MENU

IF Frem Bjæverskov Fodbold //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 4
Herresenior S4-S6 VinterBOLD Pulje 8
U19
U19 Drenge Futsal B (04-05) Pulje 1
U19 Drenge 1-2 (04-05) VinterBOLD Pulje 1
U15
U15 Drenge 3-4 (08) VinterBOLD Pulje 1
U13
Indendørs U13 drenge (10) håndboldmål C Pulje 4
U13 drenge (09) håndboldmål C-mellem Pulje 3
U12
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 3
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 1
U12 drenge (11) 3 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 3
U12 Drenge 4 (11) 8M VinterBOLD Pulje 7
U12 Piger 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11
U11 Drenge 3 (12) 8M VinterBOLD Pulje 6
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 8
U10
U10 drenge 5-mands (13) 3 -9.oktober Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) beg -9.oktober Medaljestæv Pulje 1
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 1
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge (14) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 6
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 17
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 6
U8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 8
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 4
U8 Drenge 4 (15) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8 drenge 5-mands (15) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 1
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 4
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 4
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 4
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 3
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 7
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 6
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 15
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 7
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 9
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 8
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 7
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 21. august Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 4. september Pulje 1
U6 drenge 3-mands (17) - 18. september Pulje 2
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 3
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Hashøj/Sørbyhallen 4/12 Pulje 1
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 2
U6 dr (17) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 1

Log ind