MENU

OKS //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Herre-DS 2022-23 Pulje 3
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Albaniserien Herrer - 2022/2023 Pulje 1
Kvinde S1 - Efterår 2022 Pulje 1
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 3
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 6
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 3
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 4
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 5
Herre S3 - Efterår 2022 Pulje 6
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 7
Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 6
U19
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U16
U16 Drenge Liga 2 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 457
U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 3 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Piger Liga 2 (2010) 8M M/A- efterår 2022 Pulje 1
U13 Piger Liga 3 (2010) 8M B/C - efterår 2022 Pulje 2
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 715
U12
U12 pige 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U11
U11 drenge 8M B (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Nordøst
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Nordøst
U11 drenge 8M B (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Midtøst
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Nordvest
U10
U10 drenge 5M A (2013) - efterår 2022-Turnering Pulje Hvid
U10 drenge B (2013) 5M - 2/10 I Tarup/Paarup - 3 baner - 2*10 min
U10 drenge C (2013) 5M - 2/10 I Kerteminde - 3 baner - 2x10 min
U9/10 piger (2013-2014) 5M C 25/9 I BBB - 2 baner - 2x10 min.
U9/10 piger (2013-2014) 5M C 25/9 I BBB - 2 baner - 2x10 min.
U9/10 piger (2013-2014) 5M C 2/10 I Nr. Lyndelse - 3 baner - 2x10 min
U9/10 piger (2013-2014) 5M C 9/10 I Fraugde - 2 baner - 2x10 min.
U9/10 piger (2013-2014) 5M C 9/10 I Fraugde - 2 baner - 2x10 min.
U9
U9 drenge B (2014) 5M - 24/9 I MGBK - 5 baner - 2*10 min
U9 drenge B (2014) 5M - 9/10 I OKS - 2 baner - 2x10 min
U9 drenge C (2014) 5M - 9/10 I B1909 - 2 baner - 2x10 min
U8
U8 drenge A (2015) 5M - 25/9 I Morud - 3 baner - 2x10 min
U8 drenge A (2015) 5M - 2/10 I Marienlyst - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge B (2015) 5M - 2/10 I Stige - 2 baner - 2x10min
HORST WEIN-Stævne: U8 drenge B (2015) 5M - 9/10 I Tarup/Paarup - 2 baner - 2x10 min
U8 drenge C (2015) 5M - 2/10 I Rolfsted - 2 baner - 2x10 min
U7/U8 piger (2015-2016) 3M 1/10 I Næsby - 1 baner - 1x12 min
U7/U8 piger (2015-2016) 3M 8/10 I Tåsinge - bane 1/1 . 1x12 min.
U7
U7 blandet niveau (2016) 3M 24/9 I B1909 - bane 2/2 - 1x12 min.
U7 blandet niveau (2016) 3M 24/9 I B1909 - bane 1/2 - 1x12 min.
U7 blandet niveau (2016) 3M 1/10 I Marienlyst IF - Bane 4/4 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 1/10 I Marienlyst IF - Bane 3/4 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 1/10 I Marienlyst IF - Bane 2/4 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 8/10 I B1913 - Bane 2 - 1x12 min
U7 blandet niveau (2016) 3M 8/10 I B1913 - Bane 1 - 1x12 mn

Log ind