|
547518
|
ti30-08 2022
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
547517
|
lø03-09 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
|
547519
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
|
547520
|
lø03-09 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
547516
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
547521
|
fr09-09 2022
|
18:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
|
547523
|
sø11-09 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
547522
|
sø11-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
547524
|
sø11-09 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
547525
|
sø11-09 2022
|
16:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
547526
|
fr16-09 2022
|
18:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
547528
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
547527
|
sø18-09 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
547529
|
ma19-09 2022
|
19:45
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
554141
|
ti20-09 2022
|
18:30
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
554227
|
lø24-09 2022
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
554137
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
554143
|
sø25-09 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
554138
|
ma26-09 2022
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
554136
|
on28-09 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
554228
|
fr30-09 2022
|
18:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
601084
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
601082
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
601083
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
601085
|
sø02-10 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
601088
|
fr07-10 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
601086
|
lø08-10 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
601090
|
lø08-10 2022
|
10:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
601087
|
sø09-10 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
601089
|
sø09-10 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
601091
|
to13-10 2022
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
877546
|
lø15-10 2022
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
877544
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
877545
|
sø16-10 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
877550
|
ti18-10 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
877549
|
lø22-10 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
877553
|
lø22-10 2022
|
10:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
877551
|
lø22-10 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
877548
|
sø23-10 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
877547
|
on26-10 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
877554
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
877555
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
877556
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
877557
|
lø29-10 2022
|
12:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
880459
|
lø29-10 2022
|
14:00
|
|
|
HIK
|
UHT
|
|
Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op.
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.
Nedrykningen forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvindeserie Øst efter 2022 efterår.