Herre S1, 2017/2018, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
915612
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold Dalum IF Ulbølle Stadion 1-1
915607
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Munkebo BK Langeskov IF Munkebo Hallen 4-2
915609
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Kirkeby IF S.f.B. Kirkeby skole 1-4
915608
1 12-08-17
Kl. 15:00
Kerteminde BK Nyborg G & IF Kerteminde Stadion 5-1
915611
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 15:00
Allested U & IF Sanderum BK Allested Stadion 2-4
915613
Kampfakta
1 12-08-17
Kl. 15:00
Tved BK Ringe BK Tved Stadion 4-1
915610
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 11:00
Fraugde G & IF FC Broby Fraugde Stadion 2-3!
915614
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. Munkebo BK SEF Energi Arena 3-1
915615
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Ringe BK Tårup IF Ringe Stadion 1-3
915616
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Langeskov IF Kerteminde BK Langeskov Stadion 0-2
915617
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Kirkeby IF Idrætscenter Nyborg 3-2
915620
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Sanderum BK Egebjerg Fodbold Vestfalen Stadion 1-0
915621
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:45
Dalum IF Tved BK Lars R. Jacobsen Park. 3-1
915625
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Fraugde G & IF Nyborg G & IF Fraugde Stadion 1-4!
915629
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Dalum IF Ringe BK Lars R. Jacobsen Park. 0-1
915624
3 19-08-17
Kl. 15:00
Kirkeby IF Langeskov IF Kirkeby skole 0-3
915626
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Allested U & IF S.f.B. Allested Stadion 1-8
915627
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold FC Broby Ulbølle Stadion 1-4
915628
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:30
Tved BK Sanderum BK Tved Stadion 3-3
915622
Kampfakta
3 19-08-17
Kl. 15:30
Kerteminde BK Tåsinge f. B. Kerteminde Stadion 1-1
915623
Kampfakta
3 Ti 22-08-17
Kl. 18:45
Munkebo BK Tårup IF Munkebo Hallen 3-2
915630
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Tåsinge f. B. Kirkeby IF SEF Energi Arena 4-1
915633
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Langeskov IF Fraugde G & IF Langeskov Stadion 4-0!
915632
Kampfakta
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:45
Ringe BK Munkebo BK Ringe Stadion 2-2
915634
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Allested U & IF Idrætscenter Nyborg 8-3
915635
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 11:00
S.f.B. Egebjerg Fodbold S.f.B. Hellegårdsvej 12-2
915636
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 11:00
FC Broby Tved BK Tømrermester Brian Kej Arena 2-1
915637
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Sanderum BK Dalum IF Vestfalen Stadion 0-2
915631
Kampfakta
4 27-08-17
Kl. 13:00
Tårup IF Kerteminde BK Frørup Andelskasse Arena 1-0
915638
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Fraugde G & IF Tåsinge f. B. Fraugde Stadion 2-5!
915640
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Kerteminde BK Munkebo BK Kerteminde Stadion 4-1
915641
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Allested U & IF Langeskov IF Allested Stadion 1-2
915642
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Egebjerg Fodbold Nyborg G & IF Ulbølle Stadion 1-5
915643
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Tved BK S.f.B. Tved Stadion 0-1
915644
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Dalum IF FC Broby Lars R. Jacobsen Park. 3-1
915645
Kampfakta
5 On 30-08-17
Kl. 18:30
Sanderum BK Ringe BK Vestfalen Stadion 0-2
915639
Kampfakta
5 To 31-08-17
Kl. 18:30
Kirkeby IF Tårup IF Kirkeby skole 2-5
915646
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Allested U & IF SEF Energi Arena 5-1
915648
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Munkebo BK Kirkeby IF Munkebo Hallen 5-3
915649
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Ringe BK Kerteminde BK Ringe Stadion 2-4
915650
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Egebjerg Fodbold Langeskov Stadion 2-1
915651
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Tved BK Idrætscenter Nyborg 3-0
915652
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
S.f.B. Dalum IF S.f.B. Hellegårdsvej 4-1
915653
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
FC Broby Sanderum BK Tømrermester Brian Kej Arena 1-3
915654
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Egebjerg Fodbold Tåsinge f. B. Ulbølle Stadion 2-5
915655
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Allested U & IF Tårup IF Allested Stadion 2-3
915656
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Fraugde G & IF Munkebo BK Fraugde Stadion 0-3!
915658
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Tved BK Langeskov IF Tved Stadion 1-2
915659
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Dalum IF Nyborg G & IF Lars R. Jacobsen Park. 5-1
915660
Kampfakta
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
Sanderum BK S.f.B. Vestfalen Stadion 0-1
915661
7 On 06-09-17
Kl. 18:15
FC Broby Ringe BK Tømrermester Brian Kej Arena 3-1
915657
7 To 07-09-17
Kl. 18:15
Kirkeby IF Kerteminde BK Kirkeby skole 1-3
915668
Kampfakta
8 09-09-17
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Sanderum BK Idrætscenter Nyborg 6-3
915669
8 09-09-17
Kl. 15:30
S.f.B. FC Broby S.f.B. Hellegårdsvej 5-1
915662
Kampfakta
8 09-09-17
Kl. 15:30
Tåsinge f. B. Tved BK SEF Energi Arena 2-0
915664
8 09-09-17
Kl. 15:30
Munkebo BK Allested U & IF Munkebo Hallen UHT!
915665
8 09-09-17
Kl. 15:30
Kerteminde BK Fraugde G & IF Kerteminde Stadion 4-1!
915666
8 09-09-17
Kl. 15:30
Ringe BK Kirkeby IF Ringe Stadion 7-1
915667
Kampfakta
8 09-09-17
Kl. 15:30
Langeskov IF Dalum IF Langeskov Stadion 1-2
915663
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:00
Tårup IF Egebjerg Fodbold Frørup Andelskasse Arena 3-1
915619
Kampfakta
2 Ti 12-09-17
Kl. 18:45
FC Broby Allested U & IF Tømrermester Brian Kej Arena 5-1
915673
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:00
Allested U & IF Kerteminde BK Allested Stadion 1-5
915674
9 16-09-17
Kl. 15:00
Fraugde G & IF Kirkeby IF Fraugde Stadion 1-6!
915676
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:00
FC Broby Nyborg G & IF Tømrermester Brian Kej Arena 2-3
915677
9 16-09-17
Kl. 15:30
S.f.B. Ringe BK S.f.B. Hellegårdsvej 2-1
915675
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Sanderum BK Langeskov IF Vestfalen Stadion 3-0
915670
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Dalum IF Tåsinge f. B. Lars R. Jacobsen Park. 8-0
915671
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Tved BK Tårup IF Tved Stadion 1-3
915672
Kampfakta
9 16-09-17
Kl. 15:30
Egebjerg Fodbold Munkebo BK Ulbølle Stadion 2-2
915848
10 To 21-09-17
Kl. 18:45
Langeskov IF FC Broby Langeskov Stadion 2-1
915679
Kampfakta
10 23-09-17
Kl. 13:00
Tårup IF Dalum IF Frørup Andelskasse Arena 3-2
915682
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 11:00
Kirkeby IF Allested U & IF Kirkeby skole 1-6
915678
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Sanderum BK SEF Energi Arena 2-0
915849
10 24-09-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF S.f.B. Idrætscenter Nyborg 3-6
915683
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Ringe BK Fraugde G & IF Ringe Stadion 1-1!
915680
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 13:00
Munkebo BK Tved BK Munkebo Hallen 2-3
915681
Kampfakta
10 24-09-17
Kl. 14:00
Egebjerg Fodbold Kerteminde BK Ulbølle Stadion 0-6
915851
Kampfakta
11 To 28-09-17
Kl. 18:45
Sanderum BK Tårup IF Vestfalen Stadion 3-1
915852
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Munkebo BK Lars R. Jacobsen Park. 3-0
915850
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
FC Broby Tåsinge f. B. Tømrermester Brian Kej Arena 1-1
915854
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Kirkeby IF Ulbølle Stadion 4-5
915855
Kampfakta
11 01-10-17
Kl. 11:00
Allested U & IF Fraugde G & IF Allested Stadion 3-5!
915856
11 01-10-17
Kl. 11:00
S.f.B. Langeskov IF S.f.B. Hellegårdsvej 2-5
915857
11 01-10-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Ringe BK Idrætscenter Nyborg 8-2
915859
12 07-10-17
Kl. 15:00
Tårup IF FC Broby Frørup Andelskasse Arena 2-0
915861
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:00
Kerteminde BK Dalum IF Kerteminde Stadion 0-3
915862
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Kirkeby IF Tved BK Kirkeby skole 0-5
915860
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Munkebo BK Sanderum BK Munkebo Hallen 2-3
915864
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Ringe BK Allested U & IF Ringe Stadion 4-4
915865
12 07-10-17
Kl. 15:30
Langeskov IF Nyborg G & IF Langeskov Stadion 3-1
915858
Kampfakta
12 07-10-17
Kl. 15:30
Tåsinge f. B. S.f.B. SEF Energi Arena 1-1
915879
13 To 12-10-17
Kl. 18:30
Langeskov IF Ringe BK Langeskov Stadion 4-1
915874
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:00
FC Broby Munkebo BK Tømrermester Brian Kej Arena 6-3
915866
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Tåsinge f. B. Idrætscenter Nyborg 4-3
915878
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Allested U & IF Ulbølle Stadion 5-4
915877
Kampfakta
13 14-10-17
Kl. 15:30
Tved BK Fraugde G & IF Tved Stadion 6-3!
915876
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Kirkeby IF Lars R. Jacobsen Park. 3-0
915875
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 15:00
Sanderum BK Kerteminde BK Vestfalen Stadion 0-3
915884
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 10:30
Kirkeby IF Sanderum BK Kirkeby skole 2-3
915885
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Fraugde G & IF Lars R. Jacobsen Park. 8-1!
915886
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 11:00
Allested U & IF Tved BK Allested Stadion 0-2
915887
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 11:00
Ringe BK Egebjerg Fodbold Ringe Stadion 4-1
915880
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Langeskov IF SEF Energi Arena 3-2
915881
14 22-10-17
Kl. 11:00
Tårup IF Nyborg G & IF Frørup Andelskasse Arena 1-0
915883
Kampfakta
14 22-10-17
Kl. 11:00
FC Broby Kerteminde BK Tømrermester Brian Kej Arena 4-2
915882
14 22-10-17
Kl. 13:00
Munkebo BK S.f.B. Munkebo Hallen 0-3
915888
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 11:00
Ringe BK Tåsinge f. B. Ringe Stadion 3-2
915889
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Tårup IF Langeskov Stadion 1-2
915891
15 29-10-17
Kl. 11:00
S.f.B. Kerteminde BK S.f.B. Hellegårdsvej 4-2
915892
15 29-10-17
Kl. 11:00
FC Broby Kirkeby IF Tømrermester Brian Kej Arena 4-1
915897
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 11:00
Sanderum BK Fraugde G & IF Vestfalen Stadion 8-2!
915902
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 11:00
Dalum IF Allested U & IF Lars R. Jacobsen Park. 8-0
915903
Kampfakta
15 29-10-17
Kl. 11:00
Tved BK Egebjerg Fodbold Tved Stadion 2-2
915890
15 29-10-17
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Munkebo BK Idrætscenter Nyborg 3-0
915853
Kampfakta
11 04-11-17
Kl. 13:00
Tved BK Kerteminde BK Tved Stadion 3-3
915618
Kampfakta
2 04-11-17
Kl. 13:00
S.f.B. Fraugde G & IF S.f.B. Hellegårdsvej 10-1!
915606
Kampfakta
1 04-11-17
Kl. 14:30
Tårup IF Tåsinge f. B. Frørup Andelskasse Arena 2-1
915647
Kampfakta
6 11-11-17
Kl. 14:00
Tårup IF Fraugde G & IF Frørup Andelskasse Arena 3-0!
915863
12 24-03-18
Kl. 
Fraugde G & IF Egebjerg Fodbold Fraugde Stadion HHT!
915867
Kampfakta
13 24-03-18
Kl. 13:00
Tårup IF S.f.B. Frørup Andelskasse Arena 1-6
915944
16 To 29-03-18
Kl. 
FC Broby Fraugde G & IF Tømrermester Brian Kej Arena UHT!
915942
Kampfakta
16 To 29-03-18
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Kerteminde BK Idrætscenter Nyborg 2-5
915952
17 07-04-18
Kl. 
Fraugde G & IF S.f.B. Fraugde Stadion HHT!
915949
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 15:00
Tårup IF Ringe BK Frørup Andelskasse Arena 1-4
915950
17 07-04-18
Kl. 15:00
Kerteminde BK Langeskov IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 1-2
915953
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 15:00
Allested U & IF FC Broby Allested Stadion 3-4
915954
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Sanderum BK Ulbølle Stadion 0-4
915951
Kampfakta
17 07-04-18
Kl. 15:30
Kirkeby IF Nyborg G & IF Kirkeby skole 0-6
915957
Kampfakta
18 Fr 13-04-18
Kl. 19:00
Tårup IF Munkebo BK Frørup Andelskasse Arena 3-1
915959
18 15-04-18
Kl. 
Nyborg G & IF Fraugde G & IF Idrætscenter Nyborg UHT!
915960
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 11:00
S.f.B. Allested U & IF S.f.B. Hellegårdsvej 6-3
915961
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 11:00
FC Broby Egebjerg Fodbold Tømrermester Brian Kej Arena 1-0
915962
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 11:00
Sanderum BK Tved BK Vestfalen Stadion 1-2
915963
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 11:00
Ringe BK Dalum IF Ringe Stadion 0-3
915958
18 15-04-18
Kl. 11:00
Langeskov IF Kirkeby IF Langeskov Stadion 5-0
915956
Kampfakta
18 15-04-18
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Kerteminde BK SEF Energi Arena 3-3
915964
Kampfakta
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Kirkeby IF Tåsinge f. B. Kirkeby skole 1-1
915965
Kampfakta
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Kerteminde BK Tårup IF Kerteminde Stadion 1-0
915966
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Munkebo BK Ringe BK Munkebo Hallen 0-0
915967
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Fraugde G & IF Langeskov IF Fraugde Stadion HHT!
915968
Kampfakta
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Allested U & IF Nyborg G & IF Allested Stadion 1-7
915969
Kampfakta
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold S.f.B. Ulbølle Stadion 0-6
915970
Kampfakta
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Tved BK FC Broby Tved Stadion 3-1
915971
Kampfakta
19 On 18-04-18
Kl. 18:45
Dalum IF Sanderum BK Lars R. Jacobsen Park. 3-1
915974
Kampfakta
20 Fr 20-04-18
Kl. 18:45
Munkebo BK Kerteminde BK Munkebo Hallen 1-2
915972
20 22-04-18
Kl. 
Tåsinge f. B. Fraugde G & IF SEF Energi Arena UHT!
915973
20 22-04-18
Kl. 11:00
Tårup IF Kirkeby IF Frørup Andelskasse Arena 5-1
915976
Kampfakta
20 22-04-18
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Egebjerg Fodbold Idrætscenter Nyborg 7-1
915977
Kampfakta
20 22-04-18
Kl. 11:00
S.f.B. Tved BK Fynske Bank Arena Høje Bøge 2-1
915978
Kampfakta
20 22-04-18
Kl. 11:00
FC Broby Dalum IF Tømrermester Brian Kej Arena 0-0
915979
Kampfakta
20 22-04-18
Kl. 11:00
Ringe BK Sanderum BK Ringe Stadion 2-0
915975
Kampfakta
20 22-04-18
Kl. 13:00
Langeskov IF Allested U & IF Langeskov Stadion 6-0
915984
21 To 26-04-18
Kl. 18:45
Kerteminde BK Ringe BK Kerteminde Stadion 3-5
915981
21 Fr 27-04-18
Kl. 
Fraugde G & IF Tårup IF Fraugde Stadion HHT!
915982
Kampfakta
21 Fr 27-04-18
Kl. 11:00
Kirkeby IF Munkebo BK Kirkeby skole 2-2
915980
Kampfakta
21 Fr 27-04-18
Kl. 11:00
Allested U & IF Tåsinge f. B. Allested Stadion 0-4
915985
Kampfakta
21 Fr 27-04-18
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Langeskov IF Ulbølle Stadion 1-2
915986
Kampfakta
21 Fr 27-04-18
Kl. 11:00
Tved BK Nyborg G & IF Tved Stadion 1-4
915987
Kampfakta
21 Fr 27-04-18
Kl. 11:00
Dalum IF S.f.B. Lars R. Jacobsen Park. 1-1
915988
Kampfakta
21 Fr 27-04-18
Kl. 11:00
Sanderum BK FC Broby Vestfalen Stadion 4-4
915990
Kampfakta
22 Fr 04-05-18
Kl. 18:45
Tårup IF Allested U & IF Frørup Andelskasse Arena 8-2
915991
22 05-05-18
Kl. 
Munkebo BK Fraugde G & IF Munkebo Hallen UHT!
915996
Kampfakta
22 05-05-18
Kl. 12:00
Ringe BK FC Broby Ringe Stadion 2-1
915993
Kampfakta
22 05-05-18
Kl. 15:00
Langeskov IF Tved BK Langeskov Stadion 3-1
915994
Kampfakta
22 05-05-18
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Dalum IF Idrætscenter Nyborg 1-3
915995
Kampfakta
22 05-05-18
Kl. 15:00
S.f.B. Sanderum BK S.f.B. Hellegårdsvej 8-0
915989
Kampfakta
22 05-05-18
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. Egebjerg Fodbold SEF Energi Arena 1-1
915992
22 05-05-18
Kl. 15:30
Kerteminde BK Kirkeby IF Kerteminde Stadion 9-1
915945
Kampfakta
16 Ti 08-05-18
Kl. 18:30
Sanderum BK Allested U & IF Vestfalen Stadion 5-2
915948
Kampfakta
17 Ti 08-05-18
Kl. 18:45
Munkebo BK Tåsinge f. B. Munkebo Hallen 1-2
916001
Kampfakta
23 To 10-05-18
Kl. 18:45
Kirkeby IF Ringe BK Kirkeby skole 3-4
916002
Kampfakta
23 Fr 11-05-18
Kl. 18:45
Dalum IF Langeskov IF Lars R. Jacobsen Park. 2-1
916000
23 13-05-18
Kl. 
Fraugde G & IF Kerteminde BK Fraugde Stadion HHT!
916003
Kampfakta
23 13-05-18
Kl. 11:00
Sanderum BK Nyborg G & IF Vestfalen Stadion 2-5
915997
Kampfakta
23 13-05-18
Kl. 11:00
Tved BK Tåsinge f. B. Tved Stadion 5-1
915998
23 13-05-18
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Tårup IF Ulbølle Stadion 0-1
915999
Kampfakta
23 13-05-18
Kl. 11:00
Allested U & IF Munkebo BK Allested Stadion 0-3
916004
Kampfakta
23 13-05-18
Kl. 13:00
FC Broby S.f.B. Tømrermester Brian Kej Arena 0-4
916010
Kampfakta
24 To 17-05-18
Kl. 18:45
Langeskov IF Sanderum BK Langeskov Stadion 5-2
916012
Kampfakta
24 To 17-05-18
Kl. 18:45
Ringe BK S.f.B. Ringe Stadion 0-4
916009
24 19-05-18
Kl. 
Kirkeby IF Fraugde G & IF Kirkeby skole UHT!
916007
Kampfakta
24 19-05-18
Kl. 13:00
Munkebo BK Egebjerg Fodbold Munkebo Hallen 0-3
916011
Kampfakta
24 19-05-18
Kl. 15:00
Nyborg G & IF FC Broby Idrætscenter Nyborg 6-2
916005
Kampfakta
24 19-05-18
Kl. 15:00
Tåsinge f. B. Dalum IF SEF Energi Arena 6-0
916006
Kampfakta
24 19-05-18
Kl. 15:30
Tårup IF Tved BK Frørup Andelskasse Arena 0-2
916008
Kampfakta
24 Ti 22-05-18
Kl. 18:45
Kerteminde BK Allested U & IF Kerteminde Stadion 8-2
915943
Kampfakta
16 Ti 22-05-18
Kl. 18:45
S.f.B. Kirkeby IF S.f.B. Hellegårdsvej 7-0
915946
Kampfakta
16 Ti 22-05-18
Kl. 18:45
Dalum IF Egebjerg Fodbold Lars R. Jacobsen Park. 4-0
915947
Kampfakta
16 Ti 22-05-18
Kl. 18:45
Ringe BK Tved BK Ringe Stadion - Kunstgræsbane 2-2
915904
Kampfakta
16 Ti 22-05-18
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. Tårup IF SEF Energi Arena 3-1
916019
Kampfakta
25 To 24-05-18
Kl. 18:45
FC Broby Langeskov IF Tømrermester Brian Kej Arena 2-1
916016
Kampfakta
25 Fr 25-05-18
Kl. 18:30
Kerteminde BK Egebjerg Fodbold Kerteminde Stadion 5-0
916015
Kampfakta
25 Fr 25-05-18
Kl. 18:45
Tved BK Munkebo BK Tved Stadion 4-2
916018
25 27-05-18
Kl. 
Fraugde G & IF Ringe BK Fraugde Stadion HHT!
916017
Kampfakta
25 27-05-18
Kl. 11:00
Allested U & IF Kirkeby IF Allested Stadion 6-2
916020
Kampfakta
25 27-05-18
Kl. 11:00
S.f.B. Nyborg G & IF S.f.B. Hellegårdsvej 8-1
916013
Kampfakta
25 27-05-18
Kl. 11:00
Sanderum BK Tåsinge f. B. Vestfalen Stadion 0-2
916014
Kampfakta
25 27-05-18
Kl. 11:00
Dalum IF Tårup IF Lars R. Jacobsen Park. 2-0
916026
26 On 30-05-18
Kl. 
Fraugde G & IF Allested U & IF Fraugde Stadion HHT!
916027
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Langeskov IF S.f.B. Langeskov Stadion 0-2
916028
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Ringe BK Nyborg G & IF Ringe Stadion 2-3
916021
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Tåsinge f. B. FC Broby SEF Energi Arena 3-2
916022
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Tårup IF Sanderum BK Frørup Andelskasse Arena 4-0
916023
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Munkebo BK Dalum IF Munkebo Hallen 2-4
916024
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Kerteminde BK Tved BK Kerteminde Stadion 2-0
916025
Kampfakta
26 On 30-05-18
Kl. 18:45
Kirkeby IF Egebjerg Fodbold Kirkeby skole 0-1
916034
27 02-06-18
Kl. 
Egebjerg Fodbold Fraugde G & IF Ulbølle Stadion UHT!
916035
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
Allested U & IF Ringe BK Allested Stadion 0-3
916036
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Langeskov IF Idrætscenter Nyborg 3-2
916029
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
S.f.B. Tåsinge f. B. S.f.B. Hellegårdsvej 5-1
916030
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
FC Broby Tårup IF Tømrermester Brian Kej Arena 1-0
916031
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
Sanderum BK Munkebo BK Vestfalen Stadion 1-3
916032
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
Dalum IF Kerteminde BK Lars R. Jacobsen Park. 4-3
916033
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:00
Tved BK Kirkeby IF Tved Stadion 7-1
915955
Kampfakta
17 Ti 05-06-18
Kl. 18:30
Tved BK Dalum IF Tved Stadion 0-1
916039
Kampfakta
28 Fr 08-06-18
Kl. 18:45
Munkebo BK FC Broby Munkebo Hallen 1-1
916040
Kampfakta
28 Fr 08-06-18
Kl. 18:45
Kerteminde BK Sanderum BK Kerteminde Stadion 7-0
916043
Kampfakta
28 Fr 08-06-18
Kl. 18:45
Allested U & IF Egebjerg Fodbold Allested Stadion 0-2
916044
Kampfakta
28 Fr 08-06-18
Kl. 18:45
Ringe BK Langeskov IF Ringe Stadion 2-1
916042
28 10-06-18
Kl. 
Fraugde G & IF Tved BK Fraugde Stadion HHT!
916041
Kampfakta
28 10-06-18
Kl. 11:00
Kirkeby IF Dalum IF Kirkeby skole 1-4
916037
Kampfakta
28 10-06-18
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Nyborg G & IF SEF Energi Arena 1-2
916038
Kampfakta
28 Ti 12-06-18
Kl. 18:45
S.f.B. Tårup IF S.f.B. Hellegårdsvej 3-1
916045
29 Fr 15-06-18
Kl. 18:45
Langeskov IF Tåsinge f. B. Langeskov Stadion 4-0
916046
Kampfakta
29 Fr 15-06-18
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Tårup IF Idrætscenter Nyborg 5-3
916079
Kampfakta
29 Fr 15-06-18
Kl. 18:45
Sanderum BK Kirkeby IF Vestfalen Stadion 7-4
916081
Kampfakta
29 Fr 15-06-18
Kl. 18:45
Tved BK Allested U & IF Tved Stadion 9-1
916082
Kampfakta
29 Fr 15-06-18
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold Ringe BK Ulbølle Stadion 0-4
916080
29 17-06-18
Kl. 
Fraugde G & IF Dalum IF Fraugde Stadion HHT!
916047
Kampfakta
29 17-06-18
Kl. 11:00
S.f.B. Munkebo BK S.f.B. Hellegårdsvej 12-0
916048
Kampfakta
29 17-06-18
Kl. 11:00
Kerteminde BK FC Broby Kerteminde Stadion 5-1
915941
Kampfakta
16 Ti 19-06-18
Kl. 18:45
Langeskov IF Munkebo BK Langeskov Stadion 5-1
916088
30 23-06-18
Kl. 
Fraugde G & IF Sanderum BK Fraugde Stadion HHT!
916086
Kampfakta
30 23-06-18
Kl. 13:00
Kerteminde BK S.f.B. Kerteminde Stadion 5-3
916084
30 23-06-18
Kl. 15:00
Tårup IF Langeskov IF Frørup Andelskasse Arena 1-1
916085
Kampfakta
30 23-06-18
Kl. 15:30
Munkebo BK Nyborg G & IF Munkebo Hallen 1-4
916087
Kampfakta
30 23-06-18
Kl. 15:30
Kirkeby IF FC Broby Kirkeby skole 1-4
916089
30 23-06-18
Kl. 15:30
Allested U & IF Dalum IF Allested Stadion HHT!
916090
Kampfakta
30 23-06-18
Kl. 15:30
Egebjerg Fodbold Tved BK Ulbølle Stadion 0-4
916083
30 23-06-18
Kl. 15:30
Tåsinge f. B. Ringe BK SEF Energi Arena 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

130218: Fraugde udtrådt