Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
911914 |
fr12-08 2022
|
18:45 | ØB.s Anlæg |
2
-
0
|
12. aug 2022
18:45
ØB
2
MG & BK
0
|
||||||||||||||
911917 |
fr12-08 2022
|
18:45 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
2
|
12. aug 2022
18:45
Glamsbjerg IF
1
MorudVeflinge
2
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
911918 |
lø13-08 2022
|
15:00 | Tved Stadion |
4
-
1
|
13. aug 2022
15:00
Tved BK
4
Dalum IF
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
911921 |
lø13-08 2022
|
15:00 | Fjordager IF.s anlæg |
4
-
0
|
13. aug 2022
15:00
Fjordager IF
4
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
911920 |
sø14-08 2022
|
11:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
0
-
1
|
14. aug 2022
11:00
Kerteminde BK
0
Nyborg G & IF
1
|
||||||||||||||
911923 |
sø14-08 2022
|
11:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
1
|
14. aug 2022
11:00
Bogense G & IF
1
OKS
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
911916 |
sø14-08 2022
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
2
-
0
|
14. aug 2022
13:10
Marstal/Rise
2
SUB Ullerslev
0
|
||||||||||||||
913076 |
fr19-08 2022
|
18:45 | Ullerslev Stadion |
2
-
1
|
19. aug 2022
18:45
SUB Ullerslev
2
Glamsbjerg IF
1
|
||||||||||||||
913077 |
fr19-08 2022
|
19:00 | MG & BK.s anlæg |
3
-
0
|
19. aug 2022
19:00
MG & BK
3
Bogense G & IF
0
|
||||||||||||||
913072 |
lø20-08 2022
|
15:00 | SfB Ryttervej |
1
-
1
|
20. aug 2022
15:00
SfB-Oure FA
1
OKS
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
913075 |
lø20-08 2022
|
15:00 | MORUD VVS-EL STADION |
0
-
0
|
20. aug 2022
15:00
MorudVeflinge
0
Tved BK
0
|
||||||||||||||
913073 |
sø21-08 2022
|
11:00 | Idrætscenter Nyborg |
1
-
2
|
21. aug 2022
11:00
Nyborg G & IF
1
Fjordager IF
2
|
||||||||||||||
913074 |
sø21-08 2022
|
11:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
2
-
2
|
21. aug 2022
11:00
Dalum IF
2
Kerteminde BK
2
|
||||||||||||||
913071 |
sø21-08 2022
|
12:00 | ØB.s Anlæg |
2
-
0
|
21. aug 2022
12:00
ØB
2
Marstal/Rise
0
|
||||||||||||||
913078 |
fr26-08 2022
|
18:15 | MG & BK.s anlæg |
0
-
2
|
26. aug 2022
18:15
MG & BK
0
Marstal/Rise
2
|
||||||||||||||
913080 |
fr26-08 2022
|
18:30 | Tved Stadion |
0
-
1
|
26. aug 2022
18:30
Tved BK
0
SUB Ullerslev
1
|
||||||||||||||
913081 |
lø27-08 2022
|
13:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
3
-
1
|
27. aug 2022
13:00
Kerteminde BK
3
MorudVeflinge
1
|
||||||||||||||
913079 |
lø27-08 2022
|
15:00 | Glamsbjerg Stadion |
2
-
0
|
27. aug 2022
15:00
Glamsbjerg IF
2
ØB
0
|
||||||||||||||
913082 |
sø28-08 2022
|
11:00 | Fjordager IF.s anlæg |
2
-
0
|
28. aug 2022
11:00
Fjordager IF
2
Dalum IF
0
|
||||||||||||||
913083 |
sø28-08 2022
|
15:00 | OKSON-Park |
2
-
2
|
28. aug 2022
15:00
OKS
2
Nyborg G & IF
2
|
||||||||||||||
913084 |
ti30-08 2022
|
18:45 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
3
|
30. aug 2022
18:45
Bogense G & IF
1
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
913088 |
to01-09 2022
|
18:30 | Rema 1000 Park - Dalum |
0
-
4
|
01. sep 2022
18:30
Dalum IF
0
OKS
4
|
||||||||||||||
913090 |
fr02-09 2022
|
18:15 | Ullerslev Stadion |
1
-
4
|
02. sep 2022
18:15
SUB Ullerslev
1
Kerteminde BK
4
|
||||||||||||||
913089 |
fr02-09 2022
|
18:30 | MORUD VVS-EL STADION |
2
-
2
|
02. sep 2022
18:30
MorudVeflinge
2
Fjordager IF
2
|
||||||||||||||
913085 |
lø03-09 2022
|
15:00 | ØB.s Anlæg |
1
-
2
|
03. sep 2022
15:00
ØB
1
Tved BK
2
|
||||||||||||||
913087 |
lø03-09 2022
|
15:00 | Idrætscenter Nyborg |
0
-
3
|
03. sep 2022
15:00
Nyborg G & IF
0
Bogense G & IF
3
|
||||||||||||||
913091 |
sø04-09 2022
|
13:00 | MG & BK.s anlæg |
2
-
2
|
04. sep 2022
13:00
MG & BK
2
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
913086 |
sø04-09 2022
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
2
-
1
|
04. sep 2022
13:10
Marstal/Rise
2
Glamsbjerg IF
1
|
||||||||||||||
913092 |
ti06-09 2022
|
18:00 | Glamsbjerg Stadion |
0
-
0
|
06. sep 2022
18:00
Glamsbjerg IF
0
MG & BK
0
|
||||||||||||||
913095 |
ti06-09 2022
|
18:00 | Fjordager IF.s anlæg |
0
-
0
|
06. sep 2022
18:00
Fjordager IF
0
SUB Ullerslev
0
|
||||||||||||||
913096 |
ti06-09 2022
|
18:00 | OKSON-Park |
0
-
2
|
06. sep 2022
18:00
OKS
0
MorudVeflinge
2
|
||||||||||||||
913093 |
on07-09 2022
|
18:00 | Tved Stadion |
6
-
4
|
07. sep 2022
18:00
Tved BK
6
Marstal/Rise
4
|
||||||||||||||
913097 |
on07-09 2022
|
18:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
2
-
2
|
07. sep 2022
18:00
Bogense G & IF
2
Dalum IF
2
|
||||||||||||||
913098 |
on07-09 2022
|
18:00 | SfB Ryttervej |
4
-
2
|
07. sep 2022
18:00
SfB-Oure FA
4
Nyborg G & IF
2
|
||||||||||||||
913104 |
fr09-09 2022
|
18:00 | Ullerslev Stadion |
2
-
1
|
09. sep 2022
18:00
SUB Ullerslev
2
OKS
1
|
||||||||||||||
913105 |
lø10-09 2022
|
15:00 | MG & BK.s anlæg |
1
-
2
|
10. sep 2022
15:00
MG & BK
1
Nyborg G & IF
2
|
||||||||||||||
913099 |
sø11-09 2022
|
11:00 | ØB.s Anlæg |
0
-
2
|
11. sep 2022
11:00
ØB
0
Fjordager IF
2
|
||||||||||||||
913101 |
sø11-09 2022
|
11:00 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
4
|
11. sep 2022
11:00
Glamsbjerg IF
1
Tved BK
4
|
||||||||||||||
913103 |
sø11-09 2022
|
11:00 | MORUD VVS-EL STADION |
1
-
0
|
11. sep 2022
11:00
MorudVeflinge
1
Bogense G & IF
0
|
||||||||||||||
913100 |
sø11-09 2022
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
1
-
2
|
11. sep 2022
13:10
Marstal/Rise
1
Kerteminde BK
2
|
||||||||||||||
913102 |
sø11-09 2022
|
15:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
2
-
1
|
11. sep 2022
15:00
Dalum IF
2
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
913110 |
fr16-09 2022
|
17:30 | Fjordager IF.s anlæg |
3
-
1
|
16. sep 2022
17:30
Fjordager IF
3
Marstal/Rise
1
|
||||||||||||||
913106 |
fr16-09 2022
|
18:00 | Tved Stadion |
2
-
3
|
16. sep 2022
18:00
Tved BK
2
MG & BK
3
|
||||||||||||||
913111 |
lø17-09 2022
|
15:00 | OKSON-Park |
0
-
2
|
17. sep 2022
15:00
OKS
0
ØB
2
|
||||||||||||||
913112 |
lø17-09 2022
|
15:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
4
-
1
|
17. sep 2022
15:00
Bogense G & IF
4
SUB Ullerslev
1
|
||||||||||||||
913107 |
sø18-09 2022
|
11:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
1
-
1
|
18. sep 2022
11:00
Kerteminde BK
1
Glamsbjerg IF
1
|
||||||||||||||
913113 |
sø18-09 2022
|
11:00 | SfB Ryttervej |
1
-
6
|
18. sep 2022
11:00
SfB-Oure FA
1
MorudVeflinge
6
|
||||||||||||||
913114 |
sø18-09 2022
|
11:00 | Idrætscenter Nyborg |
0
-
4
|
18. sep 2022
11:00
Nyborg G & IF
0
Dalum IF
4
|
||||||||||||||
913120 |
fr23-09 2022
|
18:45 | Ullerslev Stadion - kunstgræs |
1
-
6
|
23. sep 2022
18:45
SUB Ullerslev
1
SfB-Oure FA
6
|
||||||||||||||
913116 |
lø24-09 2022
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
3
-
3
|
24. sep 2022
13:10
Marstal/Rise
3
OKS
3
|
||||||||||||||
913119 |
lø24-09 2022
|
15:00 | MORUD VVS-EL STADION |
3
-
2
|
24. sep 2022
15:00
MorudVeflinge
3
Nyborg G & IF
2
|
||||||||||||||
913115 |
lø24-09 2022
|
15:00 | ØB.s Anlæg |
3
-
2
|
24. sep 2022
15:00
ØB
3
Bogense G & IF
2
|
||||||||||||||
913117 |
sø25-09 2022
|
11:00 | Glamsbjerg Stadion |
0
-
2
|
25. sep 2022
11:00
Glamsbjerg IF
0
Fjordager IF
2
|
||||||||||||||
913118 |
sø25-09 2022
|
11:00 | Tved Stadion |
1
-
2
|
25. sep 2022
11:00
Tved BK
1
Kerteminde BK
2
|
||||||||||||||
913121 |
sø25-09 2022
|
11:00 | MG & BK.s anlæg |
4
-
4
|
25. sep 2022
11:00
MG & BK
4
Dalum IF
4
|
||||||||||||||
913128 |
fr30-09 2022
|
19:00 | Sparekassen Danmark Arena - Kunst |
2
-
0
|
30. sep 2022
19:00
Dalum IF
2
MorudVeflinge
0
|
||||||||||||||
913122 |
lø01-10 2022
|
13:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
1
-
2
|
01. okt 2022
13:00
Kerteminde BK
1
MG & BK
2
|
||||||||||||||
913127 |
lø01-10 2022
|
13:00 | Idrætscenter Nyborg |
3
-
1
|
01. okt 2022
13:00
Nyborg G & IF
3
SUB Ullerslev
1
|
||||||||||||||
913123 |
lø01-10 2022
|
15:00 | Fjordager IF.s anlæg |
1
-
1
|
01. okt 2022
15:00
Fjordager IF
1
Tved BK
1
|
||||||||||||||
913124 |
lø01-10 2022
|
15:00 | OKSON-Park |
2
-
3
|
01. okt 2022
15:00
OKS
2
Glamsbjerg IF
3
|
||||||||||||||
913126 |
sø02-10 2022
|
11:00 | SfB Ryttervej |
1
-
2
|
02. okt 2022
11:00
SfB-Oure FA
1
ØB
2
|
||||||||||||||
913125 |
sø02-10 2022
|
12:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
0
-
2
|
02. okt 2022
12:00
Bogense G & IF
0
Marstal/Rise
2
|
||||||||||||||
913130 |
lø08-10 2022
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
3
-
1
|
08. okt 2022
13:10
Marstal/Rise
3
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
913131 |
lø08-10 2022
|
15:00 | Glamsbjerg Stadion |
0
-
1
|
08. okt 2022
15:00
Glamsbjerg IF
0
Bogense G & IF
1
|
||||||||||||||
913132 |
lø08-10 2022
|
15:00 | Tved Stadion |
1
-
3
|
08. okt 2022
15:00
Tved BK
1
OKS
3
|
||||||||||||||
913134 |
lø08-10 2022
|
15:00 | Ullerslev Stadion |
2
-
4
|
08. okt 2022
15:00
SUB Ullerslev
2
Dalum IF
4
|
||||||||||||||
913133 |
sø09-10 2022
|
11:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
1
-
6
|
09. okt 2022
11:00
Kerteminde BK
1
Fjordager IF
6
|
||||||||||||||
913135 |
sø09-10 2022
|
11:00 | MG & BK.s anlæg |
3
-
0
|
09. okt 2022
11:00
MG & BK
3
MorudVeflinge
0
|
||||||||||||||
913129 |
sø09-10 2022
|
13:00 | ØB.s Anlæg |
2
-
2
|
09. okt 2022
13:00
ØB
2
Nyborg G & IF
2
|
||||||||||||||
913136 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Fjordager IF.s anlæg |
1
-
1
|
15. okt 2022
15:00
Fjordager IF
1
MG & BK
1
|
||||||||||||||
913139 |
lø15-10 2022
|
15:00 | SfB Ryttervej |
1
-
4
|
15. okt 2022
15:00
SfB-Oure FA
1
Glamsbjerg IF
4
|
||||||||||||||
918798 |
lø15-10 2022
|
15:00 | Veflinge Stadion |
4
-
2
|
15. okt 2022
15:00
MorudVeflinge
4
SUB Ullerslev
2
|
||||||||||||||
913137 |
sø16-10 2022
|
11:00 | OKSON-Park |
0
-
2
|
16. okt 2022
11:00
OKS
0
Kerteminde BK
2
|
||||||||||||||
918796 |
sø16-10 2022
|
12:00 | Idrætscenter Nyborg |
0
-
5
|
16. okt 2022
12:00
Nyborg G & IF
0
Marstal/Rise
5
|
||||||||||||||
913138 |
sø16-10 2022
|
13:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
4
|
16. okt 2022
13:00
Bogense G & IF
1
Tved BK
4
|
||||||||||||||
918797 |
sø16-10 2022
|
15:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
3
-
0
|
16. okt 2022
15:00
Dalum IF
3
ØB
0
|
||||||||||||||
918913 |
lø22-10 2022
|
13:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
2
-
0
|
22. okt 2022
13:00
Kerteminde BK
2
Bogense G & IF
0
|
||||||||||||||
918915 |
lø22-10 2022
|
15:00 | MG & BK.s anlæg |
1
-
2
|
22. okt 2022
15:00
MG & BK
1
SUB Ullerslev
2
|
||||||||||||||
918799 |
lø22-10 2022
|
15:00 | ØB.s Anlæg |
2
-
2
|
22. okt 2022
15:00
ØB
2
MorudVeflinge
2
|
||||||||||||||
918912 |
sø23-10 2022
|
11:00 | Tved Stadion |
3
-
3
|
23. okt 2022
11:00
Tved BK
3
SfB-Oure FA
3
|
||||||||||||||
918914 |
sø23-10 2022
|
11:00 | Fjordager IF.s anlæg |
6
-
0
|
23. okt 2022
11:00
Fjordager IF
6
OKS
0
|
||||||||||||||
918911 |
sø23-10 2022
|
13:00 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
0
|
23. okt 2022
13:00
Glamsbjerg IF
1
Nyborg G & IF
0
|
||||||||||||||
918910 |
sø23-10 2022
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
3
-
3
|
23. okt 2022
13:10
Marstal/Rise
3
Dalum IF
3
|
||||||||||||||
918917 |
to27-10 2022
|
19:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
7
|
27. okt 2022
19:00
Bogense G & IF
1
Fjordager IF
7
|
||||||||||||||
918929 |
fr28-10 2022
|
19:00 | Sparekassen Danmark Arena - Kunst |
3
-
0
|
28. okt 2022
19:00
Dalum IF
3
Glamsbjerg IF
0
|
||||||||||||||
918918 |
lø29-10 2022
|
13:00 | SfB Ryttervej |
1
-
2
|
29. okt 2022
13:00
SfB-Oure FA
1
Kerteminde BK
2
|
||||||||||||||
918919 |
lø29-10 2022
|
15:00 | Idrætscenter Nyborg |
3
-
1
|
29. okt 2022
15:00
Nyborg G & IF
3
Tved BK
1
|
||||||||||||||
918931 |
lø29-10 2022
|
15:00 | Ullerslev Stadion |
1
-
5
|
29. okt 2022
15:00
SUB Ullerslev
1
ØB
5
|
||||||||||||||
918916 |
lø29-10 2022
|
15:00 | OKSON-Park |
1
-
2
|
29. okt 2022
15:00
OKS
1
MG & BK
2
|
||||||||||||||
918930 |
sø30-10 2022
|
12:00 | MORUD VVS-EL STADION |
3
-
1
|
30. okt 2022
12:00
MorudVeflinge
3
Marstal/Rise
1
|
||||||||||||||
913094 |
lø18-03 2023
|
13:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
0
-
2
|
18. mar 2023
13:00
Kerteminde BK
0
ØB
2
|
||||||||||||||
919211 |
to23-03 2023
|
19:00 | Oure Idrætsskole - Kunstgræsbane |
3
-
2
|
23. mar 2023
19:00
SfB-Oure FA
3
Fjordager IF
2
|
||||||||||||||
919213 |
fr24-03 2023
|
18:30 | Rema 1000 Park - Dalum |
3
-
3
|
24. mar 2023
18:30
Dalum IF
3
Tved BK
3
|
||||||||||||||
919256 |
lø25-03 2023
|
11:00 | MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane |
2
-
4
|
25. mar 2023
11:00
MG & BK
2
ØB
4
|
||||||||||||||
919212 |
lø25-03 2023
|
12:00 | Idrætscenter Nyborg |
3
-
0
|
25. mar 2023
12:00
Nyborg G & IF
3
Kerteminde BK
0
|
||||||||||||||
919214 |
lø25-03 2023
|
13:00 | MORUD VVS-EL STADION |
3
-
0
|
25. mar 2023
13:00
MorudVeflinge
3
Glamsbjerg IF
0
|
||||||||||||||
918932 |
sø26-03 2023
|
11:00 | OKSON-Park |
3
-
1
|
26. mar 2023
11:00
OKS
3
Bogense G & IF
1
|
||||||||||||||
919215 |
sø26-03 2023
|
14:30 | Ullerslev Stadion |
0
-
2
|
26. mar 2023
14:30
SUB Ullerslev
0
Marstal/Rise
2
|
||||||||||||||
919258 |
lø01-04 2023
|
15:00 | Glamsbjerg Kunstgræsbane |
6
-
1
|
01. apr 2023
15:00
Glamsbjerg IF
6
SUB Ullerslev
1
|
||||||||||||||
919259 |
lø01-04 2023
|
15:00 | Tved Stadion |
1
-
4
|
01. apr 2023
15:00
Tved BK
1
MorudVeflinge
4
|
||||||||||||||
919260 |
lø01-04 2023
|
15:00 | Kerteminde Kunstbane |
4
-
0
|
01. apr 2023
15:00
Kerteminde BK
4
Dalum IF
0
|
||||||||||||||
919261 |
lø01-04 2023
|
16:30 | Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 |
3
-
4
|
01. apr 2023
16:30
Fjordager IF
3
Nyborg G & IF
4
|
||||||||||||||
919262 |
sø02-04 2023
|
11:00 | OKSON-Park |
3
-
2
|
02. apr 2023
11:00
OKS
3
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
919263 |
sø02-04 2023
|
11:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
3
-
2
|
02. apr 2023
11:00
Bogense G & IF
3
MG & BK
2
|
||||||||||||||
919257 |
sø02-04 2023
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
2
-
2
|
02. apr 2023
13:10
Marstal/Rise
2
ØB
2
|
||||||||||||||
919265 |
to06-04 2023
|
11:00 | SfB Ryttervej |
0
-
2
|
06. apr 2023
11:00
SfB-Oure FA
0
Bogense G & IF
2
|
||||||||||||||
919287 |
to06-04 2023
|
11:00 | Ullerslev Stadion |
2
-
5
|
06. apr 2023
11:00
SUB Ullerslev
2
Tved BK
5
|
||||||||||||||
919268 |
to06-04 2023
|
13:00 | MORUD VVS-EL STADION |
1
-
1
|
06. apr 2023
13:00
MorudVeflinge
1
Kerteminde BK
1
|
||||||||||||||
919288 |
to06-04 2023
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
2
-
0
|
06. apr 2023
13:10
Marstal/Rise
2
MG & BK
0
|
||||||||||||||
919266 |
fr07-04 2023
|
11:00 | Idrætscenter Nyborg |
0
-
3
|
07. apr 2023
11:00
Nyborg G & IF
0
OKS
3
|
||||||||||||||
919267 |
fr07-04 2023
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
2
-
6
|
07. apr 2023
13:00
Dalum IF
2
Fjordager IF
6
|
||||||||||||||
919264 |
fr07-04 2023
|
13:00 | Kunststofbanen B 1909 |
6
-
2
|
07. apr 2023
13:00
ØB
6
Glamsbjerg IF
2
|
||||||||||||||
919291 |
lø15-04 2023
|
15:00 | Kerteminde Kunstbane |
4
-
0
|
15. apr 2023
15:00
Kerteminde BK
4
SUB Ullerslev
0
|
||||||||||||||
919293 |
lø15-04 2023
|
15:00 | OKSON-Park |
6
-
1
|
15. apr 2023
15:00
OKS
6
Dalum IF
1
|
||||||||||||||
919294 |
lø15-04 2023
|
15:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
0
-
0
|
15. apr 2023
15:00
Bogense G & IF
0
Nyborg G & IF
0
|
||||||||||||||
919295 |
lø15-04 2023
|
15:00 | SfB Ryttervej |
1
-
1
|
15. apr 2023
15:00
SfB-Oure FA
1
MG & BK
1
|
||||||||||||||
919292 |
sø16-04 2023
|
11:00 | Fjordager IF.s anlæg |
4
-
1
|
16. apr 2023
11:00
Fjordager IF
4
MorudVeflinge
1
|
||||||||||||||
919289 |
sø16-04 2023
|
12:00 | Glamsbjerg Stadion |
2
-
2
|
16. apr 2023
12:00
Glamsbjerg IF
2
Marstal/Rise
2
|
||||||||||||||
919290 |
sø16-04 2023
|
13:00 | Tved Stadion |
3
-
2
|
16. apr 2023
13:00
Tved BK
3
ØB
2
|
||||||||||||||
919300 |
fr21-04 2023
|
18:45 | MORUD VVS-EL STADION |
1
-
1
|
21. apr 2023
18:45
MorudVeflinge
1
OKS
1
|
||||||||||||||
919297 |
lø22-04 2023
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
1
-
2
|
22. apr 2023
13:10
Marstal/Rise
1
Tved BK
2
|
||||||||||||||
919376 |
lø22-04 2023
|
15:00 | Ullerslev Stadion |
1
-
10
|
22. apr 2023
15:00
SUB Ullerslev
1
Fjordager IF
10
|
||||||||||||||
919377 |
lø22-04 2023
|
15:00 | MG & BK.s anlæg |
3
-
1
|
22. apr 2023
15:00
MG & BK
3
Glamsbjerg IF
1
|
||||||||||||||
919296 |
sø23-04 2023
|
11:00 | ØB.s Anlæg |
3
-
0
|
23. apr 2023
11:00
ØB
3
Kerteminde BK
0
|
||||||||||||||
919298 |
sø23-04 2023
|
11:00 | Idrætscenter Nyborg |
3
-
1
|
23. apr 2023
11:00
Nyborg G & IF
3
SfB-Oure FA
1
|
||||||||||||||
919299 |
sø23-04 2023
|
13:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
2
-
2
|
23. apr 2023
13:00
Dalum IF
2
Bogense G & IF
2
|
||||||||||||||
920546 |
fr28-04 2023
|
18:45 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
3
|
28. apr 2023
18:45
Bogense G & IF
1
MorudVeflinge
3
|
||||||||||||||
920547 |
fr28-04 2023
|
18:45 | SfB Ryttervej |
5
-
1
|
28. apr 2023
18:45
SfB-Oure FA
5
Dalum IF
1
|
||||||||||||||
920545 |
lø29-04 2023
|
15:00 | OKSON-Park |
5
-
1
|
29. apr 2023
15:00
OKS
5
SUB Ullerslev
1
|
||||||||||||||
920548 |
lø29-04 2023
|
15:00 | Idrætscenter Nyborg |
0
-
2
|
29. apr 2023
15:00
Nyborg G & IF
0
MG & BK
2
|
||||||||||||||
919378 |
sø30-04 2023
|
11:00 | Tved Stadion |
1
-
0
|
30. apr 2023
11:00
Tved BK
1
Glamsbjerg IF
0
|
||||||||||||||
920544 |
sø30-04 2023
|
11:00 | Fjordager IF.s anlæg |
0
-
1
|
30. apr 2023
11:00
Fjordager IF
0
ØB
1
|
||||||||||||||
919379 |
sø30-04 2023
|
12:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
2
-
0
|
30. apr 2023
12:00
Kerteminde BK
2
Marstal/Rise
0
|
||||||||||||||
920553 |
to04-05 2023
|
18:45 | MORUD VVS-EL STADION |
2
-
2
|
04. maj 2023
18:45
MorudVeflinge
2
SfB-Oure FA
2
|
||||||||||||||
920551 |
fr05-05 2023
|
11:00 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
0
|
05. maj 2023
11:00
Glamsbjerg IF
1
Kerteminde BK
0
|
||||||||||||||
920552 |
fr05-05 2023
|
11:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
1
-
3
|
05. maj 2023
11:00
Dalum IF
1
Nyborg G & IF
3
|
||||||||||||||
920550 |
fr05-05 2023
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
4
-
1
|
05. maj 2023
13:10
Marstal/Rise
4
Fjordager IF
1
|
||||||||||||||
920549 |
lø06-05 2023
|
15:00 | ØB.s Anlæg |
1
-
2
|
06. maj 2023
15:00
ØB
1
OKS
2
|
||||||||||||||
920554 |
lø06-05 2023
|
15:00 | Ullerslev Stadion |
2
-
2
|
06. maj 2023
15:00
SUB Ullerslev
2
Bogense G & IF
2
|
||||||||||||||
920555 |
lø06-05 2023
|
15:00 | MG & BK.s anlæg |
2
-
1
|
06. maj 2023
15:00
MG & BK
2
Tved BK
1
|
||||||||||||||
920558 |
lø13-05 2023
|
13:00 | OKSON-Park |
2
-
1
|
13. maj 2023
13:00
OKS
2
Marstal/Rise
1
|
||||||||||||||
920559 |
lø13-05 2023
|
15:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
1
|
13. maj 2023
15:00
Bogense G & IF
1
ØB
1
|
||||||||||||||
920557 |
lø13-05 2023
|
15:00 | Fjordager IF.s anlæg |
3
-
0
|
13. maj 2023
15:00
Fjordager IF
3
Glamsbjerg IF
0
|
||||||||||||||
920556 |
sø14-05 2023
|
11:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
3
-
0
|
14. maj 2023
11:00
Kerteminde BK
3
Tved BK
0
|
||||||||||||||
920560 |
sø14-05 2023
|
11:00 | SfB Ryttervej |
5
-
1
|
14. maj 2023
11:00
SfB-Oure FA
5
SUB Ullerslev
1
|
||||||||||||||
920561 |
sø14-05 2023
|
11:00 | Idrætscenter Nyborg |
2
-
3
|
14. maj 2023
11:00
Nyborg G & IF
2
MorudVeflinge
3
|
||||||||||||||
920562 |
sø14-05 2023
|
11:00 | Rema 1000 Park - Dalum |
0
-
4
|
14. maj 2023
11:00
Dalum IF
0
MG & BK
4
|
||||||||||||||
920568 |
fr19-05 2023
|
18:45 | Ullerslev Stadion |
0
-
3
|
19. maj 2023
18:45
SUB Ullerslev
0
Nyborg G & IF
3
|
||||||||||||||
920563 |
lø20-05 2023
|
12:00 | ØB.s Anlæg |
1
-
4
|
20. maj 2023
12:00
ØB
1
SfB-Oure FA
4
|
||||||||||||||
920565 |
lø20-05 2023
|
15:00 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
3
|
20. maj 2023
15:00
Glamsbjerg IF
1
OKS
3
|
||||||||||||||
920566 |
lø20-05 2023
|
15:00 | Tved Stadion |
0
-
4
|
20. maj 2023
15:00
Tved BK
0
Fjordager IF
4
|
||||||||||||||
920569 |
sø21-05 2023
|
11:00 | MG & BK.s anlæg |
3
-
0
|
21. maj 2023
11:00
MG & BK
3
Kerteminde BK
0
|
||||||||||||||
920567 |
sø21-05 2023
|
13:00 | MORUD VVS-EL STADION |
8
-
1
|
21. maj 2023
13:00
MorudVeflinge
8
Dalum IF
1
|
||||||||||||||
920564 |
sø21-05 2023
|
13:10 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
2
-
3
|
21. maj 2023
13:10
Marstal/Rise
2
Bogense G & IF
3
|
||||||||||||||
920570 |
fr26-05 2023
|
18:45 | Fjordager IF.s anlæg |
0
-
0
|
26. maj 2023
18:45
Fjordager IF
0
Kerteminde BK
0
|
||||||||||||||
920572 |
ti30-05 2023
|
18:45 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
2
-
0
|
30. maj 2023
18:45
Bogense G & IF
2
Glamsbjerg IF
0
|
||||||||||||||
920574 |
ti30-05 2023
|
18:45 | Idrætscenter Nyborg |
4
-
2
|
30. maj 2023
18:45
Nyborg G & IF
4
ØB
2
|
||||||||||||||
920576 |
ti30-05 2023
|
18:45 | Veflinge Stadion |
3
-
4
|
30. maj 2023
18:45
MorudVeflinge
3
MG & BK
4
|
||||||||||||||
920573 |
on31-05 2023
|
18:30 | SfB Ryttervej |
1
-
2
|
31. maj 2023
18:30
SfB-Oure FA
1
Marstal/Rise
2
|
||||||||||||||
920575 |
on31-05 2023
|
18:45 | Rema 1000 Park - Dalum |
5
-
4
|
31. maj 2023
18:45
Dalum IF
5
SUB Ullerslev
4
|
||||||||||||||
920571 |
on31-05 2023
|
18:45 | OKSON-Park |
1
-
1
|
31. maj 2023
18:45
OKS
1
Tved BK
1
|
||||||||||||||
920580 |
lø03-06 2023
|
15:00 | Tved Stadion |
3
-
1
|
03. jun 2023
15:00
Tved BK
3
Bogense G & IF
1
|
||||||||||||||
920593 |
lø03-06 2023
|
15:00 | Skellerup Sportsplads |
0
-
3
|
03. jun 2023
15:00
SUB Ullerslev
0
MorudVeflinge
3
|
||||||||||||||
920577 |
sø04-06 2023
|
11:00 | ØB.s Anlæg |
5
-
1
|
04. jun 2023
11:00
ØB
5
Dalum IF
1
|
||||||||||||||
920579 |
sø04-06 2023
|
11:00 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
0
|
04. jun 2023
11:00
Glamsbjerg IF
1
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
920592 |
sø04-06 2023
|
11:00 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
1
-
2
|
04. jun 2023
11:00
Kerteminde BK
1
OKS
2
|
||||||||||||||
920594 |
sø04-06 2023
|
12:00 | MG & BK.s anlæg |
0
-
3
|
04. jun 2023
12:00
MG & BK
0
Fjordager IF
3
|
||||||||||||||
920578 |
sø04-06 2023
|
13:00 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
0
-
0
|
04. jun 2023
13:00
Marstal/Rise
0
Nyborg G & IF
0
|
||||||||||||||
920600 |
lø10-06 2023
|
13:00 | MORUD VVS-EL STADION |
1
-
4
|
10. jun 2023
13:00
MorudVeflinge
1
ØB
4
|
||||||||||||||
920596 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Bogense Stadion - JK Byg og Montage park |
1
-
3
|
10. jun 2023
15:00
Bogense G & IF
1
Kerteminde BK
3
|
||||||||||||||
920598 |
lø10-06 2023
|
15:00 | Idrætscenter Nyborg |
2
-
0
|
10. jun 2023
15:00
Nyborg G & IF
2
Glamsbjerg IF
0
|
||||||||||||||
920599 |
lø10-06 2023
|
15:15 | Rema 1000 Park - Dalum |
1
-
0
|
10. jun 2023
15:15
Dalum IF
1
Marstal/Rise
0
|
||||||||||||||
920597 |
sø11-06 2023
|
11:00 | SfB Ryttervej |
0
-
5
|
11. jun 2023
11:00
SfB-Oure FA
0
Tved BK
5
|
||||||||||||||
920595 |
sø11-06 2023
|
13:00 | OKSON-Park |
2
-
3
|
11. jun 2023
13:00
OKS
2
Fjordager IF
3
|
||||||||||||||
920601 |
to15-06 2023
|
18:45 | Ullerslev Stadion |
1
-
4
|
15. jun 2023
18:45
SUB Ullerslev
1
MG & BK
4
|
||||||||||||||
920606 |
fr16-06 2023
|
18:30 | SuperBrugsen Kerteminde Stadion |
0
-
0
|
16. jun 2023
18:30
Kerteminde BK
0
SfB-Oure FA
0
|
||||||||||||||
920604 |
fr16-06 2023
|
19:00 | Glamsbjerg Stadion |
1
-
1
|
16. jun 2023
19:00
Glamsbjerg IF
1
Dalum IF
1
|
||||||||||||||
920603 |
lø17-06 2023
|
13:00 | Kortermann-IT stadion, Marstal |
3
-
3
|
17. jun 2023
13:00
Marstal/Rise
3
MorudVeflinge
3
|
||||||||||||||
920605 |
lø17-06 2023
|
13:10 | Tved Stadion |
4
-
2
|
17. jun 2023
13:10
Tved BK
4
Nyborg G & IF
2
|
||||||||||||||
920607 |
lø17-06 2023
|
13:10 | Fjordager IF.s anlæg |
3
-
1
|
17. jun 2023
13:10
Fjordager IF
3
Bogense G & IF
1
|
||||||||||||||
920608 |
lø17-06 2023
|
13:10 | MG & BK.s anlæg |
3
-
2
|
17. jun 2023
13:10
MG & BK
3
OKS
2
|
||||||||||||||
920602 |
lø17-06 2023
|
13:10 | ØB.s Anlæg |
5
-
0
|
17. jun 2023
13:10
ØB
5
SUB Ullerslev
0
|
Playoffkamp mellem nr. 11 i Albaniserien og nr. 4 i AS-kval afvikles på neutral bane tirsdag den 20. juni.