Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. mar 2022
12:00
FS Holstebro
4
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
14:00
FC Århus Syd
4
Hedensted IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. mar 2022
15:00
Tarup/Paarup IF
1
Herning Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
18:30
Bredballe IF
1
Andrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
18:30
Bredballe IF
0
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2022
18:30
Hedensted IF
1
Tarup/Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
14:00
Herning Fremad
3
FS Holstebro
1
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
13:00
Tarup/Paarup IF
0
Bredballe IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
14:00
FC Århus Syd
2
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
18:30
Bredballe IF
0
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
30. mar 2022
19:15
Andrup IF
1
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:30
Hedensted IF
3
FS Holstebro
2
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
15:00
Tarup/Paarup IF
1
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:15
Herning Fremad
8
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
11:00
Hedensted IF
0
Bredballe IF
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
14:00
FC Århus Syd
1
FS Holstebro
9
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
13:00
FC Skanderborg
4
Hedensted IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
14:00
Andrup IF
2
Herning Fremad
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
14:00
FS Holstebro
3
Bredballe IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:30
Hedensted IF
2
Andrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
Bredballe IF
2
FC Skanderborg
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
13:00
Tarup/Paarup IF
4
FS Holstebro
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
15:00
Herning Fremad
2
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
18:30
FS Holstebro
6
Andrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
19:00
Andrup IF
4
Bredballe IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
15:30
Hedensted IF
1
FC Århus Syd
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
FC Skanderborg
0
FS Holstebro
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
13:00
Herning Fremad
2
Tarup/Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:30
Andrup IF
FC Skanderborg
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
19:00
FS Holstebro
3
Herning Fremad
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
14:00
FC Århus Syd
1
Bredballe IF
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:45
Tarup/Paarup IF
5
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
FC Skanderborg
3
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Hedensted IF
0
Herning Fremad
4
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2022
19:00
Andrup IF
1
FS Holstebro
5
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:00
Bredballe IF
1
Tarup/Paarup IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
FC Skanderborg
3
Andrup IF
2
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:00
Herning Fremad
1
Bredballe IF
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
19:00
FS Holstebro
5
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:00
FC Skanderborg
3
Tarup/Paarup IF
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
14:00
FC Århus Syd
4
Andrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
FS Holstebro
6
FC Århus Syd
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
Andrup IF
2
Tarup/Paarup IF
5
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:30
FC Skanderborg
1
Herning Fremad
4
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:15
Bredballe IF
3
Hedensted IF
3
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2022
18:30
Tarup/Paarup IF
2
Andrup IF
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
13:00
FC Skanderborg
1
Bredballe IF
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2022
16:00
FC Århus Syd
0
Tarup/Paarup IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
Herning Fremad
7
Hedensted IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
18:30
Bredballe IF
2
FS Holstebro
3
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
18:30
Hedensted IF
2
FC Skanderborg
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
14:00
Herning Fremad
3
Andrup IF
1
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:00
Tarup/Paarup IF
1
FC Århus Syd
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2022
19:00
Andrup IF
1
Hedensted IF
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
14:00
FS Holstebro
1
Tarup/Paarup IF
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:00
FC Århus Syd
1
Herning Fremad
5
|
Find info om rækken her.
Forårets U19 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.