Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
19:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
BK Friheden
Bagsværd BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:00
BK Friheden
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BK Friheden
Karlslunde IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
BK Friheden
Vallensbæk IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
BK Friheden
FC Rudersdal
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
BK Friheden
IF Bytoften
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
BK Friheden
Herstedøster IC
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
BK Friheden
BSF
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
BK Friheden
Oversidder
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
BK Friheden
B. 77, Rødovre
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
BK Friheden
Albertslund IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
BK Friheden
Køge BK
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
BK Friheden
Islev BK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BK Friheden (1)
Lundtofte Boldklub
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Hvidovre/Friheden
B 1908 (2)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:00
BK Friheden
Brøndbyernes IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
BK Friheden
Stenløse BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
BK Friheden
Orient GI
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
BK Friheden
Ballerup BK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
BK Friheden
Køge BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hvidovre/Friheden
AB Tårnby (2)
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
BK Friheden
IF Bytoften (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
BK Friheden
Herstedøster IC
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
BK Friheden
Herlev IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
BK Friheden
Torslunde-Ishøj IF (1)
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
BK Friheden
KFUM BK, Roskilde
Serie 1 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
BK Friheden
Hundige BK (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|