Ringsted IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 2 Pulje 4
Serie 4A - Forår Pulje 5
Serie 5 - Forår Pulje 9
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Liga 2 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
U17 Drenge Mester (08) Efterår
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 3
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 4
SM FINALS U14 drenge M Pulje 1
SM FINALS U14 drenge 2 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
U12
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 13. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 2
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 2
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 4
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 5
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 7
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 6
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 1
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 4
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 2
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 1
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 3
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 6

Log ind