Masters 2017

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
102719
1 Ma 03-04-17
Kl. 18:45
S.f.B. BBB S.f.B. Hellegårdsvej 4-0
102720
1 Ma 03-04-17
Kl. 18:45
ØB Brændeskov/B. Ø.B.s Anlæg 2-3
102721
1 Ma 03-04-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) Aarslev BK (1) Netplan Arena 1-1
102722
1 Ma 03-04-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK Kildemosens BK KFUM-parken 3-0
102723
1 Ma 03-04-17
Kl. 18:45
Haarby BK Nr. Aaby IK Hårby Stadion 1-0
102725
2 Ma 10-04-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK Haarby BK Kildemosens anlæg 0-4
102726
2 Ma 10-04-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) KFUM.s BK Netplan Arena 3-4
102727
2 Ma 10-04-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. Aarslev BK (2) Brændeskov Stadion 0-3
102728
2 Ma 10-04-17
Kl. 18:45
S.f.B. ØB S.f.B. Hellegårdsvej 7-0
102724
2 Ma 10-04-17
Kl. 19:00
BBB Nr. Aaby IK Bellinge stadion 2-2
102729
3 Ma 24-04-17
Kl. 18:45
ØB BBB Ø.B.s Anlæg 0-7
102730
3 Ma 24-04-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) S.f.B. Netplan Arena 2-1
102731
3 Ma 24-04-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK Brændeskov/B. KFUM-parken 3-2
102732
3 Ma 24-04-17
Kl. 18:45
Haarby BK Aarslev BK (1) Hårby Stadion 3-1
102733
3 Ma 24-04-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Kildemosens BK Nr.Aaby Idrætspark 5-1
102735
4 Ma 01-05-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) Nr. Aaby IK Netplan Arena 2-2
102736
4 Ma 01-05-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. Haarby BK Brændeskov Stadion 3-0
102737
4 Ma 01-05-17
Kl. 18:45
S.f.B. KFUM.s BK S.f.B. Hellegårdsvej 2-4
102738
4 Ma 01-05-17
Kl. 18:45
ØB Aarslev BK (2) Ø.B.s Anlæg 0-10
102734
4 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
BBB Kildemosens BK Bellinge stadion 2-2
102739
5 Ma 08-05-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) BBB Netplan Arena 5-4
102740
5 Ma 08-05-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK ØB KFUM-parken 3-5
102741
5 Ma 08-05-17
Kl. 18:45
Haarby BK S.f.B. Hårby Stadion 0-0
102742
5 Ma 08-05-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Brændeskov/B. Nr.Aaby Idrætspark 1-0
102743
5 Ma 08-05-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK Aarslev BK (1) Kildemosens anlæg 2-0
102745
6 Ma 15-05-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. Kildemosens BK Brændeskov Stadion 1-2
102746
6 Ma 15-05-17
Kl. 18:45
S.f.B. Nr. Aaby IK S.f.B. Hellegårdsvej 1-2
102747
6 Ma 15-05-17
Kl. 18:45
ØB Haarby BK Ø.B.s Anlæg 0-7
102748
6 Ma 15-05-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) KFUM.s BK Netplan Arena 4-1
102744
6 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
BBB Aarslev BK (1) Bellinge stadion 0-4
102749
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK BBB KFUM-parken 4-1
102750
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:45
Haarby BK Aarslev BK (2) Hårby Stadion 2-4
102751
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK ØB Nr.Aaby Idrætspark 12-0
102752
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK S.f.B. Kildemosens anlæg 0-2
102753
7 Ma 22-05-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) Brændeskov/B. Netplan Arena 4-1
102755
8 Ma 29-05-17
Kl. 18:45
S.f.B. Aarslev BK (1) S.f.B. Hellegårdsvej 1-0
102756
8 Ma 29-05-17
Kl. 18:45
ØB Kildemosens BK Ø.B.s Anlæg 3-5
102757
8 Ma 29-05-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) Nr. Aaby IK Netplan Arena 0-0
102758
8 Ma 29-05-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK Haarby BK KFUM-parken 0-5
102754
8 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
BBB Brændeskov/B. Bellinge stadion 3-3
102759
9 Ma 12-06-17
Kl. 18:45
Haarby BK BBB Hårby Stadion 3-2
102760
9 Ma 12-06-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK KFUM.s BK Nr.Aaby Idrætspark 0-1
102761
9 Ma 12-06-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK Aarslev BK (2) Kildemosens anlæg 0-5
102762
9 Ma 12-06-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) ØB Netplan Arena 4-2
102763
9 Ma 12-06-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. S.f.B. Brændeskov Stadion 2-5
102765
10 Ma 19-06-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. ØB Brændeskov Stadion 6-2
102766
10 Ma 19-06-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) Aarslev BK (2) Netplan Arena 0-2
102767
10 Ma 19-06-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK KFUM.s BK Kildemosens anlæg 1-1
102768
10 Ma 19-06-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Haarby BK Nr.Aaby Idrætspark 0-2
102764
10 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
BBB S.f.B. Bellinge stadion 1-1
102769
11 Ma 07-08-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK BBB Nr.Aaby Idrætspark 2-1
102770
11 Ma 07-08-17
Kl. 18:45
Haarby BK Kildemosens BK Hårby Stadion 4-0
102771
11 Ma 07-08-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK Aarslev BK (1) KFUM-parken 0-0
102772
11 Ma 07-08-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) Brændeskov/B. Netplan Arena 7-0
102773
11 Ma 07-08-17
Kl. 18:45
ØB S.f.B. Ø.B.s Anlæg 0-16
102775
12 Ma 14-08-17
Kl. 18:45
S.f.B. Aarslev BK (2) S.f.B. Hellegårdsvej 3-0
102776
12 Ma 14-08-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. KFUM.s BK Brændeskov Stadion 1-1
102777
12 Ma 14-08-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) Haarby BK Netplan Arena 2-3
102778
12 Ma 14-08-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK Nr. Aaby IK Kildemosens anlæg 1-0
102774
12 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
BBB ØB Bellinge stadion 13-0
102779
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK BBB Kildemosens anlæg 1-1
102780
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK Aarslev BK (1) Nr.Aaby Idrætspark 4-1
102781
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Haarby BK Brændeskov/B. Hårby Stadion 3-2
102782
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK S.f.B. KFUM-parken 2-4
102783
13 Ma 21-08-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (2) ØB Netplan Arena 11-1
102785
14 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
ØB KFUM.s BK Ø.B.s Anlæg 0-6
102786
14 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
S.f.B. Haarby BK S.f.B. Hellegårdsvej 4-2
102787
14 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
Brændeskov/B. Nr. Aaby IK Brændeskov Stadion 1-4
102788
14 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) Kildemosens BK Netplan Arena 0-1
102784
14 Ma 28-08-17
Kl. 19:00
BBB Aarslev BK (2) Bellinge stadion 2-3
102789
15 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
Aarslev BK (1) BBB Netplan Arena 0-5
102790
15 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
Kildemosens BK Brændeskov/B. Kildemosens anlæg 2-4
102791
15 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
Nr. Aaby IK S.f.B. Nr.Aaby Idrætspark UHT !
102792
15 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
Haarby BK ØB Hårby Stadion UHT !
102793
15 Ma 04-09-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK Aarslev BK (2) KFUM-parken 0-3
102794
16 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
BBB KFUM.s BK Bellinge stadion 3-1
102795
16 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
Aarslev BK (2) Haarby BK Netplan Arena 2-1
102796
16 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
ØB Nr. Aaby IK Ø.B.s Anlæg 3-10
102797
16 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
S.f.B. Kildemosens BK S.f.B. Hellegårdsvej 4-2
102798
16 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
Brændeskov/B. Aarslev BK (1) Brændeskov Stadion 5-0
102799
17 Ma 18-09-17
Kl. 18:15
Brændeskov/B. BBB Brændeskov Stadion 5-3
102800
17 Ma 18-09-17
Kl. 18:15
Aarslev BK (1) S.f.B. Netplan Arena 0-4
102801
17 Ma 18-09-17
Kl. 18:15
Kildemosens BK ØB Kildemosens anlæg 2-2
102802
17 Ma 18-09-17
Kl. 18:15
Nr. Aaby IK Aarslev BK (2) Nr.Aaby Idrætspark 1-1
102803
17 Ma 18-09-17
Kl. 18:15
Haarby BK KFUM.s BK Hårby Stadion 2-1
102804
18 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
BBB Haarby BK Bellinge stadion 1-2
102805
18 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
KFUM.s BK Nr. Aaby IK KFUM-parken 1-3
102806
18 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
Aarslev BK (2) Kildemosens BK Netplan Arena 8-0
102807
18 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
ØB Aarslev BK (1) Ø.B.s Anlæg 3-6
102808
18 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
S.f.B. Brændeskov/B. S.f.B. Hellegårdsvej 4-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218