Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. maj
10:00
Hvidovre IF 3
Skjold
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hvidovre IF
HIK
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hvidovre IF 3
B 1908 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hvidovre IF
B 1908 2
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Skjold
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hvidovre IF 2
SIF / Aakanden
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Husum Bk 2
GVI 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hellas 2
Hvidovre IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
HIK 2
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B.93 5
Hvidovre IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vestia 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Husum Bk 1
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Valby
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Husum Bk 1
B.93 6
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
GVI 3
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
B.93 5
B 1908 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Oversidder
BK Rødovre
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
HIK 2
Nørrebro United 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
FA 2000 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Husum Bk 2
KB 7
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Hvidovre IF 3
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
KB 7
Hellas 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Oversidder
GVI 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Nørrebro United 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
KB 1
Hvidovre IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B 1908 5
Vestia 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
BK Rødovre
Hvidovre IF 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93 6
Fremad Valby
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
FA 2000 4
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Fremad Valby
Husum Bk 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 4
GVI 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Vestia 3
B.93 5
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 4
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Oversidder
HIK 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 2
FA 2000 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hellas 2
Husum Bk 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
GVI 2
Hvidovre IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
KB 7
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Nørrebro United 2
KB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B 1908 5
BK Rødovre
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B.93 6
FA 2000 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Hvidovre IF
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Hvidovre IF 3
B.93 5
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Hvidovre IF 3
Tårnby FF 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
HHT
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF 2
Vanløse 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Hvidovre IF
Nørrebro United
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hvidovre IF
KFUM BK, Roskilde
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hvidovre IF
Fix
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hvidovre IF
Østerbro IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Hvidovre IF 1
B.93 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hvidovre IF 1
FB 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hvidovre IF 2
Østerbro IF 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Hvidovre IF 4
K.B. 6
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vestia 2
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hvidovre IF 2
Skjold
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Hvidovre IF 4
Valby 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Vestia 2
Nørrebro United 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Skjold
FA 2000 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Nørrebro United 1
Hvidovre IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
FA 2000 2
Vanløse 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Hvidovre IF 2
Vestia 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Vanløse 2
Skjold
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Nørrebro United 1
FA 2000 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hvidovre IF
B.93
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:15
Hvidovre IF 1
AB Tårnby 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:15
Hvidovre IF 2
KB 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Hvidovre IF 2
PI Fodbold
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Hvidovre IF
Amager Pigefodbold 2
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Hvidovre IF 2
Sundby Bk.
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Hvidovre IF 3
Hekla
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hvidovre IF 4
Vanløse 3
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hvidovre IF
Roskilde Boldklub
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hvidovre IF 5
Fremad Valby 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hvidovre IF 3
FA 2000 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hvidovre IF
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Østerbro IF 1
Vestia 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hvidovre IF 1
Skovshoved IF
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
HIK 1
KB 3
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
Aakanden GF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Fremad Valby 2
Hvidovre IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FA 2000 2
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Hvidovre IF 3
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
FA 2000 3
Frem 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Hvidovre IF 3
Vanløse 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Frem 1
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Fremad Valby 2
FB 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
FB 1
Fix 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Østerbro IF 1
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Aakanden GF 1
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Hvidovre IF 1
Vanløse 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
KB 3
Fix 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Vanløse 1
HIK 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Fix 1
Skovshoved IF
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Hvidovre IF 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Dragør BK 2
Vestia 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
FB 3
FA 2000 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Fix 1
Hvidovre IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Vanløse 3
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Østerbro IF 2
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FA 2000 3
Hvidovre IF 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
KB 6
Frem 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
FA 2000 2
Fremad Valby 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Hvidovre IF 2
FB 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Oversidder
Østerbro IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Vestia 1
Aakanden GF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
HIK 1
Hvidovre IF 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Skovshoved IF
KB 3
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Vanløse 1
Fix 1
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Hvidovre IF 1
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
FB 3
Fix 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Vanløse 3
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hvidovre IF 3
Sundby Bk. 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hvidovre IF 2
FB
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
Hvidovre IF 3
Fremad Valby 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Hvidovre IF 2
Brønshøj BK
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hvidovre IF
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hvidovre IF 2
Fremad Amager 2
HHT
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Hvidovre IF
Union
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Hvidovre IF 4
Vestia 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Hvidovre IF
Skjold
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Hvidovre IF
Greve Fodbold
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Hvidovre IF
Heimdal
KS, Kvinder Forår KSK
|