Godkendte dispensationer

Assens FC

U10 pige: Ellen Bech Larsen (19. december 2007)

U17 drenge: Tobias Nielsen (26. maj 2001) 

Grand Old Masters: Benny Lund (22. maj 1964)

Grand Old Masters: Lars Peder Larsen (11. november 1965)

Grand Old Masters: Ole Sørensen (17. september 1963)

Grand Old Masters: Peter Brix (16. december 1964)

Grand Old Masters: Thomas Vestmark (4. april 1965)

B 1909: 

U16 drenge: Abekya Yalakanwa (24. februar 2001)

U16 drenge: Omar Walid Darwish (22. november 2002) 

U16 drenge: Kashindi Kilozo (7. april 2002) 

B 67: 

U13 drenge: Muhammed Burhan Bagci (16. juni 2005) 

U13 drenge: Arda Kibarkaya (26. juli 2005) 

BBB

Super Masters: Lars Gaarde (31. oktober 1970)

Super Masters: Michael Jørgensen (14. marts 1971)

Flemløse BK

U15 pige: Julie Simonsen (13. april 2003) 

U15 pige: Freja Jørgensen (5. september 2003) 

U15 pige: Mathilde Bagge Laursen (9. september 2003) 

Fortuna Svendborg

U12 pige: Freya Søgaard Jensen født den 27. marts 2006

U12 pige: Karoline Jensen født den 26. februar 2006

U12 pige: Klara Højsgaard Jensen født den 13. juni 2006

U12 pige: Melissa Vedel født den 7. juli 2006 

Glamsbjerg IF

U15 drenge: Mads Hansen (15. april 2003) 

U15 drenge: Daniel Kjær Hansen (1. august 2003) 

Haarby BK

U14 pige: Celine Bebe Aksglæde (27. maj 2004) 

U14 pige: Malene Vesterlund Berg (6. august 2004) 

U14 pige: Nanna Lysemose (25. november 2004)

Kerteminde

U14 pige: Julie Pedersen (9. februar 2005)

U14 pige: Asta Høj Friis (19. marts 2005) 

Kirkeby

U14 pige: Cecilie Lolk (10. juni 2004)
 
U14 pige: Freja Ulrich (16. juli 2004) 

Korup Ubberud Ungdom

U13 pige: Klara Basso (13. december 2004) 

U13 pige: Alberte Jul Anderschou (21. august 2005) 

KR 70 

U17 drenge: Mads Søtofte Povlsen (27. maj 2001) 

U17 drenge: Tobias Vestergaard Nielsen (24. november 2000) 

U17 drenge: Tore Hansen (10. maj 2001) 

U17 drenge: Tobias Nielsen (25. februar 2001) 

U17 drenge: Henrik Østgaard Sørensen (13. december 2001) 

Krarup Espe Fodbold 

U14 pige: Camilla Pedersen (23. januar 2004) 

U14 pige: Magda Ditlevsen (9. februar 2004) 

U14 pige: Rebekka Baraviec (5. april 2003)

Kværndrup Boldklub

Super Masters: Poul Kristensen (10. august 1970)

Langeskov IF

U16 drenge: Nicky Bloch Bondesen (21. januar 2001) 

Marstal IF

U14 pige: Debbie Korup (3. maj 2004) 

U14 pige: Safina Østerby (30. april 2004) 

U14 pige: Mathilde Thomsen (20. april 2004) 

U15 drenge: Lotte Hansen (13. juli 2002) 

U15 drenge: Mathilde Lundsgaard Mogensen (4. december 2002)

Herre Senior: Anders Dalhede Pedersen (7. maj 2003)

Herre Senior: Gustavo Burgos (5. april 2003)

Marienlyst 

U14 drenge: Asbjørn Bovbjerg Jensen (30. december 2003) 

Nr. Lyndelse/Søby FC 

U16 drenge: Mads Emil Clausen (18. december 2001) 

U16 drenge: Tim Berg Schmidt (13. februar 2001) 

U16 drenge: Marc Black Petersen (28. januar 2001) 

U16 drenge: Bjarke Andersen (29. august 2002)  

NØFF 

U16 drenge: Magnus Eriksen (16. april 2002) 

U16 drenge: Jonas Arresø Lund Olsen (10. september 2002) 

Otterup B & IK 

U17 drenge: Barez Noori (30. juli 2001) 

U17 drenge: Philip Wæde (1. marts 2001) 

Stenstrup IF 

U15 drenge: Rune Sørensen (21. januar 2003) 

U15 drenge: Magnus Rummelhoff (4. juni 2003) 

U15 drenge. Rasmus Grundahl-Kirt (28. maj 2002) 

Strib IF 

U15 drenge: Frederik Hyre Fenneberg (4. december 2002) 

U15 drenge: Andreas Pedersen (4. august 2003) 

U15 drenge: Mikkel Rejkjær (9. juli 2003) 

U15 drenge: Mikkel Schroeder (14. september 2003) 

U15 drenge: William Juhl (13. juli 2003) 

U15 drenge: Magnus Larsen (16. juli 2003) 

Tårup IF

Grand Old Masters: Lars Hågen Lange (13. august 1964)

Grand Old Masters: Ole Hansen (25. december 1964)

ØB 

U14 drenge: Noah Mejer (2. juli 2003) 

Aarslev BK

U12 pige: Josefine Brandt Andersen (16. marts 2006)

U12 pige: Mille Helene Hansen (24. marts 2006) 

U14 drenge: Morten Damgaard Rasmussen (26. januar 2004) 

 

Opdateret 22. marts 2019.