Ørestad IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
M+32 2 Forår - Dommerløs række P2
U15
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester B E
U15 Drenge 4 (10) Efterår Pulje 4
U14
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 3
U14 Drenge 5 (11) Efterår Pulje 6
U14 Piger (11) 7:7 Efterår Pulje 1
U13
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
U13 Drenge 3 (12) 8:8 Efterår dommerløs P3A E
U13 Drenge 5 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 5
U12
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår
U12 Piger 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 3 (14) 5:5 Stævne Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind