|
697479
|
to20-08 2020
|
19:45
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
697478
|
sø23-08 2020
|
11:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
|
697480
|
to27-08 2020
|
18:30
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
|
697564
|
lø29-08 2020
|
12:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
697481
|
sø30-08 2020
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
697482
|
sø30-08 2020
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
|
697566
|
fr04-09 2020
|
19:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
697567
|
lø05-09 2020
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
697568
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
697571
|
sø20-09 2020
|
11:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
|
697573
|
sø20-09 2020
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
697574
|
sø27-09 2020
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
697575
|
sø27-09 2020
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
697577
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
697578
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
697579
|
lø03-10 2020
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
697580
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
697582
|
lø10-10 2020
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
697581
|
lø10-10 2020
|
15:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
697583
|
sø18-10 2020
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
697584
|
sø18-10 2020
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
697585
|
sø18-10 2020
|
11:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
697586
|
sø25-10 2020
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
|
|
697587
|
sø25-10 2020
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
697588
|
sø25-10 2020
|
11:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
697572
|
sø01-11 2020
|
11:00
|
|
|
SuperBrugsen Kerteminde Stadion
|
|
|
|
697565
|
lø07-11 2020
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
697569
|
lø07-11 2020
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
|
|
697570
|
sø15-11 2020
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
697576
|
lø21-11 2020
|
12:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
Ombrydning:
Nr. 1 kvalificerer sig til forårets U16 Drenge Liga 2. (fælles turnering med DBU Jylland).
Øvrige hold fortsætter i mesterrækken i foråret 2021.
Læs nærmere om ombrydning her.