Stævneledere

Har du behov for at komme i kontakt med en stævneleder f.eks. i forbindelse med afbud til et stævne, kan du her finde en oversigt over disse:

Stævneledere
Spillested Kontaktperson Telefon E-mail
Aarup Anders Lebæk 4063 4360 kianlebaek@gmail.com
Allested-Vejle Fritidscenter  Gunner Hansen 2886 6906 gunner.hansen@privat.dk
Assens Lars Bæk 3119 2444 afcfodbold@gmail.com
Aunslev Ib Rosendahl 2461 6482 aunslevhallen@sport.dk
Bogense Lasse Andersen 4042 5085 formand@bgfodbold.dk
Brenderup  Kim Andersen  2087 5832 kim.musling@live.dk
Brylle Arne R. Nielsen  4011 1115  arneogbetty@gmail.com
Ebberup Brian Johansen 2013 0173  johansen_466@hotmail.com
Faaborg  Bjarne Juhl Petersen  6063 9974  faaborgfodbold@stofanet.dk
Faldsled/Svanninge  Mette Gregersen  2514 7546  megr@dbufyn.dk 
Gislev  Thomas Kjær Chris  2261 9350  bjergager33@ga-net.dk 
Haarby Fodbold  Torben Hansen  4062 1660  torbenhansen67@gmail.com
Horne  Svend Erik Nielsen  2482 2014  sen@horne-fs.dk 
Holluf/Pile-Tornbjerg Dorthe Nielsen  2386 7244  ridderhatten@mail.dk
Hårslev BK  Rene Maaløv  2274 3426  maaloe@jubii.dk 
Krarup/Espe  Knud Bæklev 6266 1510  sport@espehallen.dk
Korinth  Jan Overby Hansen  2325 5566  jan.hansen@svendborg.dk
Korup Peter Carstensen 6126 3361 petercarstensen77@gmail.com
Kværndrup  Tonny Kristensen 2072 2698  kristensen60@mail.tele.dk
Marienlyst  Rene Hansen  2349 9029 r.hansen30@gmail.com 
Rantzausminde  Flemming Kvist Andersen  2272 7742  flemming.fodbold@live.dk 
Ryslinge  Per Hanfgarn  4085 4163   hanfgarn2011@live.dk 
Tullebølle Kamilla Kjeldsen 2021 0263 kamilla.kjeldsen@icloud.com 
Veflinge  Mogens Rasmussen  6062 7002  mogensanthon@gmail.com 
Vindinge  Palle Christensen  6078 3583  palleholck@mail.dk
Vissenbjerg  Jesper Madsen  2525 0071 vgif.ssv@gmail.com
Ørbæk Midtpunkt  Helle Larsen  3027 7377  hl2605@gmail.com