U10 drenge (2008) 5M C (begyndere), efterår 2017, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 26-08-17 - Brenderup Stadion - Arrangør: Brenderup IF
577942
Kl. 10:00 Assens FC Glamsbjerg IF 1 !
577943
Kl. 10:00 FBH (1) Strib IF 1
577944
Kl. 10:30 Kauslunde IF Assens FC 1
577945
Kl. 10:30 FBH (1) OB 1
577947
Kl. 11:00 Strib IF Kauslunde IF 1
577949
Kl. 11:30 Assens FC FBH (1) 1
577950
Kl. 12:00 Glamsbjerg IF Kauslunde IF 1 !
577951
Kl. 12:00 Strib IF Assens FC 1
577952
Kl. 12:30 Kauslunde IF OB 1
577953
Kl. 12:30 Glamsbjerg IF FBH (1) 1 !
Lørdag 26-08-17 - MG & BK.s anlæg
577954
Kl. 10:00 Gelsted G & IF SSV Højfyn (1) 1
577955
Kl. 10:00 Nr. Aaby IK Båring GF 1
577956
Kl. 10:30 SSV Højfyn (2) SSV Højfyn (1) 1
577957
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK MG & BK 1
577959
Kl. 11:00 Båring GF SSV Højfyn (2) 1
577961
Kl. 11:30 SSV Højfyn (1) Nr. Aaby IK 1
577962
Kl. 12:00 SSV Højfyn (2) Gelsted G & IF 1
577963
Kl. 12:00 Båring GF SSV Højfyn (1) 1
577964
Kl. 12:30 MG & BK SSV Højfyn (2) 1
577965
Kl. 12:30 Gelsted G & IF Nr. Aaby IK 1
577960
Kl. 12:30 MG & BK Båring GF 1
577958
Kl. 12:30 MG & BK Gelsted G & IF 1
Lørdag 26-08-17 - OB-Ådalen - Arrangør: Brenderup IF
577948
Kl. 11:30 OB Strib IF 1
577946
Kl. 11:30 OB Glamsbjerg IF 1
Lørdag 02-09-17 - Båring GF.s anlæg - Arrangør: Båring GF
577966
Kl. 10:00 Glamsbjerg IF OB
577967
Kl. 10:00 SSV Højfyn (2) Båring GF
577968
Kl. 10:30 SSV Højfyn (2) SSV Højfyn (1)
577969
Kl. 10:30 Båring GF FBH (1)
577970
Kl. 11:00 FBH (1) SSV Højfyn (2)
577971
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF SSV Højfyn (1)
577972
Kl. 11:30 SSV Højfyn (1) OB
577973
Kl. 11:30 Båring GF Glamsbjerg IF
577974
Kl. 12:00 FBH (1) Glamsbjerg IF
577976
Kl. 12:30 SSV Højfyn (1) FBH (1)
Lørdag 02-09-17 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
577978
Kl. 10:00 Assens FC Kauslunde IF
577979
Kl. 10:00 Gelsted G & IF MG & BK
577980
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK Assens FC
577982
Kl. 11:00 Strib IF Kauslunde IF
577983
Kl. 11:00 Nr. Aaby IK Gelsted G & IF
577984
Kl. 11:30 Strib IF Gelsted G & IF
577985
Kl. 11:30 Assens FC MG & BK
577986
Kl. 12:00 Kauslunde IF Nr. Aaby IK
577987
Kl. 12:00 Gelsted G & IF Assens FC
577988
Kl. 12:30 Strib IF Nr. Aaby IK
577989
Kl. 12:30 Kauslunde IF MG & BK
Lørdag 02-09-17 - MG & BK.s anlæg - Arrangør: Strib IF
577981
Kl. 10:30 MG & BK Strib IF
Lørdag 02-09-17 - OB-Ådalen - Arrangør: Båring GF
577975
Kl. 12:30 OB Båring GF
577977
Kl. 12:30 OB SSV Højfyn (2)
Lørdag 23-09-17 - Axel Knudsen Park - Arrangør: Kauslunde IF
577990
Kl. 10:00 Kauslunde IF FBH (1)
577992
Kl. 10:30 SSV Højfyn (2) FBH (1)
578002
Kl. 11:00 Kauslunde IF OB
578013
Kl. 11:00 Nr. Aaby IK SSV Højfyn (2)
578015
Kl. 11:30 FBH (1) MG & BK
578016
Kl. 12:00 Kauslunde IF SSV Højfyn (2)
578017
Kl. 12:00 FBH (1) Nr. Aaby IK
578018
Kl. 12:30 SSV Højfyn (2) OB
Lørdag 23-09-17 - Gelsted Stadion - Arrangør: Gelsted G & IF
578020
Kl. 10:00 Assens FC Strib IF
578021
Kl. 10:00 Båring GF Gelsted G & IF
578022
Kl. 10:30 Strib IF SSV Højfyn (1)
578023
Kl. 10:30 Glamsbjerg IF Gelsted G & IF
578024
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF Assens FC
578025
Kl. 11:00 SSV Højfyn (1) Båring GF
578026
Kl. 11:30 Båring GF Glamsbjerg IF
578027
Kl. 11:30 Gelsted G & IF Strib IF
578028
Kl. 12:00 Assens FC SSV Højfyn (1)
578029
Kl. 12:00 Strib IF Båring GF
578030
Kl. 12:30 SSV Højfyn (1) Glamsbjerg IF
578031
Kl. 12:30 Gelsted G & IF Assens FC
Lørdag 23-09-17 - OB-Ådalen - Arrangør: Kauslunde IF
578014
Kl. 11:30 OB Nr. Aaby IK
578001
Kl. 11:30 OB MG & BK
Lørdag 23-09-17 - MG & BK.s anlæg - Arrangør: Kauslunde IF
578019
Kl. 12:30 MG & BK Kauslunde IF
577991
Kl. 12:30 MG & BK Nr. Aaby IK
Lørdag 30-09-17 - Assens Stadion - Arrangør: Assens FC
578032
Kl. 10:00 Assens FC SSV Højfyn (1)
578033
Kl. 10:00 Nr. Aaby IK FBH (1)
578034
Kl. 10:30 MG & BK SSV Højfyn (1) 1
578035
Kl. 10:30 Nr. Aaby IK OB
578036
Kl. 11:00 OB Assens FC 1
578037
Kl. 11:00 FBH (1) MG & BK
578038
Kl. 11:30 FBH (1) OB
578039
Kl. 11:30 SSV Højfyn (1) Nr. Aaby IK
578040
Kl. 12:00 MG & BK Assens FC 1
578041
Kl. 12:00 SSV Højfyn (1) FBH (1)
578042
Kl. 12:30 OB MG & BK 1
578043
Kl. 12:30 Assens FC Nr. Aaby IK
Lørdag 30-09-17 - Glamsbjerg Stadion - Arrangør: Glamsbjerg IF
578044
Kl. 10:00 Strib IF Kauslunde IF
578045
Kl. 10:00 SSV Højfyn (2) Gelsted G & IF
578046
Kl. 10:30 Kauslunde IF Båring GF
578047
Kl. 10:30 Glamsbjerg IF SSV Højfyn (2)
578048
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF Strib IF
578049
Kl. 11:00 Båring GF Gelsted G & IF
578050
Kl. 11:30 Gelsted G & IF Glamsbjerg IF
578051
Kl. 11:30 SSV Højfyn (2) Kauslunde IF
578052
Kl. 12:00 Båring GF Strib IF
578053
Kl. 12:00 Kauslunde IF Gelsted G & IF
578054
Kl. 12:30 Glamsbjerg IF Båring GF
578055
Kl. 12:30 Strib IF SSV Højfyn (2)
Lørdag 07-10-17 - Nr.Aaby Idrætspark - Arrangør: Nr. Aaby IK
578056
Kl. 10:00 SSV Højfyn (1) MG & BK
578057
Kl. 10:00 Strib IF Nr. Aaby IK
578058
Kl. 10:30 Kauslunde IF SSV Højfyn (1)
578059
Kl. 10:30 Strib IF Glamsbjerg IF
578060
Kl. 11:00 Glamsbjerg IF MG & BK
578061
Kl. 11:00 Nr. Aaby IK Kauslunde IF
578062
Kl. 11:30 Glamsbjerg IF Nr. Aaby IK
578063
Kl. 11:30 SSV Højfyn (1) Strib IF
578064
Kl. 12:00 MG & BK Kauslunde IF 1
578065
Kl. 12:00 Nr. Aaby IK SSV Højfyn (1)
578066
Kl. 12:30 Kauslunde IF Glamsbjerg IF
578067
Kl. 12:30 MG & BK Strib IF 1
Søndag 08-10-17 - Gelsted Stadion - Arrangør: Gelsted G & IF
578068
Kl. 10:00 Gelsted G & IF Båring GF 1
578069
Kl. 10:00 SSV Højfyn (2) OB 1
578070
Kl. 10:30 FBH (1) Gelsted G & IF 1
578071
Kl. 10:30 SSV Højfyn (2) Assens FC 1
578072
Kl. 11:00 Assens FC Båring GF 1
578073
Kl. 11:00 OB FBH (1) 1
578074
Kl. 11:30 Assens FC OB 1
578075
Kl. 11:30 Gelsted G & IF SSV Højfyn (2) 1
578076
Kl. 12:00 Båring GF FBH (1) 1
578077
Kl. 12:00 OB Gelsted G & IF 1
578078
Kl. 12:30 FBH (1) Assens FC 1
578079
Kl. 12:30 Båring GF SSV Højfyn (2) 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

31/7 SSV Højfyn 2 flyttet pulje 5 til pulje 1. Ebberup flyttet fra pulje 1 til pulje 5.

FBH (1) har meldt afbud til stævnet lørdag den 2. september.

FBH (2) har meldt afbud til stævnet lørdag den 2. september.

22/9 FBH (2) udtrådt

FBH (1) har meldt afbud til stævnet lørdag den 23. september.

25/9 OB indtrådt.

FBH (1) har meldt afbud til stævnet lørdag den 30. september.