MENU

Fjordager IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Albaniserien Herrer - 2022/2023 Pulje 1
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 6
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 7
U19
U19 Drenge Liga 2 (2004 - 05) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 2
U15 Piger (født 2008) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U15 Piger (2008) 8M - EFTER OMBRYDNING Pulje 1
Inde - U15 drenge (2008) Pulje 1
Inde - U15 drenge (2008) Pulje 1
Inde - U15 pige (2008) Pulje 3
U14
U14 drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 3
U14 drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
Inde - U14 drenge A (2009) Pulje 2
Inde - U14 drenge B (2009) Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2009) Pulje 2
Inde - U14 pige (2009) Pulje 2
U13
Inde - U13 drenge B (2010) Pulje 3
U12
U12 pige 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U11
U11 drenge 8M A (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U11 drenge B - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 Pulje 1
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Nordøst
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Nordvest
U10
Inde - U9/10 piger C (2013) 5/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C (2013) 26/11 Pulje 2
U10C-Kunst i Marienlyst 19/11 Spilletid 2x10 min
U10C-Kunststævne i MG&BK 10/12 Spilletid 2x10 min
U9
Inde - U9 drenge B (2014) 6/11 Pulje 1
Inde - U9 drenge C (2014) 6/11 Pulje 2
Inde - U9 drenge B (2014) 27/11 Pulje 2
Inde - U9 drenge C (2014) 27/11 Pulje 2
U8
Inde - U8 drenge B (2015) d. 12. nov U8 drenge B - 12/11. Mødetid kl. 11.30. Bogense
Inde - U8 drenge B (2015) d. 3 dec. I Aarup Mødetid kl. 15.00
Inde - U8 drenge B (2015) d. 3 dec. I Skårup Mødetid kl. 11.30.
Inde - U8 piger 3M (2015) 13/11 U8 pige - 13/11 Mødetid kl 9.45. Bogense
Inde - U8 piger 3M (2015) 13/11 U8 pige - 13/11 Mødetid kl 9.45. Bogense
Inde - U8 piger 3M (2015) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 2 - Pulje 1
U8A-Kunst i Marienlyst 19/11 kl. 10.00 U8B-Kunst i Marienlyst 19/11 kl 10.00 Bane 1 og 2
U8B-Kunststævne i Næsby 11/12 Spilletid 2x10 min
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11 Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 3
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 3
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 3
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 12.45. Bogense
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 12.45 Bogense
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 2

Log ind