|
361986
|
lø11-03 2023
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
361987
|
sø12-03 2023
|
10:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
|
361985
|
sø12-03 2023
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
|
361984
|
sø12-03 2023
|
16:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
361989
|
fr17-03 2023
|
18:30
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
361991
|
lø18-03 2023
|
10:30
|
|
|
Bredballe Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
361988
|
sø19-03 2023
|
12:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
361990
|
sø19-03 2023
|
14:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
361994
|
sø26-03 2023
|
13:30
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
362000
|
sø26-03 2023
|
13:30
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
|
361993
|
sø26-03 2023
|
14:00
|
|
|
Kunststofbanen Næsby BK
|
|
|
|
361992
|
sø26-03 2023
|
17:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
362006
|
fr31-03 2023
|
17:30
|
|
|
Engum Kunstgræs
|
|
|
|
362005
|
sø02-04 2023
|
14:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
362023
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Oure Idrætsskole
|
|
|
|
362022
|
ma10-04 2023
|
12:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
362007
|
ma10-04 2023
|
16:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
362025
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
362027
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
362024
|
sø16-04 2023
|
11:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
362026
|
sø16-04 2023
|
11:00
|
|
|
Vejle Idrætsefterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
362931
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
362028
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
362029
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
362030
|
sø23-04 2023
|
15:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
362021
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé - Kunstbane 1
|
|
|
|
362935
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
362938
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
362933
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
362932
|
sø30-04 2023
|
14:00
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
362948
|
lø06-05 2023
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
362943
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
362944
|
sø07-05 2023
|
14:15
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
362942
|
sø07-05 2023
|
16:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
363087
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
362952
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
363086
|
sø14-05 2023
|
13:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
363088
|
sø14-05 2023
|
15:45
|
|
|
EDC Arena – Ikast (kunst)
|
|
|
|
363091
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
363092
|
sø21-05 2023
|
13:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
363089
|
sø21-05 2023
|
17:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
362004
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
UHT
|
|
|
362002
|
fr26-05 2023
|
19:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
363090
|
on31-05 2023
|
18:30
|
|
|
Guldager IC Kunstgræbane
|
|
|
|
363100
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
363094
|
lø03-06 2023
|
16:15
|
|
|
TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
|
|
|
|
363101
|
sø04-06 2023
|
11:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
UHT
|
|
|
363093
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
363102
|
fr09-06 2023
|
19:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
363103
|
fr09-06 2023
|
19:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
363105
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
SfB Ryttervej
|
|
|
|
363104
|
sø11-06 2023
|
14:00
|
|
|
Ikast FC Stadion Allé
|
|
|
|
363107
|
lø17-06 2023
|
11:00
|
|
|
BAUHAUS Park - Hældager
|
|
|
|
363108
|
lø17-06 2023
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
|
|
|
363106
|
lø17-06 2023
|
12:00
|
|
|
Normal Arena, 11-mands (kunst)
|
|
|
|
363111
|
lø17-06 2023
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|