Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2020
10:30
FEH Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
11:00
B 1909
6
Fjordager IF
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:45
SSV Højfyn
1
Dalum IF (2)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:15
Assens FC
0
KFUM.s BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
10:00
Dalum IF (2)
Allested U & IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
10:00
Oversidder
B 1909
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
KFUM.s BK
3
SSV Højfyn
1
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
17:30
Glamsbjerg IF
1
Dalum IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
11:00
Allested U & IF
KFUM.s BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
13:00
Assens FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
SSV Højfyn
4
Fjordager IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
17:30
Glamsbjerg IF
2
FEH Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:30
Dalum IF (2)
1
FEH Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
10:00
Oversidder
SSV Højfyn
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:30
Fjordager IF
4
Allested U & IF
4
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:45
B 1909
7
Assens FC
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:00
KFUM.s BK
2
Glamsbjerg IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
18:30
Fjordager IF
8
Assens FC
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Glamsbjerg IF
2
Fjordager IF
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
10:00
Dalum IF (2)
3
KFUM.s BK
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:00
Allested U & IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
11:00
FEH Fodbold
1
Assens FC
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
17:30
SSV Højfyn
4
B 1909
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
13:00
Assens FC
1
SSV Højfyn
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
KFUM.s BK
1
FEH Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
B 1909
3
Allested U & IF
0
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
17:30
Oversidder
Glamsbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
17:30
Fjordager IF
1
Dalum IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:00
Glamsbjerg IF
B 1909
UHT
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
10:30
FEH Fodbold
3
SSV Højfyn
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
11:00
Allested U & IF
4
Assens FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
Dalum IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
11:00
KFUM.s BK
3
Fjordager IF
5
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:00
B 1909
0
Dalum IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:30
SSV Højfyn
2
Allested U & IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:45
FEH Fodbold
7
Fjordager IF
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:30
Oversidder
KFUM.s BK
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
FEH Fodbold
1
B 1909
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Assens FC
2
Glamsbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
17:30
Glamsbjerg IF
1
SSV Højfyn
2
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
17:30
Fjordager IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Allested U & IF
1
FEH Fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:15
Dalum IF (2)
4
Assens FC
1
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Allested U & IF
2
Glamsbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
KFUM.s BK
6
B 1909
2
|
26082020: Søhus Stige udtrådt.
Ombrydning til foråret 2021:
Nr. 1 til A rækken.
Nr. 2 til 8 til B rækken.
Nr. 9 til C rækken.
Læs mere om ombrydning her.