IF Skjold Birkerød

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 2
Serie 3 Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 2
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
Veteran-LP Øst
M+40 - 2024 - Efterår
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
U17
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
U16
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
U15
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
Finals U15 Pige 8:8 Pulje 1
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.2 Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 piger 5:5 (13) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13) 5:5 2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U11 (13)5:5 Beg SØN Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-11 (13) rk.2 Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk.3 Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 10
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 9
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-8 (16) 2 Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 5
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 15

Log ind