Boldklubben Union

Ryd
Hold Pulje
Senior
KS Herre 23/24 P1
Serie 3, P2/5 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P4
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P5
Serie 4, P2/9 Forår P6
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P6
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P5
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
U19
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
U17
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
U17 Drenge 1 (08/09) Efterår Pulje 1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U14
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Drenge Mester (11) Efterår Mester
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
U14 Pige (11) Liga København Efterår Liga København
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
U13
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
U13 Piger (12) 8:8 Liga København Efterår dommerlø Liga København
U13 Piger 2 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 2
U12
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 1 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Gul
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Piger (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind