Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
11:00
Odense Q
Strib IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2023
14:00
Søhus Stige
3
Oure Fodbold Akademi
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
18:00
ØB
1
Kildemosens BK
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:30
OKS
1
DSIO
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
DSIO
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
MG & BK
2
Søhus Stige
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
11:00
Oure Fodbold Akademi
7
Odense Q
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
13:00
Kildemosens BK
1
OKS
1
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
ØB
3
Strib IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
Søhus Stige
2
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
Odense Q
1
MG & BK
4
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:30
ØB
3
Oure Fodbold Akademi
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:45
OKS
5
Strib IF
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Kildemosens BK
4
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
15:00
Søhus Stige
Odense Q
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
15:00
Strib IF
1
DSIO
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
19:00
MG & BK
3
ØB
4
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:45
DSIO
4
Kildemosens BK
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:45
Oure Fodbold Akademi
4
OKS
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2023
19:00
MG & BK
6
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
Kildemosens BK
2
Strib IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:30
Søhus Stige
1
ØB
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Odense Q
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
7
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
13:00
OKS
1
MG & BK
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
15:00
DSIO
2
Oure Fodbold Akademi
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:30
MG & BK
3
Strib IF
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Strib IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
10:45
Søhus Stige
2
OKS
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
11:00
MG & BK
1
DSIO
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
14:00
Odense Q
0
ØB
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
15:00
Oure Fodbold Akademi
3
Kildemosens BK
2
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Strib IF
1
Oure Fodbold Akademi
5
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
18:45
OKS
2
Odense Q
1
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
ØB
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
15:00
Kildemosens BK
3
MG & BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
18:00
DSIO
1
Søhus Stige
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Oure Fodbold Akademi
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
14:00
Odense Q
0
DSIO
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
15:00
Søhus Stige
0
Kildemosens BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
18:30
ØB
0
OKS
7
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
18:45
Kildemosens BK
1
Odense Q
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
11:00
DSIO
3
ØB
2
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
15:00
OKS
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:00
Strib IF
1
Søhus Stige
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
11:00
Oure Fodbold Akademi
MG & BK
UHT
|
03.01.23: Stige Boldklub 2017 trukket.
08.03.23: Otterup Bold- og Idrætsklub tilmeldt (overført fra KsV).