Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. maj
18:00
Hasle B (6)
GD Bio-Bold
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Nation FC
FC Jura
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (6)
Oversidder
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (4)
Fuglebakken KFUM (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
VSK Aarhus (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hasle B (5)
Piviere Dorato A.C.
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Aarhus Posten
Christiansbjerg IF (4)
HHT
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hasle B (4)
Lisbjerg FC
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 139
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
ACFC (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Hasle B (5)
ACFC (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (10)
Flamengo Garrinchas
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Hasle B
Viby IF (2)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
IFSK
CAF IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Fuglebakken KFUM (3)
Aarhus Posten
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
IFSK
ASA, Aarhus (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Fuglebakken KFUM (11)
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hasle B (2)
Aarhus 1900 (2)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
IF Ceresbyen
IF Lyseng (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hasle B (1)
IVF, Århus
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hasle B (2)
AGF, Aarhus (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Brabrand IF
AGF, Aarhus (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
AGF, Aarhus (1)
Hasle B (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
AGF, Aarhus (2)
Brabrand IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
IVF, Århus
Hasle B (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hasle B (1)
Brabrand IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hasle B (2)
AGF, Aarhus (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
IVF, Århus
AGF, Aarhus (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Hasle B (1)
AGF, Aarhus (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
AGF, Aarhus (1)
IVF, Århus
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Brabrand IF
Hasle B (2)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hasle B (2)
Hasle B (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
AGF, Aarhus (2)
AGF, Aarhus (1)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
IVF, Århus
Brabrand IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Fuglebakken KFUM (2)
Viby IF
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 276
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hasle B (6)
Fuglebakken KFUM (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Fuglebakken KFUM (4)
Oecon United
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hasle B (3)
Pen15 Reunited (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
BK 07
FC Vestkysten Århus
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
IF Ceresbyen
Aarhus Fremad
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
tst Fodbold
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Aarhus Posten
Hørning IF
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Hasle B
Hinnerup/Lystrup
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
ACFC (2)
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
AIA/Tranbjerg (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (6)
VSK Aarhus (3)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
VSK Aarhus (2)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hasle B
AIA/Tranbjerg
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Hasle B
IF Midtdjurs
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hasle B
Virring Fodbold
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Fuglebakken KFUM (2)
Fuglebakken KFUM (9)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Nation FC
Aarhus Fremad (4)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hasle B
Aarhus Posten
UHT
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Hasle B (1)
VSK Aarhus (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (8)
Lisbjerg FC
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 139
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hasle B
NB 93
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:45
Hasle B (2)
Viby IF (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Fuglebakken KFUM (11)
Katrinebjergs AF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hasle B (6)
Assyriske Sportsforening (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hasle B (1)
Flamengo Garrinchas
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hasle B
Harlev IK
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Aarhus Posten
Hasle B (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
Horsens Freja
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 276
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Hasle B
HEI
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 8
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
IFSK
IF Lyseng (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 80
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Hasle B
IF Ceresbyen
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hasle B
NB 93, Aarhus
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
Hasle B (2)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (5)
Hatting-Torsted Fodbold
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (4)
Hasle B
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (1)
Christiansbjerg IF (4)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
Fuglebakken KFUM (3)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Aarhus Posten
ACFC (2)
HHT
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hasle B
ASA, Aarhus
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Fuglebakken KFUM (3)
Hasle B (5)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Fuglebakken KFUM (2)
Christiansbjerg IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Hasle B (3)
Fuglebakken KFUM (7)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (8)
Pen15 Reunited (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 139
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (9)
Hasle B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Fuglebakken KFUM
FC Jura
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Hasle B
Bjerringbro IF
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Fuglebakken KFUM (11)
IFSK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 144
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hasle B (1)
Viby IF (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hasle B
IVF, Århus
U13 Piger C1 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (4)
Vatanspor
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 145
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
BK 07
tst Fodbold
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 78
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
IF Ceresbyen
IHÅ Galacticos
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
IF Ceresbyen
IFSK
Kvinde C1 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 301
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
IF Lyseng (3)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Aarhus Posten
AIA/Tranbjerg
ØOB Oldboys 35 år 11 mands 2023-24 Kreds 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Hasle B
BUF Horsens (2)
M+32 7:7 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Nation FC
VSK Aarhus (3)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hasle B
KFUM Fodbold, Randers
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
IFSK
Herre C1 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (2)
VSK Aarhus (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hasle B
Fuglebakken KFUM (1)
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (6)
Aarhus Posten
UHT
Herre C2 (+16) 7:7 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hasle B
Auning IF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 18
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Hasle B (4)
Fuglebakken KFUM (8)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 139
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (7)
VSK Aarhus (3)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 138
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Hasle B (2)
Christiansbjerg IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
Fuglebakken KFUM (10)
Hasle B (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 143
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hasle B
HEI
U11 Piger C (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 69
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Nation FC
Pen15 Reunited (2)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Fuglebakken KFUM
Viby IF (7)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hasle B
Viby IF (5)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hasle B (2)
IFSK
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
Kolt/Hasselager IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 40
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (9)
Viby IF (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 140
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:45
Hasle B (5)
Sabro IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 141
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:45
Hasle B (1)
Skødstrup SF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Fuglebakken KFUM (6)
VSK Aarhus (4)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hasle B (6)
Viby IF (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 142
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Fuglebakken KFUM (2)
IF Lyseng (1)
Kvinder Serie 2 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 276
|