U9 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2017, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 26-08-17 - Albani Arena Vissenbjerg - Arrangør: Skalbjerg BK
460166
Kl. 10:00 SSV Højfyn KRFK
460167
Kl. 10:00 Ejby IK Aarup BK (1)
460168
Kl. 10:30 Brenderup IF SSV Højfyn
460169
Kl. 10:30 KRFK Ejby IK
460170
Kl. 11:00 Aarup BK (1) Brenderup IF
460172
Kl. 11:00 SSV Højfyn Ejby IK
460173
Kl. 11:30 KRFK Brenderup IF
460174
Kl. 11:30 SSV Højfyn Aarup BK (1)
460175
Kl. 12:00 Ejby IK Brenderup IF
460176
Kl. 12:00 KRFK Aarup BK (1)
Lørdag 26-08-17 - Assens Stadion - Arrangør: Assens FC
460156
Kl. 10:00 Assens FC (1) Hårslev/Særslev
460157
Kl. 10:00 Strib IF Bogense G & IF
460158
Kl. 10:30 Assens FC (2) Assens FC (1)
460159
Kl. 10:30 Hårslev/Særslev Strib IF
460160
Kl. 11:00 Bogense G & IF Assens FC (2)
460161
Kl. 11:00 Assens FC (1) Strib IF
460162
Kl. 11:30 Hårslev/Særslev Assens FC (2)
460163
Kl. 11:30 Assens FC (1) Bogense G & IF
460164
Kl. 12:00 Strib IF Assens FC (2)
460165
Kl. 12:00 Hårslev/Særslev Bogense G & IF
Lørdag 02-09-17 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
460177
Kl. 10:00 Assens FC (1) Strib IF
460178
Kl. 10:00 Assens FC (2) KRFK
460179
Kl. 10:30 Aarup BK (1) Assens FC (1)
460180
Kl. 10:30 Strib IF Assens FC (2)
460181
Kl. 11:00 KRFK Aarup BK (1)
460182
Kl. 11:00 Assens FC (1) Assens FC (2)
460183
Kl. 11:30 Strib IF Aarup BK (1)
460184
Kl. 11:30 Assens FC (1) KRFK
460185
Kl. 12:00 Assens FC (2) Aarup BK (1)
460186
Kl. 12:00 Strib IF KRFK
Lørdag 02-09-17 - Hårslev Stadion - Arrangør: Hårslev BK
460187
Kl. 10:00 Hårslev/Særslev Bogense G & IF
460188
Kl. 10:00 SSV Højfyn Ejby IK
460189
Kl. 10:30 Brenderup IF Hårslev/Særslev
460190
Kl. 10:30 Bogense G & IF SSV Højfyn
460191
Kl. 11:00 Ejby IK Brenderup IF
460192
Kl. 11:00 Hårslev/Særslev SSV Højfyn
460193
Kl. 11:30 Bogense G & IF Brenderup IF
460194
Kl. 11:30 Hårslev/Særslev Ejby IK
460195
Kl. 12:00 SSV Højfyn Brenderup IF
460196
Kl. 12:00 Bogense G & IF Ejby IK
Lørdag 23-09-17 - Ejby Stadion - Arrangør: Ejby IK
460197
Kl. 10:00 Assens FC (1) Hårslev/Særslev
460198
Kl. 10:00 Ejby IK Aarup BK (1)
460199
Kl. 10:30 Brenderup IF Assens FC (1)
460200
Kl. 10:30 Hårslev/Særslev Ejby IK
460201
Kl. 11:00 Aarup BK (1) Brenderup IF
460202
Kl. 11:00 Assens FC (1) Ejby IK
460203
Kl. 11:30 Hårslev/Særslev Brenderup IF
460204
Kl. 11:30 Assens FC (1) Aarup BK (1)
460205
Kl. 12:00 Ejby IK Brenderup IF
460206
Kl. 12:00 Hårslev/Særslev Aarup BK (1)
Lørdag 23-09-17 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
460207
Kl. 10:00 Strib IF Bogense G & IF
460208
Kl. 10:00 Assens FC (2) SSV Højfyn
460209
Kl. 10:30 KRFK Strib IF
460213
Kl. 10:30 Bogense G & IF Assens FC (2)
460214
Kl. 11:00 SSV Højfyn KRFK
460244
Kl. 11:00 Strib IF Assens FC (2)
460254
Kl. 11:30 Bogense G & IF KRFK
460255
Kl. 11:30 Strib IF SSV Højfyn
460256
Kl. 12:00 Assens FC (2) KRFK
460257
Kl. 12:00 Bogense G & IF SSV Højfyn
Lørdag 30-09-17 - Scankab Arena i Aarup - Arrangør: Aarup BK
460258
Kl. 10:00 Assens FC (1) Bogense G & IF
460259
Kl. 10:00 Assens FC (2) SSV Højfyn
460264
Kl. 10:30 Aarup BK (1) Assens FC (1)
460265
Kl. 10:30 Bogense G & IF Assens FC (2)
460266
Kl. 11:00 SSV Højfyn Aarup BK (1)
460267
Kl. 11:00 Assens FC (1) Assens FC (2)
460268
Kl. 11:30 Bogense G & IF Aarup BK (1)
460269
Kl. 11:30 Assens FC (1) SSV Højfyn
460270
Kl. 12:00 Assens FC (2) Aarup BK (1)
460271
Kl. 12:00 Bogense G & IF SSV Højfyn
Lørdag 30-09-17 - Krogsbølle Stadion - Arrangør: KRFK
460272
Kl. 10:00 Hårslev/Særslev Strib IF
460273
Kl. 10:00 KRFK Ejby IK
460274
Kl. 10:30 Brenderup IF Hårslev/Særslev
460275
Kl. 10:30 Strib IF KRFK
460276
Kl. 11:00 Ejby IK Brenderup IF
460277
Kl. 11:00 Hårslev/Særslev KRFK
460278
Kl. 11:30 Strib IF Brenderup IF
460279
Kl. 11:30 Hårslev/Særslev Ejby IK
460280
Kl. 12:00 KRFK Brenderup IF
460281
Kl. 12:00 Strib IF Ejby IK
Lørdag 07-10-17 - Assens Stadion - Arrangør: Assens FC
460282
Kl. 10:00 Assens FC (1) Strib IF
460283
Kl. 10:00 Assens FC (2) KRFK
460284
Kl. 10:30 Ejby IK Assens FC (1)
460285
Kl. 10:30 Strib IF Assens FC (2)
460286
Kl. 11:00 KRFK Ejby IK
460287
Kl. 11:00 Assens FC (1) Assens FC (2)
460288
Kl. 11:30 Strib IF Ejby IK
460289
Kl. 11:30 Assens FC (1) KRFK
460290
Kl. 12:00 Assens FC (2) Ejby IK
460291
Kl. 12:00 Strib IF KRFK
Lørdag 07-10-17 - Brenderup Stadion - Arrangør: Brenderup IF
460292
Kl. 10:00 Hårslev/Særslev Bogense G & IF
460293
Kl. 10:00 SSV Højfyn Aarup BK (1)
460294
Kl. 10:30 Brenderup IF Hårslev/Særslev
460295
Kl. 10:30 Bogense G & IF SSV Højfyn
460296
Kl. 11:00 Aarup BK (1) Brenderup IF
460297
Kl. 11:00 Hårslev/Særslev SSV Højfyn
460298
Kl. 11:30 Bogense G & IF Brenderup IF
460299
Kl. 11:30 Hårslev/Særslev Aarup BK (1)
460300
Kl. 12:00 SSV Højfyn Brenderup IF
460301
Kl. 12:00 Bogense G & IF Aarup BK (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Brenderup IF har meldt afbud til stævnet lørdag den 2. september.