Boldklubben Fix

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
Serie 4, P2/9 Forår P7
KS, Kvinder Forår KSK
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P7
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Veteran-LP Øst
Veteran-LP Finale
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+55 7:7 Forår - Dommerløs 1
U19
U19 Drenge Mester (06/07) Efterår Mester
U17
U17 Drenge (08/09) Liga København 2 Efterår Liga København 2
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge (09) Liga København 1 Efterår Liga København 1
U16 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 3
U16 Piger (09/10) Liga København Efterår Liga København
U16 Piger Mester (09/10) Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
U14
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U14 Drenge (11) Liga København Efterår Liga København 1
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4B
U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 2
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København Efterår dommer Liga København
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1A E
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 4 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Piger 2 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind