FA 2000

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2024/25 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
KS Herre 23/24 P1
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P7
Serie 4, P2/9 Forår P8
Serie 4, P2/9 Forår P4
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
KS, Kvinder Forår KSK
Serie 2, Kvinder Forår P1
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
M+50 1 Forår - Dommerløs række P1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
U19
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
U19 Drenge (06/07) Liga København 1 Efterår Liga København 1
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
U19 Drenge 1 (06/07) Efterår Pulje 1
U17
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
U17 Drenge (08/09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
U17 Drenge 1 (08/09) Efterår Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
U16 Drenge (09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
U16 Piger 2 (09/10) Efterår Pulje 2
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 3
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Piger M (10) Forår Mester
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 2
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
U14 Pige (11) Liga København Efterår Liga København
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje B
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A E
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
U13 Piger 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 2 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 2 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Piger 1 (16) 5v5 Efterår
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U8 Piger (17) 3:3 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind