U11 piger (2006) 8M B (let øvede), forår 2017 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Søndag 09-04-17 - Ubberud Stadion - Korup VVS - Arrangør: Ubberud IF
147695
Kl. 09:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Aarup BK 1
147696
Kl. 09:00 Bogense G & IF Dalum IF 1
147697
Kl. 09:30 Strib IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
147698
Kl. 09:30 Bogense G & IF Ubberud IF
147699
Kl. 10:00 Ubberud IF Aarup BK
147700
Kl. 10:00 Dalum IF Strib IF
147701
Kl. 10:30 Ubberud IF Dalum IF
147702
Kl. 10:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF Bogense G & IF
147703
Kl. 11:00 Aarup BK Strib IF
147704
Kl. 11:00 Dalum IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
147705
Kl. 11:30 Strib IF Ubberud IF
147706
Kl. 11:30 Aarup BK Bogense G & IF
Søndag 09-04-17 - Hårby Stadion - Arrangør: Haarby BK
147707
Kl. 13:00 F16 Søhus Stige
147708
Kl. 13:00 Særslev/Hårslev Glamsbjerg IF
147709
Kl. 13:30 Korup IF Søhus Stige
147710
Kl. 13:30 Særslev/Hårslev Haarby BK !
147711
Kl. 14:00 Haarby BK F16
147712
Kl. 14:00 Glamsbjerg IF Korup IF
147713
Kl. 14:30 Haarby BK Glamsbjerg IF
147715
Kl. 15:00 Korup IF F16
147716
Kl. 15:00 Glamsbjerg IF Søhus Stige
147717
Kl. 15:30 Haarby BK Korup IF
147718
Kl. 15:30 F16 Særslev/Hårslev
Søndag 09-04-17 - Rema 1000 Arena Søhus - Arrangør: Haarby BK
147714
Kl. 14:30 Søhus Stige Særslev/Hårslev
Søndag 23-04-17 - Glamsbjerg Stadion - Arrangør: Glamsbjerg IF
147719
Kl. 13:00 Aarup BK Ubberud IF
147720
Kl. 13:00 Korup IF Glamsbjerg IF
147721
Kl. 13:30 Korup IF Søhus Stige
147722
Kl. 13:30 Glamsbjerg IF Bogense G & IF !
147723
Kl. 14:00 Bogense G & IF Korup IF !
147724
Kl. 14:00 Aarup BK Søhus Stige
147726
Kl. 14:30 Glamsbjerg IF Aarup BK
147727
Kl. 15:00 Bogense G & IF Aarup BK !
147728
Kl. 15:00 Ubberud IF Glamsbjerg IF
147730
Kl. 15:30 Ubberud IF Korup IF
Søndag 23-04-17 - Lars R. Jacobsen Park. - Arrangør: Dalum IF
147731
Kl. 13:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Strib IF
147732
Kl. 13:00 F16 Haarby BK
147733
Kl. 13:30 Særslev/Hårslev Holluf Pile-Tornbjerg IF
147734
Kl. 13:30 Haarby BK Dalum IF 1
147735
Kl. 14:00 Dalum IF Strib IF 1
147736
Kl. 14:00 Særslev/Hårslev F16
147737
Kl. 14:30 Dalum IF F16 1
147738
Kl. 14:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF Haarby BK
147739
Kl. 15:00 Strib IF Særslev/Hårslev
147740
Kl. 15:00 F16 Holluf Pile-Tornbjerg IF
147741
Kl. 15:30 Dalum IF Særslev/Hårslev 1
147742
Kl. 15:30 Strib IF Haarby BK
Søndag 23-04-17 - Rema 1000 Arena Søhus - Arrangør: Glamsbjerg IF
147725
Kl. 15:30 Søhus Stige Ubberud IF
147729
Kl. 15:30 Søhus Stige Bogense G & IF
Søndag 07-05-17 - Stenstrup Sportsplads - Arrangør: Stenstrup IF
147755
Kl. 13:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Dalum IF !
147756
Kl. 13:00 Glamsbjerg IF F16 !
147757
Kl. 13:30 Dalum IF Søhus Stige
147758
Kl. 13:30 Aarup BK F16
147759
Kl. 14:00 Aarup BK Holluf Pile-Tornbjerg IF !
147761
Kl. 14:30 Glamsbjerg IF Aarup BK !
147762
Kl. 14:30 F16 Dalum IF
147763
Kl. 15:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Søhus Stige
147764
Kl. 15:00 Dalum IF Glamsbjerg IF !
147766
Kl. 15:30 F16 Holluf Pile-Tornbjerg IF !
Søndag 07-05-17 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
147743
Kl. 13:00 Strib IF Bogense G & IF
147744
Kl. 13:00 Haarby BK Særslev/Hårslev
147745
Kl. 13:30 Korup IF Bogense G & IF
147746
Kl. 13:30 Ubberud IF Haarby BK
147747
Kl. 14:00 Strib IF Ubberud IF
147748
Kl. 14:00 Særslev/Hårslev Korup IF
147749
Kl. 14:30 Ubberud IF Særslev/Hårslev
147750
Kl. 14:30 Bogense G & IF Haarby BK
147751
Kl. 15:00 Strib IF Korup IF !
147752
Kl. 15:00 Bogense G & IF Særslev/Hårslev
147753
Kl. 15:30 Korup IF Ubberud IF
147754
Kl. 15:30 Haarby BK Strib IF
Søndag 07-05-17 - Rema 1000 Arena Søhus - Arrangør: Stenstrup IF
147765
Kl. 15:30 Søhus Stige Aarup BK
147760
Kl. 15:30 Søhus Stige Glamsbjerg IF
Lørdag 10-06-17 - Holluf Pile skole - Arrangør: Holluf Pile-Tornbjerg IF
147767
Kl. 10:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Søhus Stige
147768
Kl. 10:00 Særslev/Hårslev Bogense G & IF
147769
Kl. 10:30 Haarby BK Søhus Stige
147770
Kl. 10:30 Særslev/Hårslev Ubberud IF
147771
Kl. 11:00 Ubberud IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
147772
Kl. 11:00 Bogense G & IF Haarby BK
147773
Kl. 11:30 Bogense G & IF Ubberud IF
147774
Kl. 11:30 Søhus Stige Særslev/Hårslev 1
147775
Kl. 12:00 Haarby BK Holluf Pile-Tornbjerg IF
147776
Kl. 12:00 Søhus Stige Bogense G & IF 1
147777
Kl. 12:30 Ubberud IF Haarby BK
147778
Kl. 12:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF Særslev/Hårslev
Søndag 11-06-17 - Scankab Arena i Aarup - Arrangør: Aarup BK
147779
Kl. 13:00 Dalum IF Strib IF
147780
Kl. 13:00 Korup IF F16
147781
Kl. 13:30 Strib IF Glamsbjerg IF
147782
Kl. 13:30 Aarup BK Korup IF
147783
Kl. 14:00 Aarup BK Dalum IF
147784
Kl. 14:00 Glamsbjerg IF F16
147785
Kl. 14:30 F16 Aarup BK
147786
Kl. 14:30 Korup IF Strib IF
147787
Kl. 15:00 Glamsbjerg IF Dalum IF
147788
Kl. 15:00 Strib IF F16
147789
Kl. 15:30 Aarup BK Glamsbjerg IF
147790
Kl. 15:30 Dalum IF Korup IF
Lørdag 17-06-17 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
147803
Kl. 13:00 F16 Glamsbjerg IF
147804
Kl. 13:00 Korup IF Ubberud IF
147805
Kl. 13:30 Bogense G & IF F16
147806
Kl. 13:30 Korup IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
147807
Kl. 14:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Glamsbjerg IF
147808
Kl. 14:00 Ubberud IF Bogense G & IF
147809
Kl. 14:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF Ubberud IF
147810
Kl. 14:30 F16 Korup IF
147811
Kl. 15:00 Glamsbjerg IF Bogense G & IF
147812
Kl. 15:00 Ubberud IF F16
147813
Kl. 15:30 Bogense G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF
147814
Kl. 15:30 Glamsbjerg IF Korup IF
Søndag 18-06-17 - Særslev Stadion - Arrangør: Særslev BK
147791
Kl. 10:00 Søhus Stige Haarby BK 1
147792
Kl. 10:00 Dalum IF Særslev/Hårslev
147793
Kl. 10:30 Strib IF Søhus Stige
147794
Kl. 10:30 Dalum IF Aarup BK
147795
Kl. 11:00 Aarup BK Haarby BK
147796
Kl. 11:00 Særslev/Hårslev Strib IF
147797
Kl. 11:30 Aarup BK Særslev/Hårslev
147798
Kl. 11:30 Søhus Stige Dalum IF 1
147799
Kl. 12:00 Haarby BK Strib IF
147800
Kl. 12:00 Særslev/Hårslev Søhus Stige
147801
Kl. 12:30 Strib IF Aarup BK
147802
Kl. 12:30 Haarby BK Dalum IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

  • Målspark skal tages som en "dødbold" og sparkes ud. 
  • En tilbagelægning må ikke tages op i hænderne af målmanden.

Bogense G & IF har meldt afbud til den 23. april.

24/5 Søhus/Stige er indsat.