Herre S1, 2017/2018, Pulje 2

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
915269
23 13-05-18
Kl. 11:00
FC Avrasya Allesø GF Risingskolen 0-8
915274
24 Fr 18-05-18
Kl. 18:45
Bolbro G & IF KRFK Bolbro-Parken UHT!
915275
Kampfakta
24 Fr 18-05-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Ubberud IF Fjordager IF.s anlæg 4-2
915276
Kampfakta
24 Fr 18-05-18
Kl. 18:45
KFUM.s BK Glamsbjerg IF KFUM-parken 2-3
915280
24 20-05-18
Kl. 
Strib IF Hårslev Strib fritids- & aktivitetscenter !
915277
Livescore
24 20-05-18
Kl. 11:00
Allesø GF Bogense G & IF Allesø / Spurvelundsskolen Resultatformidling
915279
Livescore
24 20-05-18
Kl. 11:00
Ø.B. Tarup-Paarup IF Ø.B.s Anlæg Resultatformidling
915278
24 20-05-18
Kl. 13:00
Aarup BK FC Avrasya Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
915281
24 20-05-18
Kl. 13:00
B1913 Chang Campus Road Resultatformidling
915217
16 On 23-05-18
Kl. 18:45
B1913 Ubberud IF Campus Road Resultatformidling
915284
25 Fr 25-05-18
Kl. 18:45
Ubberud IF KFUM.s BK Ubberud Stadion - Korup VVS Resultatformidling
915288
25 Fr 25-05-18
Kl. 18:45
Hårslev Ø.B. Hårslev Stadion Resultatformidling
915282
25 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF Bolbro G & IF Home Tarup Park Resultatformidling
915289
25 26-05-18
Kl. 
Chang Strib IF Chang Arena !
915283
25 26-05-18
Kl. 15:00
KRFK Fjordager IF Krogsbølle Stadion !
915286
25 26-05-18
Kl. 15:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
915285
25 26-05-18
Kl. 15:30
Glamsbjerg IF Allesø GF Glamsbjerg Stadion Resultatformidling
915287
25 27-05-18
Kl. 11:00
FC Avrasya B1913 Risingskolen Resultatformidling
915290
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Bolbro G & IF Hårslev Bolbro-Parken Resultatformidling
915291
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Tarup-Paarup IF Fjordager IF.s anlæg Resultatformidling
915292
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
KFUM.s BK KRFK KFUM-parken !
915293
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Allesø GF Ubberud IF Allesø / Spurvelundsskolen Resultatformidling
915294
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Aarup BK Glamsbjerg IF Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
915295
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
FC Avrasya Bogense G & IF Risingskolen Resultatformidling
915499
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Ø.B. Chang Ø.B.s Anlæg Resultatformidling
915513
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
B1913 Strib IF Campus Road !
915518
27 Fr 01-06-18
Kl. 18:45
Ubberud IF Aarup BK Ubberud Stadion - Korup VVS Resultatformidling
915515
27 02-06-18
Kl. 15:30
Hårslev Fjordager IF Hårslev Stadion Resultatformidling
915517
27 02-06-18
Kl. 15:30
KRFK Allesø GF Krogsbølle Stadion !
915521
27 03-06-18
Kl. 
Ø.B. Strib IF Ø.B.s Anlæg !
915514
27 03-06-18
Kl. 11:00
Chang Bolbro G & IF Chang Arena Resultatformidling
915516
27 03-06-18
Kl. 11:00
KFUM.s BK Tarup-Paarup IF KFUM-parken Resultatformidling
915519
27 03-06-18
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF FC Avrasya Glamsbjerg Stadion Resultatformidling
915520
27 03-06-18
Kl. 13:00
B1913 Bogense G & IF Campus Road Resultatformidling
915523
28 Fr 08-06-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Chang Fjordager IF.s anlæg Resultatformidling
915522
28 09-06-18
Kl. 
Bolbro G & IF Strib IF Bolbro-Parken !
915524
28 09-06-18
Kl. 15:00
KFUM.s BK Hårslev KFUM-parken Resultatformidling
915526
28 09-06-18
Kl. 15:00
Aarup BK KRFK Scankab Arena i Aarup !
915528
28 09-06-18
Kl. 15:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion Resultatformidling
915525
28 10-06-18
Kl. 13:00
Allesø GF Tarup-Paarup IF Allesø / Spurvelundsskolen Resultatformidling
915527
28 10-06-18
Kl. 13:00
FC Avrasya Ubberud IF Risingskolen Resultatformidling
915529
28 10-06-18
Kl. 13:00
B1913 Ø.B. Campus Road Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

240118: Strib IF trukket
120318: KRFK trukket