Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
18:00
Hvidovre IF 2
Nørrebro United
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Hvidovre IF
1
AC Amager Academy
1
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Hvidovre IF
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Hvidovre IF
Allerød FK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Hvidovre IF 3
Dragør 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Avedøre IF
BSF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Friheden
K.B. 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hvidovre IF
AC Amager Academy
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Rebæk IF
Glostrup (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
30. maj
17:30
Rosenhøj BK
Ringsted IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:00
Rosenhøj BK
BK Avarta
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hvidovre IF
HIK
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
Hvidovre IF
HIK
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:30
Hvidovre IF
Sundby KFUM
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Hvidovre IF 4
Skjold 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Hvidovre IF
HB Køge
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hvidovre IF
Rødovre
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Rebæk IF
Ishøj IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
BK Friheden
Albertslund IF
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Hvidovre IF 2
KFUM
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Avedøre IF
Skodsborg FIF
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hvidovre IF
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
16:45
Rosenhøj BK
A27
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:00
Rosenhøj BK
Mørkhøj Sportsklub
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 3
|