U10 drenge (2007) 5M B (let øvede), forår 2017 , Pulje 3 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 01-04-17 - Allesø/Spurvelundsskolen - Arrangør: Allesø GF
139291
Kl. 13:00 B1913 Allesø GF
139292
Kl. 13:00 Marienlyst Korup IF
139293
Kl. 13:45 B1913 Marienlyst
139294
Kl. 13:45 Allesø GF Korup IF
139295
Kl. 14:30 Korup IF B1913
139296
Kl. 14:30 Allesø GF Marienlyst
Søndag 02-04-17 - B.1909s anlæg - Arrangør: B 1909
139285
Kl. 10:00 B.1909 Morud IF
139286
Kl. 10:00 KFUM.s BK (1) Sanderum BK
139287
Kl. 10:45 B.1909 KFUM.s BK (1)
139288
Kl. 10:45 Morud IF Sanderum BK
139289
Kl. 11:30 Sanderum BK B.1909
139290
Kl. 11:30 Morud IF KFUM.s BK (1)
Søndag 09-04-17 - KFUM-parken - Arrangør: KFUM.s BK Odense
139297
Kl. 10:00 B.1909 KFUM.s BK (1)
139298
Kl. 10:00 B1913 Marienlyst
139299
Kl. 10:45 B.1909 B1913
139300
Kl. 10:45 KFUM.s BK (1) Marienlyst
139301
Kl. 11:30 Marienlyst B.1909
139302
Kl. 11:30 KFUM.s BK (1) B1913
Søndag 09-04-17 - VVS FYN ARENA – Morud - Arrangør: Morud IF
139303
Kl. 10:00 Morud IF Sanderum BK
139304
Kl. 10:00 Allesø GF Korup IF !
139305
Kl. 10:45 Morud IF Allesø GF
139306
Kl. 10:45 Sanderum BK Korup IF !
139307
Kl. 11:30 Korup IF Morud IF !
139308
Kl. 11:30 Sanderum BK Allesø GF
Lørdag 29-04-17 - Korup Kultur- & Idrætscenter - Arrangør: Korup IF
139309
Kl. 10:00 B.1909 Sanderum BK
139310
Kl. 10:00 Allesø GF Korup IF
139311
Kl. 10:45 B.1909 Allesø GF
139312
Kl. 10:45 Sanderum BK Korup IF
139313
Kl. 11:30 Korup IF B.1909
139314
Kl. 11:30 Sanderum BK Allesø GF
Søndag 30-04-17 - Marienlystcentret - Arrangør: Marienlyst
139315
Kl. 10:00 Morud IF KFUM.s BK (1) 1
139316
Kl. 10:00 B1913 Marienlyst
139317
Kl. 10:45 Morud IF B1913 1
139318
Kl. 10:45 KFUM.s BK (1) Marienlyst
139319
Kl. 11:30 Marienlyst Morud IF
Søndag 30-04-17 - KFUM-parken - Arrangør: Marienlyst
139320
Kl. 11:30 KFUM.s BK (1) B1913 1
Lørdag 10-06-17 - Vestfalen Stadion - Arrangør: Sanderum BK
139327
Kl. 12:30 KFUM.s BK (1) Sanderum BK
139328
Kl. 12:30 Marienlyst Korup IF
139329
Kl. 13:15 KFUM.s BK (1) Marienlyst
139330
Kl. 13:15 Sanderum BK Korup IF
139331
Kl. 14:00 Korup IF KFUM.s BK (1)
Søndag 11-06-17 - Campus Road - Arrangør: B1913
139322
Kl. 10:00 B1913 Allesø GF
139323
Kl. 10:00 B.1909 B1913
139324
Kl. 10:45 Morud IF Allesø GF
139325
Kl. 10:45 Allesø GF B.1909
139326
Kl. 11:30 Morud IF B1913
139321
Kl. 11:30 B.1909 Morud IF
Søndag 11-06-17 - Vestfalen Stadion - Arrangør: Sanderum BK
139332
Kl. 14:00 Sanderum BK Marienlyst
Lørdag 17-06-17 - B.1909s anlæg - Arrangør: B 1909
139333
Kl. 10:00 B.1909 Morud IF
139334
Kl. 10:00 Marienlyst Korup IF
139335
Kl. 10:45 B.1909 Marienlyst
139336
Kl. 10:45 Morud IF Korup IF
139337
Kl. 11:30 Korup IF B.1909
139338
Kl. 11:30 Morud IF Marienlyst
Søndag 18-06-17 - Allesø/Spurvelundsskolen - Arrangør: Allesø GF
139339
Kl. 10:00 KFUM.s BK (1) Sanderum BK
139340
Kl. 10:00 B1913 Allesø GF
139341
Kl. 10:45 KFUM.s BK (1) B1913
139342
Kl. 10:45 Sanderum BK Allesø GF
139343
Kl. 11:30 Allesø GF KFUM.s BK (1)
139344
Kl. 11:30 Sanderum BK B1913
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Marienlyst har meldt afbud til den 1. april.

KFUM.s BK (1) har meldt afbud til den 2. april.

Korup IF har meldt afbud til den 9. april.

KFUM.s BK (1) har meldt afbud til den 10. juni.

Korup IF har meldt afbud til den 10. juni.

Marienlyst og Sanderum BK deltager ved stævnet den 11. juni i B1913.

Korup IF har meldt afbud til den 17. juni.