Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. maj
18:30
VRI
HOG Hinnerup
UDS
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 560
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
VRI
Virup IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
14:00
VRI (1)
Aarhus Fremad (4)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
VRI
Brabrand IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:15
VRI
Dalum IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
16:00
VRI (2)
Christiansbjerg IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
VRI
Hover IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
VRI
Lystrup IF
U11 Piger B / Træningskamp Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
VRI
NB 93, Aarhus
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
VRI
Stavtrup IF
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:10
VRI
Brabrand IF
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
VRI
Brabrand IF
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:15
VRI
Fuglebakken KFUM
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
25. maj
09:15
VRI
Hammel GF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Grenaa IF
Låsby B
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
VSK Aarhus
VRI
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
VRI
Gug B
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
VRI
Grenaa IF
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:40
Låsby B
VSK Aarhus
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Lør. d. 25. maj Pulje 71
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
VRI
Hobro IK (1)
HHT
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
VRI
Langaa IK
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
VRI
HEI
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:45
VRI (2)
AGF, Aarhus
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
ASA, Aarhus
VRI (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
HEI
VRI (1)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
VRI (3)
Hasle B (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
HEI (3)
Hasle B (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
VRI (4)
HEI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
VRI (3)
HEI (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hasle B (2)
VRI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hasle B (1)
HEI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Lystrup IF
ASA, Aarhus
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
VRI (2)
HEI
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
HEI (3)
VRI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
HEI (4)
Hasle B (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
VRI (1)
Lystrup IF
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
ASA, Aarhus
HEI
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
VRI
Vejle B
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 702
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
VRI (1)
Randers Freja
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
VRI
Skødstrup SF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 18
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hasle B (1)
VRI (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Hasle B (2)
HEI (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
Hasle B (1)
VRI (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:25
HEI (4)
VRI (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Lystrup IF
VRI (2)
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
VRI (1)
ASA, Aarhus
U8 Drenge B2 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 103
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
VRI (3)
Virup IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
VRI (4)
HEI (5)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
VSK Aarhus
HEI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
HEI (4)
VRI (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
HEI (5)
VSK Aarhus
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Virup IF
VRI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
VRI (3)
VSK Aarhus
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
VRI (4)
HEI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Virup IF
HEI (5)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
VRI
FK Viborg
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
VRI
Hatting-Torsted Fodbold
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
VRI (3)
HEI (5)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
HEI (4)
Virup IF
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
VSK Aarhus
VRI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Helsted Fremad IF
VRI
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
IF Lyseng
Grenaa IF
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
VRI (2)
Søften GF
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Grundfør UI
VSK Aarhus
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
VRI
FC Åben Modus
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:10
VRI (4)
VRI (3)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:10
HEI (5)
HEI (4)
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:10
Virup IF
VSK Aarhus
U7 Dr. (2017) Letøvede 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
VRI
IF Lyseng
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Grenaa IF
Helsted Fremad IF
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Søften GF
Grundfør UI
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
VSK Aarhus
VRI (2)
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
VRI (2)
Grundfør UI
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Søften GF
VSK Aarhus
U8 Drenge B1 (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 93
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Helsted Fremad IF
IF Lyseng
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
VRI
Grenaa IF
U8 Piger Letøvede (2016) 5:5 - Søn. d. 26. maj Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
VRI
Herning Fremad
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 612
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
VRI
SGF/GUI
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
VRI (1)
Viby IF (7)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
VRI
Odder IGF
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
VRI
IF Lyseng
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
VRI
Grenaa IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 725
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
VRI
IF Lyseng
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
VRI
Fuglebakken KFUM (6)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
VRI
FS Holstebro
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 612
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:30
VRI
Grenaa IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
VRI
Brabrand IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 19
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
VRI
Kolding IF
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
VRI
Ebeltoft IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 560
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
VRI (2)
VSK Aarhus (5)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:15
VRI
Tarup/Paarup IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
VRI
Nielstrup/Voldum IF
ØOB Oldboys 55 år 7 mands 2023-24 Kreds 16
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
VRI
Skjød IF
ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24 Kreds 9
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
VRI
ASA, Aarhus
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
VRI
Lystrup IF
ØOB Oldboys 60 år 11 mands 2023-24 Kreds 12
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
VRI
Ulstrup OB
ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24 Kreds 19
|
|||||||||||||||||||
08. jun
VRI
Oversidder
U12 Drenge B2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 39
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:15
VRI
Hadsten SK
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:15
VRI
Brabrand IF
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
VRI
TRIF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 473
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
VRI
Skødstrup SF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 625
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:30
VRI
Oversidder
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 560
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
VRI
AC Norddjurs
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 335
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:15
VRI
Silkeborg IF
U13 Drenge Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 702
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
VRI (1)
Søften GF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
VRI
Aarhus 1900 (1)
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 38
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
VRI (1)
Nation FC
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
VRI
FC Horsens
U11 Piger A (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
VRI
Brabrand IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
VRI
Helsted Fremad IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
VRI
HEI (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 137
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
VRI
Horsens fS
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 527
|
|||||||||||||||||||
16. jun
09:30
VRI
IVF, Århus
U10 Piger C (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
VRI
VSK Aarhus
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 659
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
VRI
ØBG Silkeborg
U12 Piger B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 77
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
VRI
HOG Hinnerup
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 612
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
VRI
Hammel GF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 725
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
VRI
Hobro IK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
VRI
BMK
HHT
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 414
|