Næsby BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 822
U16/U17 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U17 piger 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024
Inde - U17 pige A (2007 - 2008) - 2. halvdel Pulje 1
U16
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024
Inde - U17 pige (2007 - 2008) Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Piger Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Pige Liga 2 (2009) 11:11 - Forår 2024
U15 Pige Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024
Inde - U15 pige (2009) Pulje 2
Inde - U15 pige (2009) Pulje 2
Inde - U15 pige (2009) Pulje 1
Inde - U15 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 pige A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U15 pige A Pulje 1
Finalestævne - U15 pige A Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
U14 drenge 8:8 (2010) - efterår 2023 Pulje 1
U14 Piger (2010) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Efterår 2023 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024
U13 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024
U13 Piger (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U12
U12 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11/12 pi. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 A (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 pige 8:8 C (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U11/U12 piger A/B (2012-13) 20/1 Pulje 1
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 20/1 Pulje 3
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 4/2 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 25/2 Pulje 2
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U12 pige 8:8 M/A (2012) - forår 2024 Fyn/Jylland
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024
U11
U11 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U11 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U11 dr. 8:8 A (2013) - efterår 2023 Pulje 1
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
U11 pige 8:8 M/A (2013) - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 3
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje aflyst
Inde - U11 drenge C (2013) 13/1 Pulje 5
Inde - U11 drenge C (2013) 3/2 Pulje 4
Inde - U11 drenge C (2013) 24/2 Pulje 5
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024
U10
U10 dr. 5:5 A (2014) - efterår 2023-Turnering Pulje 2
U10A-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min
U10B-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min
U10C-Kunststævne 3/3 Spilletid 1x15 min
U10A-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min bane 3
U10B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
U10C-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 20/1 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 25/2 Pulje 2
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering
U9
U9A-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min.
U9C-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min
U9C-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min bane 2
U8
U8A-Kunststævne 9/3 Spilletid 2x10 min
U8B-Kunststævne 9/3 Spilletid 1x15 min
U8A-Kunststævne 10/3 Spilletid 2x10 min
U8B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
U8B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min.
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 2
Inde - U8 drenge D (2016) 13/1 Pulje 1
Inde - U8 drenge D (2016) 28/1 Pulje 1
Inde - U8 drenge D (2016) 2/3 Pulje 1
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 2.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 3
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 13.30 - Bane 2
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 1.
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 2.
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 8.45 - Bane 2

Log ind