MENU

Boldklubben Marienlyst //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 oprykning Pulje 1
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 5
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 6
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 7
Kvinde 7M C - Efterår 2022 Pulje 2
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U17
U17 Drenge Liga 2 (2006) 11M - Vinterturnering Pulje 11
U17 Drenge 11M/9M (2006) - efterår 2022 Pulje 1
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Piger Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 842
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Drenge Liga 4 (2007) 11M - EFTER OMBRYDNING - Pulje 1
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 2
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 2 (2009) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 953
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - Vinterturnering Pulje 115
U14 Piger 8M (2009) - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U14 Drenge Liga 2A (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 612
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U14 Piger 8M (2009) - efterår 2022 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 987
U13 Drenge Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 132
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 122
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 2
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 715
U12
U12 drenge 8M M (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M A (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 pige 8M A/B (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M B (2011) - efterår 2022 Pulje Nordøst
Inde - U12 piger A (2011) 5/11 Pulje 1
Inde - U12 piger A (2011) 26/11 Pulje 1
Inde - U12 piger C (2011) 26/11 Pulje 1
Inde - U12 piger C (2011) 26/11 Pulje 1
U11
U11 drenge 8M M (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U11 drenge 8M B (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Nordvest
U11 drenge 8M B (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midtøst
U11 pige 8M C (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1
Inde - U11 drenge A (2012) 5/11 Pulje 1
Inde - U11 drenge B (2012) 5/11 Pulje 3
Inde - U11 drenge C (2012) 5/11 Pulje 2
Inde - U11 drenge A (2012) 26/11 Pulje 1
Inde - U11 drenge B (2012) 26/11 Pulje 1
Inde - U11 drenge C (2012) 26/11 Pulje 4
Inde - U11 piger B (2012) 26/11 Pulje 1
U10
Inde - U9/10 piger B (2013) 5/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C (2013) 5/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C (2013) 26/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C (2013) 26/11 Pulje 2
U10B-Kunststævne i Bogense 19/11 Spilletid 2x10 min
U10C-Kunst i Marienlyst 19/11 Spilletid 2x10 min
U9
Inde - U9 drenge B (2014) 6/11 Pulje 2
Inde - U9 drenge B (2014) 6/11 Pulje 3
U8
Inde - U8 drenge B (2015) d. 12. nov U8 drenge B - 12/11. Mødetid kl. 9.45. Bogense
Inde - U8 drenge C (2015) d. 12. nov U8 drenge C - 12/11. Mødetid kl. 12.45. Bogense
Inde - U8 piger 3M (2015) 13/11 U8 pige - 13/11 Mødetid kl 9.45. Bogense
Inde - U8 piger 3M (2015) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 1
Inde - U8 piger 3M (2015) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 2 - Pulje 1
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11. Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11 Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11 Mødetid kl. 15.00. Bogense
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 2
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 2
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 3
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 3
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl 9.45. Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 9.45 Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 9.45. Rantzausminde
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 2 - Pulje 2
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 13/11 U5 mix - 13/11. Mødetid kl. 10.15 Allested-Vejle
Inde - U5 mix 3M (2018) 13/11 U5 mix - 13/11. Mødetid kl. 10.15 Allested-Vejle
Inde - U5 mix 3M (2018) 13/11 U5 mix - 13/11. Mødetid kl. 10.15 Allested-Vejle
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 2 - Pulje 2
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 2 - Pulje 2
Inde - U5 mix 3M (2018) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 3 - pulje 2

Log ind