Herre S1, 2017/2018, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
915607
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Munkebo BK Langeskov IF Munkebo Hallen 4-2
915609
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Kirkeby IF S.f.B. Kirkeby skole 1-4
915612
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold Dalum IF Ulbølle Stadion 1-1
915613
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 15:00
Tved BK Ringe BK Tved Stadion 4-1
915608
1 12-08-17
Kl. 15:00
Kerteminde BK Nyborg G & IF Kerteminde Stadion 5-1
915611
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 15:00
Allested U & IF Sanderum BK Allested Stadion 2-4
915610
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 11:00
Fraugde G & IF FC Broby Fraugde Stadion 2-3
915614
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. Munkebo BK SEF Energi Arena 3-1
915615
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Ringe BK Tårup IF Ringe Stadion 1-3
915616
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Langeskov IF Kerteminde BK Langeskov Stadion 0-2
915617
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Kirkeby IF Idrætscenter Nyborg 3-2
915620
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Sanderum BK Egebjerg Fodbold Vestfalen Stadion 1-0
915621
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Dalum IF Tved BK Lars R. Jacobsen Park. 3-1
915625
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Fraugde G & IF Nyborg G & IF Fraugde Stadion 1-4
915629
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Dalum IF Ringe BK Lars R. Jacobsen Park. 0-1
915626
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Allested U & IF S.f.B. Allested Stadion 1-8
915627
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold FC Broby Ulbølle Stadion 1-4
915624
3 19-08-17
Kl. 15:00
Kirkeby IF Langeskov IF Kirkeby skole 0-3
915622
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:30
Kerteminde BK Tåsinge f. B. Kerteminde Stadion 1-1
915628
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:30
Tved BK Sanderum BK Tved Stadion 3-3
915623
Kampfakta
3 Ti 22-08-17
Kl. 18:45
Munkebo BK Tårup IF Munkebo Hallen 3-2
915633
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Langeskov IF Fraugde G & IF Langeskov Stadion 4-0
915630
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Tåsinge f. B. Kirkeby IF SEF Energi Arena 4-1
915632
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:45
Ringe BK Munkebo BK Ringe Stadion 2-2
915634
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Allested U & IF Idrætscenter Nyborg 8-3
915635
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 11:00
S.f.B. Egebjerg Fodbold S.f.B. Hellegårdsvej 12-2
915636
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 11:00
FC Broby Tved BK Tømrermester Brian Kej Arena 2-1
915637
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Sanderum BK Dalum IF Vestfalen Stadion 0-2
915631
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Tårup IF Kerteminde BK Frørup Andelskasse Arena 1-0
915638
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Fraugde G & IF Tåsinge f. B. Fraugde Stadion 2-5
915640
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Kerteminde BK Munkebo BK Kerteminde Stadion 4-1
915641
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Allested U & IF Langeskov IF Allested Stadion 1-2
915642
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Egebjerg Fodbold Nyborg G & IF Ulbølle Stadion 1-5
915643
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Tved BK S.f.B. Tved Stadion 0-1
915644
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Dalum IF FC Broby Lars R. Jacobsen Park. 3-1
915645
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Sanderum BK Ringe BK Vestfalen Stadion 0-2
915639
Kampfakta
5 To 31-08-17
Kl. 18:30
Kirkeby IF Tårup IF Kirkeby skole 2-5
915646
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Allested U & IF SEF Energi Arena 5-1
915648
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Munkebo BK Kirkeby IF Munkebo Hallen 5-3
915649
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Ringe BK Kerteminde BK Ringe Stadion 2-4
915650
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Egebjerg Fodbold Langeskov Stadion 2-1
915651
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Tved BK Idrætscenter Nyborg 3-0
915652
6 03-09-17
Kl. 11:00
S.f.B. Dalum IF S.f.B. Hellegårdsvej 4-1
915653
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
FC Broby Sanderum BK Tømrermester Brian Kej Arena 1-3
915654
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Egebjerg Fodbold Tåsinge f. B. Ulbølle Stadion 2-5
915655
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Allested U & IF Tårup IF Allested Stadion 2-3
915656
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Fraugde G & IF Munkebo BK Fraugde Stadion 0-3
915658
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Tved BK Langeskov IF Tved Stadion 1-2
915659
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Dalum IF Nyborg G & IF Lars R. Jacobsen Park. 5-1
915660
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Sanderum BK S.f.B. Vestfalen Stadion 0-1
915661
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
FC Broby Ringe BK Tømrermester Brian Kej Arena 3-1
915657
7 To 07-09-17
Kl. 18:15
Kirkeby IF Kerteminde BK Kirkeby skole 1-3
915668
Kampfakta
8 09-09-17
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Sanderum BK Idrætscenter Nyborg 6-3
915669
8 09-09-17
Kl. 15:30
S.f.B. FC Broby S.f.B. Hellegårdsvej 5-1
915662
Kampfakta
8 09-09-17
Kl. 15:30
Tåsinge f. B. Tved BK SEF Energi Arena 2-0
915664
8 09-09-17
Kl. 15:30
Munkebo BK Allested U & IF Munkebo Hallen UHT !
915665
8 09-09-17
Kl. 15:30
Kerteminde BK Fraugde G & IF Kerteminde Stadion 4-1
915666
8 09-09-17
Kl. 15:30
Ringe BK Kirkeby IF Ringe Stadion 7-1
915667
8 09-09-17
Kl. 15:30
Langeskov IF Dalum IF Langeskov Stadion 1-2
915663
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:00
Tårup IF Egebjerg Fodbold Frørup Andelskasse Arena 3-1
915619
Kampfakta
2 Ti 12-09-17
Kl. 18:45
FC Broby Allested U & IF Tømrermester Brian Kej Arena 5-1
915673
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:00
Allested U & IF Kerteminde BK Allested Stadion 1-5
915674
9 16-09-17
Kl. 15:00
Fraugde G & IF Kirkeby IF Fraugde Stadion 1-6
915676
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:00
FC Broby Nyborg G & IF Tømrermester Brian Kej Arena 2-3
915677
9 16-09-17
Kl. 15:30
S.f.B. Ringe BK S.f.B. Hellegårdsvej 2-1
915675
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Sanderum BK Langeskov IF Vestfalen Stadion 3-0
915670
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Dalum IF Tåsinge f. B. Lars R. Jacobsen Park. 8-0
915671
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Tved BK Tårup IF Tved Stadion 1-3
915672
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Egebjerg Fodbold Munkebo BK Ulbølle Stadion 2-2
915848
10 To 21-09-17
Kl. 18:45
Langeskov IF FC Broby Langeskov Stadion 2-1
915679
Kampfakta
10 23-09-17
Kl. 13:00
Tårup IF Dalum IF Frørup Andelskasse Arena 3-2
915678
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Sanderum BK SEF Energi Arena 2-0
915849
10 24-09-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF S.f.B. Idrætscenter Nyborg 3-6
915682
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 11:00
Kirkeby IF Allested U & IF Kirkeby skole 1-6
915683
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Ringe BK Fraugde G & IF Ringe Stadion 1-1
915680
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Munkebo BK Tved BK Munkebo Hallen 2-3
915681
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 14:00
Egebjerg Fodbold Kerteminde BK Ulbølle Stadion 0-6
915851
Kampfakta
11 To 28-09-17
Kl. 18:45
Sanderum BK Tårup IF Vestfalen Stadion 3-1
915852
11 01-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Munkebo BK Lars R. Jacobsen Park. 3-0
915854
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Kirkeby IF Ulbølle Stadion 4-5
915855
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
Allested U & IF Fraugde G & IF Allested Stadion 3-5
915856
11 01-10-17
Kl. 11:00
S.f.B. Langeskov IF S.f.B. Hellegårdsvej 2-5
915857
11 01-10-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Ringe BK Idrætscenter Nyborg 8-2
915850
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
FC Broby Tåsinge f. B. Tømrermester Brian Kej Arena 1-1
915859
12 07-10-17
Kl. 15:00
Tårup IF FC Broby Frørup Andelskasse Arena 2-0
915861
12 07-10-17
Kl. 15:00
Kerteminde BK Dalum IF Kerteminde Stadion 0-3
915862
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Kirkeby IF Tved BK Kirkeby skole 0-5
915864
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Ringe BK Allested U & IF Ringe Stadion 4-4
915865
12 07-10-17
Kl. 15:30
Langeskov IF Nyborg G & IF Langeskov Stadion 3-1
915860
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Munkebo BK Sanderum BK Munkebo Hallen 2-3
915858
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Tåsinge f. B. S.f.B. SEF Energi Arena 1-1
915879
13 To 12-10-17
Kl. 18:30
Langeskov IF Ringe BK Langeskov Stadion 4-1
915878
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Allested U & IF Ulbølle Stadion 5-4
915866
13 14-10-17
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Tåsinge f. B. Idrætscenter Nyborg 4-3
915874
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:00
FC Broby Munkebo BK Tømrermester Brian Kej Arena 6-3
915877
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:30
Tved BK Fraugde G & IF Tved Stadion 6-3
915876
13 15-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Kirkeby IF Lars R. Jacobsen Park. 3-0
915875
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 15:00
Sanderum BK Kerteminde BK Vestfalen Stadion 0-3
915884
14 22-10-17
Kl. 10:30
Kirkeby IF Sanderum BK Kirkeby skole Resultatformidling
915885
14 22-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Fraugde G & IF Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
915886
14 22-10-17
Kl. 11:00
Allested U & IF Tved BK Allested Stadion Resultatformidling
915887
14 22-10-17
Kl. 11:00
Ringe BK Egebjerg Fodbold Ringe Stadion Resultatformidling
915883
14 22-10-17
Kl. 11:00
FC Broby Kerteminde BK Tømrermester Brian Kej Arena Resultatformidling
915880
14 22-10-17
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Langeskov IF SEF Energi Arena Resultatformidling
915881
14 22-10-17
Kl. 11:00
Tårup IF Nyborg G & IF Frørup Andelskasse Arena Resultatformidling
915882
14 22-10-17
Kl. 13:00
Munkebo BK S.f.B. Munkebo Hallen Resultatformidling
915888
15 29-10-17
Kl. 11:00
Ringe BK Tåsinge f. B. Ringe Stadion Resultatformidling
915889
15 29-10-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Tårup IF Langeskov Stadion Resultatformidling
915891
15 29-10-17
Kl. 11:00
S.f.B. Kerteminde BK S.f.B. Hellegårdsvej Resultatformidling
915892
15 29-10-17
Kl. 11:00
FC Broby Kirkeby IF Tømrermester Brian Kej Arena Resultatformidling
915897
15 29-10-17
Kl. 11:00
Sanderum BK Fraugde G & IF Vestfalen Stadion Resultatformidling
915902
15 29-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Allested U & IF Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
915903
15 29-10-17
Kl. 11:00
Tved BK Egebjerg Fodbold Tved Stadion Resultatformidling
915890
15 29-10-17
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Munkebo BK Idrætscenter Nyborg Resultatformidling
915853
11 04-11-17
Kl. 13:00
Tved BK Kerteminde BK Tved Stadion Resultatformidling
915618
2 04-11-17
Kl. 13:00
S.f.B. Fraugde G & IF S.f.B. Hellegårdsvej Resultatformidling
915606
1 04-11-17
Kl. 14:30
Tårup IF Tåsinge f. B. Frørup Andelskasse Arena Resultatformidling
915647
6 11-11-17
Kl. 14:00
Tårup IF Fraugde G & IF Frørup Andelskasse Arena Resultatformidling
915867
13