MENU

Dalum IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Kvindeserie Vest - Forår 2023
Albaniserien Herrer - 2022/2023 Pulje 1
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 7
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 6
Inde - Kvinde Senior i Ryslinge 03.12.22 Pulje 2
Inde - Kvinde Senior i Ryslinge 03.12.22 Pulje 1
Grand Old Masters - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge Liga 1 (2004-05) 11M- efterår 2022 Pulje 302
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M-efterår 22 ombryd Pulje 357
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 452
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 2
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 2
U15 Piger (født 2008) 11M /9M- efterår 2022 Pulje 1
U15 Piger (2008) 11M/9M - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U15 Drenge Liga 1 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 511
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
Inde - U15 pige (2008) Pulje 1
Inde - U15 pige (2008) Pulje 2
Inde - U15 pige (2008) Pulje 3
U14
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 942
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 2
U14 Piger (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U14 Drenge Liga 2A (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 612
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
Inde - U14 pige (2009) Pulje 1
Inde - U14 pige (2009) Pulje 2
Inde - U14 pige (2009) Pulje 3
Futsalstævne - U14 pige (2009) 061122 Pulje 1
Futsalstævne - U14 pige (2009) 271122 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763
U13 Drenge Liga 2B (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 770
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 987
U13 Drenge Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 132
U13 Drenge Liga 3 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 91
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 122
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M M/A- efterår 2022 Pulje 1
U13 Piger Liga 3 (2010) 8M B/C - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 715
U13 Drenge Liga 4 (2010) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2010) Pulje 3
Inde - U13 drenge B (2010) Pulje 4
Inde - U13 pige (2010) Pulje 2
Inde - U13 pige (2010) Pulje 3
Inde - U13 pige (2010) Pulje 3
Inde - U13 pige (2010) Pulje 2
Inde - U13 pige (2010) Pulje 1
Futsalstævne - U13 pige (2010) 061122 Pulje 1
Futsalstævne - U13 pige (2010) 061122 Pulje 1
Futsalstævne - U13 pige (2010) 271122 Pulje 1
Futsalstævne - U13 pige (2010) 271122 Pulje 1
U12
U12 drenge 8M M (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 pige 8M A/B (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 pige 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Midtsyd
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Øst
Inde - U12 drenge B (2011) 5/11 Pulje 1
Inde - U12 drenge B (2011) 5/11 Pulje 2
Inde - U12 drenge C (2011) 5/11 Pulje 3
Inde - U12 drenge B (2011) 26/11 Pulje 3
Inde - U12 drenge C (2011) 26/11 Pulje 2
Inde - U12 piger A (2011) 5/11 Pulje 1
Inde - U12 piger A (2011) 5/11 Pulje 1
Inde - U12 piger C (2011) 5/11 Pulje 1
Inde - U12 piger A (2011) 26/11 Pulje 1
Inde - U12 piger A (2011) 26/11 Pulje 1
Inde - U12 piger C (2011) 26/11 Pulje 1
U11
U11 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne Pulje 151
U11 drenge 8M M (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U11 drenge 8M B (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Sydvest
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Sydvest
U11 drenge 8M B (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midtøst
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midt
U11 pige 8M A/B (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1
U11 pige 8M C (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1
Inde - U11 drenge B (2012) 5/11 Pulje 2
Inde - U11 drenge B (2012) 5/11 Pulje 3
Inde - U11 drenge C (2012) 5/11 Pulje 6
Inde - U11 drenge C (2012) 5/11 Pulje 5
Inde - U11 drenge B (2012) 26/11 Pulje 3
Inde - U11 drenge B (2012) 26/11 Pulje 2
Inde - U11 drenge C (2012) 26/11 Pulje 2
Inde - U11 drenge C (2012) 26/11 Pulje 2
Inde - U11 piger B (2012) 5/11 Pulje 1
Inde - U11 piger C (2012) 5/11 Pulje 1
Inde - U11 piger B (2012) 26/11 Pulje 1
Inde - U11 piger C (2012) 26/11 Pulje 1
U10
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Hvid
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Rød
Inde - U10 drenge B (2013) 6/11 Pulje 2
Inde - U10 drenge B (2013) 6/11 Pulje 3
Inde - U10 drenge C (2013) 6/11 Pulje 2
Inde - U10 drenge B (2013) 27/11 Pulje 1
Inde - U10 drenge B (2013) 27/11 Pulje 2
Inde - U10 drenge C (2013) 27/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger B (2013) 5/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger B (2013) 5/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger B (2013) 26/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger B (2013) 26/11 Pulje 1
U9
Inde - U9 drenge A (2014) 6/11 Pulje 1
Inde - U9 drenge B (2014) 6/11 Pulje 2
Inde - U9 drenge C (2014) 6/11 Pulje 2
Inde - U9 drenge A (2014) 27/11 Pulje 1
Inde - U9 drenge B (2014) 27/11 Pulje 1
Inde - U9 drenge B (2014) 27/11 Pulje 2
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 Pulje 1
U9B-Kunststævne i OKS 20/11 Spilletid 2x10 min
U9B-Kunststævne i OKS 20/11 Spilletid 2x10 min
U9B-Kunststævne i MG&BK 10/12 Spilletid 2x10 min
U8
Inde - U8 drenge B (2015) d. 12. nov U8 drenge B - 12/11. Mødetid kl. 9.45. Bogense
Inde - U8 drenge B (2015) d. 12. nov U8 drenge B - 12/11. Mødetid kl. 11.30. Bogense
Inde - U8 drenge C (2015) d. 12. nov U8 drenge C - 12/11. Mødetid kl. 12.45. Bogense
Inde - U8 drenge B (2015) d. 3 dec. I Skårup Mødetid kl. 11.30.
Inde - U8 drenge B (2015) d. 3 dec. I Skårup Mødetid kl. 11.30.
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. I Aarup Mødetid kl. 11.30
U8A-Kunst i Marienlyst 19/11 kl. 10.00 U8B-Kunst i Marienlyst 19/11 kl 10.00 Bane 1 og 2
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 11.30 Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 11.30 Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 11.30. Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 11.30. Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 2 - Pulje 3
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 4
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 4
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 9.45 Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl 9.45. Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 3 - Pulje 3
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 3
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 2
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 3 - Pulje 3
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 3 - pulje 2

Log ind