Allerød Fodbold Klub

Ryd
Hold Pulje
Senior
Futsal - Kvinder DM Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
Kv. 2. Division 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 3 Pulje 3
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
M+32 1 - 2024 Pulje 1
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
M+32 Øst 2024 Pulje 1
Veteran-LP Øst
M+40 Øst 2024 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
SM FINALS U16 drenge 3 Pulje 1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.2 Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 3
U9
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 5
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 13
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 9
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 10

Log ind