MENU

Farum BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2022/23 SL
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Future Cup 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindeliga 2022/23 DNK
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Herresenior Pokal 22/23 Pulje 1
Herresenior S4-S6 VinterBOLD Pulje 10
Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD Pulje 3
Old Boys-LP Øst
M+32 1 VinterBOLD Pulje 1
Legends League række A Pulje 1
Legends League række B Pulje 2
Legends League række B Pulje 1
U19
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U19 Drenge Øst 2 Forår (04) 2023 Øst 2
Ungdomspokal U19 Drenge (04) 22/23 P1
U19 Drenge Øst (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U19 Drenge Mester (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U19 Drenge 1-2 (04-05) VinterBOLD Pulje 3
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
Ungdomspokalen U18 Piger (05-06) 22/23 Pulje 1
U18 Piger Futsal B (05) Pulje 1
U18 Piger (05-06) VinterBOLD P2
U17
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga
U17 Drenge Øst 1 Forår (06) 2023 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (06) 22/23 P1
U17 Drenge 1-2 (06) VinterBOLD Pulje 4
U17 Drenge 3-4 (06) VinterBOLD Pulje 2
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1
U16 Drenge Reserve Øst E 2022 (07) P1
U15
U15 Drenge Ligaen 2022/23 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (08) forår Pulje B
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1
U15 Piger Futsal (08) Pulje 1
U15 Drenge Øst (08) VinterBOLD Pulje 2
U15 Drenge 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 4
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 3
U15 Piger 1-2 (08) VinterBOLD Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Drenge Liga 1 (09) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (09) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (09) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (09) 22/23 Pulje 1
U14 Piger Futsal A(09) Pulje 1
U14 Piger Futsal B (09) Pulje 1
U14 Drenge 1-2 (09) VinterBOLD Pulje 3
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD Pulje 3
U14 Piger 1-2 (09) VinterBOLD Pulje 2
U13
U13 Drenge Liga 1 11M (10) forår Pulje 1
U13 Drenge Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) efterår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8M (10) forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge Futsal A(10) Pulje 1
U13 Pige Futsal A (10) Pulje 1
U13 Pige Futsal B (10) Pulje 3
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 2
U13 Drenge 1-2 (10) 8M VinterBOLD Pulje 5
U13 Drenge 4 (10) 8M VinterBOLD Pulje 4
U12
U12 piger 5-mands (11) begynder - 21. august Pulje 1
U12 piger 5-mands (11) begynder - 4. september Pulje 2
U12 piger 5-mands (11) begynder -18. september Pulje 1, 3 baner
U12 piger 5-mands (11) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1, 3 baner
U12 Drenge 1 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1
U12 Drenge 2 (11) 8M VinterBOLD Pulje 2
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 1
U11
U11 piger 5-mands (12) 2 - 21. august Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 4. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 - 18. september Pulje 1
U11 piger 5-mands (12) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 1
U11 Drenge 1 (12) 8M VinterBOLD Pulje 1
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11 Piger 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 1-9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 10
U9
U9 piger 5-mands(14) begynder- 20. august Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 6
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 3. september Pulje 11
U9 drenge 5-mands (14) begynder - 3. september Pulje 4
U9 piger 5-mands(14) begynder- 3. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 17. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 7
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 17. september Pulje 12
U9 piger 5-mands(14) begynder- 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13
U9 pi 5-mands(14) begynder-8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U9 pi(14) beg. Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 2
U8
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 20. august Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 20. august Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 3. september Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 3. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 17. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 17. september Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 17. september Pulje 6
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 7
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 2
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 2
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 3
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 1
U8 Drenge 2 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 4
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september pulje 9
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 16
U7 piger 3-mands (16-17) -20. august Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 3. september Pulje 1
U7 piger 3-mands (16-17) - 17. september Pulje 1
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 8
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 9
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 10
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 11
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 13
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 12
U6 dr (17) ½ banestævne Helsinge 13/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Helsinge 13/11 Pulje 3
U6 dr (17) ½ banestævne Helsinge 13/11 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 3
U5
U5 drenge 3-mands (18) - 4. september Medaljestævn Pulje 1
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1
U5 drenge 3-mands (18) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 1
U5 dr (18) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 1

Log ind