|
293230
|
to02-04 2020
|
19:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane
|
ANN
|
|
|
293229
|
lø04-04 2020
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
|
293231
|
sø05-04 2020
|
11:00
|
|
|
Stenstrup Sportsplads
|
ANN
|
|
|
|
293232
|
sø05-04 2020
|
11:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
|
|
293308
|
lø18-04 2020
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
|
|
293307
|
lø18-04 2020
|
12:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
|
|
293234
|
sø19-04 2020
|
13:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
|
|
293233
|
on22-04 2020
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
ANN
|
|
|
293311
|
lø25-04 2020
|
11:00
|
|
|
Stenstrup Sportsplads
|
ANN
|
|
|
293312
|
sø26-04 2020
|
11:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
|
|
|
293309
|
sø26-04 2020
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
293310
|
ti28-04 2020
|
18:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
ANN
|
|
|
293314
|
lø02-05 2020
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
|
|
293316
|
lø02-05 2020
|
12:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
|
|
293315
|
sø03-05 2020
|
13:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
|
293313
|
on06-05 2020
|
18:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
ANN
|
|
|
293317
|
lø09-05 2020
|
12:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
|
|
293320
|
lø09-05 2020
|
12:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
|
293319
|
sø10-05 2020
|
11:00
|
|
|
Stenstrup Sportsplads
|
ANN
|
|
|
293318
|
sø10-05 2020
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
ANN
|
|
|
341887
|
sø17-05 2020
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
|
|
341888
|
sø17-05 2020
|
11:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
|
|
293321
|
ti19-05 2020
|
18:00
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
ANN
|
|
|
341889
|
on20-05 2020
|
18:00
|
|
|
MORUD VVS-EL STADION
|
ANN
|
|
|
341890
|
sø24-05 2020
|
11:00
|
|
|
OKSON-Park
|
ANN
|
|
|
341891
|
sø24-05 2020
|
12:00
|
|
|
Stenstrup Sportsplads
|
ANN
|
|
|
341893
|
sø24-05 2020
|
13:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
ANN
|
|
|
341892
|
sø24-05 2020
|
15:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
|
Nr. 1 til 4 i A-slutspil
Nr. 5 til 8 i B-slutspil
Når turneringen ombrydes fra grundspil til slutspil tager holdene indbyrdes point og målscorer med over i slutspillet. Point og målscorer fra de hold man skal spille i slutspilspulje med. Ikke point og målscorer fra de øvrige hold.
Slutspillet afvikles i følgende weekender:
Runde 1: 7. juni 2020
Runde 2: 14. juni 2020
Runde 3: 21. juni 2020
Kampprogrammet for slutspillet kan ses onsdag den 27. maj 2020.