Herre S1, 2017/2018, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
915005
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Fjordager IF Bolbro G & IF Fjordager IF.s anlæg 4-1
915006
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
KFUM.s BK Ø.B. KFUM-parken 0-1
915009
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 11:00
FC Avrasya Hårslev Risingskolen 1-4
915010
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 11:00
Bogense G & IF Tarup-Paarup IF Bogense Stadion 7-1
915011
1 13-08-17
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF KRFK Glamsbjerg Stadion 4-0!
915012
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 11:00
Ubberud IF B1913 Ubberud Stadion - Korup VVS 1-6
915007
1 13-08-17
Kl. 15:00
Allesø GF Strib IF Allesø / Spurvelundsskolen 3-1!
915013
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
Bolbro G & IF KFUM.s BK Bolbro-Parken 2-6
915014
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
B1913 Fjordager IF Campus Road 0-3
915015
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
Ø.B. Allesø GF Ø.B.s Anlæg 0-2
915016
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
Strib IF Aarup BK Strib fritids- & aktivitetscenter 3-0!
915017
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
Chang FC Avrasya Chang Arena 4-0
915018
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
Hårslev Bogense G & IF Hårslev Stadion 1-3
915019
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF Glamsbjerg IF Home Tarup Park 3-0
915020
Kampfakta
2 On 16-08-17
Kl. 18:45
KRFK Ubberud IF Krogsbølle Stadion 3-4!
915026
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Hårslev Glamsbjerg Stadion 5-0
915027
Kampfakta
3 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Ubberud IF Tarup-Paarup IF Ubberud Stadion - Korup VVS 4-1
915028
3 20-08-17
Kl. 11:00
KRFK B1913 Krogsbølle Stadion 5-2!
915021
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 11:00
Allesø GF Bolbro G & IF Allesø / Spurvelundsskolen 3-0
915023
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 15:00
Aarup BK Ø.B. Scankab Arena i Aarup 3-2
915024
3 20-08-17
Kl. 15:00
FC Avrasya Strib IF Risingskolen 0-3!
915022
Kampfakta
3 20-08-17
Kl. 16:00
KFUM.s BK Fjordager IF KFUM-parken 1-1
915036
4 Fr 25-08-17
Kl. 18:45
Tarup-Paarup IF KRFK Home Tarup Park 2-1!
915033
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 11:00
Strib IF Bogense G & IF Strib fritids- & aktivitetscenter 0-5!
915035
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:00
Hårslev Ubberud IF Hårslev Stadion 1-1
915029
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:00
Bolbro G & IF Aarup BK Bolbro-Parken 0-6
915030
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:00
Fjordager IF Allesø GF Fjordager IF.s anlæg 1-1
915032
Kampfakta
4 26-08-17
Kl. 15:30
Ø.B. FC Avrasya Ø.B.s Anlæg 3-1
915034
4 26-08-17
Kl. 15:30
Chang Glamsbjerg IF Chang Arena 1-2
915031
4 27-08-17
Kl. 13:00
B1913 KFUM.s BK Campus Road 6-1
915037
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
FC Avrasya Bolbro G & IF Risingskolen 1-3
915038
Kampfakta
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Aarup BK Fjordager IF Scankab Arena i Aarup 4-2
915039
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Allesø GF KFUM.s BK Allesø / Spurvelundsskolen 3-3
915040
Kampfakta
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Bogense G & IF Ø.B. Bogense Stadion 5-3
915041
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Strib IF Glamsbjerg Stadion 3-1!
915042
Kampfakta
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Ubberud IF Chang Ubberud Stadion - Korup VVS 1-3
915044
Kampfakta
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
KRFK Hårslev Roerslev Stadion 0-2!
915045
5 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Tarup-Paarup IF B1913 Home Tarup Park 1-3
915047
Kampfakta
6 Fr 01-09-17
Kl. 18:30
Fjordager IF FC Avrasya Fjordager IF.s anlæg 4-3
915050
Kampfakta
6 02-09-17
Kl. 15:00
Ø.B. Glamsbjerg IF Ø.B.s Anlæg 4-4
915052
6 02-09-17
Kl. 15:00
Chang KRFK Chang Arena 1-0!
915053
Kampfakta
6 02-09-17
Kl. 15:30
Hårslev Tarup-Paarup IF Hårslev Stadion 2-2
915051
Kampfakta
6 02-09-17
Kl. 16:00
Strib IF Ubberud IF Strib fritids- & aktivitetscenter 5-5!
915048
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 11:00
KFUM.s BK Aarup BK KFUM-parken 1-4
915049
6 03-09-17
Kl. 13:00
B1913 Allesø GF Campus Road 2-3
915046
Kampfakta
6 03-09-17
Kl. 15:00
Bolbro G & IF Bogense G & IF Bolbro-Parken 2-2
915054
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Glamsbjerg IF Bolbro G & IF Glamsbjerg Stadion 1-0
915055
Kampfakta
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Bogense G & IF Fjordager IF Bogense Stadion 0-4
915056
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
FC Avrasya KFUM.s BK Risingskolen 1-8
915057
Kampfakta
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Aarup BK Allesø GF Scankab Arena i Aarup 2-2
915058
Kampfakta
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Ubberud IF Ø.B. Ubberud Stadion - Korup VVS 1-7
915060
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Tarup-Paarup IF Chang Home Tarup Park 4-1
915061
Kampfakta
7 Ti 05-09-17
Kl. 18:15
Hårslev B1913 Hårslev Stadion 2-4
915067
8 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Ø.B. KRFK Ø.B.s Anlæg UHT!
915068
8 10-09-17
Kl. 11:00
Strib IF Tarup-Paarup IF Strib fritids- & aktivitetscenter 0-3!
915065
8 10-09-17
Kl. 11:00
Allesø GF FC Avrasya Allesø / Spurvelundsskolen 4-1
915062
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 11:00
Bolbro G & IF Ubberud IF Bolbro-Parken 2-5
915063
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 11:00
Fjordager IF Glamsbjerg IF Fjordager IF.s anlæg 6-2
915066
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 13:00
B1913 Aarup BK Campus Road 3-5
915069
8 10-09-17
Kl. 13:00
Chang Hårslev Chang Arena 3-0
915064
Kampfakta
8 10-09-17
Kl. 16:00
KFUM.s BK Bogense G & IF KFUM-parken 0-6
915059
7 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
KRFK Strib IF Roerslev Stadion !
915008
Kampfakta
1 On 13-09-17
Kl. 17:50
Aarup BK Chang Scankab Arena i Aarup 8-3
915071
Kampfakta
9 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Ubberud IF Fjordager IF Ubberud Stadion - Korup VVS 2-0
915072
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF KFUM.s BK Glamsbjerg Stadion 2-0
915073
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 11:00
Bogense G & IF Allesø GF Bogense Stadion 8-3
915077
9 17-09-17
Kl. 11:00
Chang B1913 Chang Arena 1-3
915075
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF Ø.B. Home Tarup Park 3-5
915070
9 17-09-17
Kl. 11:00
KRFK Bolbro G & IF Krogsbølle Stadion 2-6!
915076
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 15:00
Hårslev Strib IF Hårslev Stadion 3-1!
915074
Kampfakta
9 17-09-17
Kl. 15:00
FC Avrasya Aarup BK Risingskolen 7-3
915078
10 23-09-17
Kl. 11:00
Bolbro G & IF Tarup-Paarup IF Bolbro-Parken 1-0
915085
10 23-09-17
Kl. 13:00
Strib IF Chang Strib fritids- & aktivitetscenter 3-5!
915079
Kampfakta
10 23-09-17
Kl. 15:00
Fjordager IF KRFK Fjordager IF.s anlæg 10-1!
915080
Kampfakta
10 23-09-17
Kl. 15:00
KFUM.s BK Ubberud IF KFUM-parken 4-0
915081
10 23-09-17
Kl. 15:30
Allesø GF Glamsbjerg IF Allesø / Spurvelundsskolen 1-1
915084
Kampfakta
10 23-09-17
Kl. 15:30
Ø.B. Hårslev Ø.B.s Anlæg 6-1
915083
10 24-09-17
Kl. 13:00
B1913 FC Avrasya Campus Road 3-2
915025
Kampfakta
3 Ti 26-09-17
Kl. 19:00
Chang Bogense G & IF Chang Arena 2-0
915087
Kampfakta
11 30-09-17
Kl. 13:00
Tarup-Paarup IF Fjordager IF Home Tarup Park 2-2
915093
11 30-09-17
Kl. 13:00
Strib IF B1913 Strib fritids- & aktivitetscenter 1-5!
915086
11 30-09-17
Kl. 15:30
Hårslev Bolbro G & IF Hårslev Stadion 0-2
915088
11 30-09-17
Kl. 15:30
KRFK KFUM.s BK Krogsbølle Stadion 3-7!
915089
Kampfakta
11 30-09-17
Kl. 15:30
Ubberud IF Allesø GF Ubberud Stadion - Korup VVS 0-6
915090
Kampfakta
11 30-09-17
Kl. 15:30
Glamsbjerg IF Aarup BK Glamsbjerg Stadion 3-1
915091
Kampfakta
11 30-09-17
Kl. 15:30
Bogense G & IF FC Avrasya Bogense Stadion 6-2
915092
Kampfakta
11 30-09-17
Kl. 15:30
Chang Ø.B. Chang Arena 2-6
915096
12 Fr 06-10-17
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF KFUM.s BK Tarup/P. IF - Kunststofbane 1-0
915097
12 08-10-17
Kl. 11:00
Allesø GF KRFK Allesø / Spurvelundsskolen 5-0!
915095
Kampfakta
12 08-10-17
Kl. 11:00
Fjordager IF Hårslev Fjordager IF.s anlæg 2-1
915101
Kampfakta
12 08-10-17
Kl. 11:00
Strib IF Ø.B. Strib fritids- & aktivitetscenter 0-11!
915094
12 08-10-17
Kl. 12:15
Bolbro G & IF Chang Vestfalen Stadion 2-4
915098
Kampfakta
12 08-10-17
Kl. 13:00
Aarup BK Ubberud IF Scankab Arena i Aarup 4-2
915100
Kampfakta
12 08-10-17
Kl. 13:00
Bogense G & IF B1913 Bogense Stadion 3-1
915099
12 08-10-17
Kl. 15:00
FC Avrasya Glamsbjerg IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 1-1
915103
Kampfakta
13 To 12-10-17
Kl. 19:00
Chang Fjordager IF Chang Arena 0-3
915109
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 11:00
Ø.B. B1913 Ø.B.s Anlæg 6-3
915102
13 15-10-17
Kl. 11:00
Strib IF Bolbro G & IF Strib fritids- & aktivitetscenter 1-7!
915105
13 15-10-17
Kl. 11:00
Tarup-Paarup IF Allesø GF Home Tarup Park 2-1
915106
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 11:00
KRFK Aarup BK Roerslev Stadion 0-5!
915107
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 11:00
Ubberud IF FC Avrasya Ubberud Stadion - Korup VVS 7-1
915108
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Bogense G & IF Glamsbjerg Stadion 1-0
915104
Kampfakta
13 15-10-17
Kl. 13:00
Hårslev KFUM.s BK Hårslev Stadion 0-2
915110
Kampfakta
14 21-10-17
Kl. 13:30
Bolbro G & IF Ø.B. Bolbro-Parken 1-3
915111
Kampfakta
14 21-10-17
Kl. 15:00
Fjordager IF Strib IF Fjordager IF.s anlæg 13-1!
915112
14 21-10-17
Kl. 15:00
KFUM.s BK Chang KFUM-parken 0-2
915113
Kampfakta
14 21-10-17
Kl. 15:00
Allesø GF Hårslev Allesø / Spurvelundsskolen 3-3
915114
Kampfakta
14 21-10-17
Kl. 15:00
Aarup BK Tarup-Paarup IF Scankab Arena i Aarup 2-5
915116
Kampfakta
14 21-10-17
Kl. 15:00
Bogense G & IF Ubberud IF Bogense Stadion 5-1
915117
14 22-10-17
Kl. 13:00
B1913 Glamsbjerg IF Campus Road 0-3
915115
14 22-10-17
Kl. 15:00
FC Avrasya KRFK Risingskolen 2-0!
915123
15 Fr 27-10-17
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF FC Avrasya Home Tarup Park 5-0
915120
15 28-10-17
Kl. 13:00
Strib IF KFUM.s BK Strib fritids- & aktivitetscenter HHT!
915119
Kampfakta
15 28-10-17
Kl. 14:00
Ø.B. Fjordager IF Ø.B.s Anlæg 1-1
915124
Kampfakta
15 28-10-17
Kl. 14:00
KRFK Bogense G & IF Roerslev Stadion 0-6!
915125
Kampfakta
15 28-10-17
Kl. 14:00
Ubberud IF Glamsbjerg IF Ubberud Stadion - Korup VVS 0-1
915122
Kampfakta
15 28-10-17
Kl. 14:00
Hårslev Aarup BK Hårslev Stadion 5-1
915121
15 28-10-17
Kl. 15:00
Chang Allesø GF Chang Arena 1-2
915118
15 29-10-17
Kl. 13:00
B1913 Bolbro G & IF Campus Road 4-0
915212
16 Fr 30-03-18
Kl. 
Strib IF Allesø GF Strib fritids- & aktivitetscenter HHT!
915126
Kampfakta
16 Fr 30-03-18
Kl. 11:00
Bolbro G & IF Fjordager IF Vestfalen Stadion, kunstgræsbane 0-2
915215
Kampfakta
16 Fr 30-03-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup IF Bogense G & IF Tarup/P. IF - Kunststofbane 0-3
915216
16 Fr 30-03-18
Kl. 13:00
KRFK Glamsbjerg IF Krogsbølle Stadion HHT!
915082
Kampfakta
10 On 04-04-18
Kl. 18:30
Bogense G & IF Aarup BK Nordfyns Bank Arena - Kunstgræs 7-1
915224
17 Fr 06-04-18
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF Tarup-Paarup IF Glamsbjerg Stadion 4-0
915219
Kampfakta
17 Fr 06-04-18
Kl. 18:30
Fjordager IF B1913 Kunststofbanen B 1909 3-0
915218
17 Fr 06-04-18
Kl. 19:00
KFUM.s BK Bolbro G & IF Kunststofbanen, Hjalleseskolen 1-1
915221
17 08-04-18
Kl. 
Aarup BK Strib IF Scankab Arena i Aarup UHT!
915220
Kampfakta
17 08-04-18
Kl. 11:00
Allesø GF Ø.B. Søndersø BK, kunstbane 2-1
915223
Kampfakta
17 08-04-18
Kl. 11:00
Bogense G & IF Hårslev Bogense Stadion 2-0
915225
17 08-04-18
Kl. 11:00
Ubberud IF KRFK Ubberud Stadion - Korup VVS UHT!
915222
Kampfakta
17 08-04-18
Kl. 15:30
FC Avrasya Chang Kunststofbanen B 1909 1-7
915227
Kampfakta
18 Fr 13-04-18
Kl. 18:30
Fjordager IF KFUM.s BK Fjordager IF.s anlæg 7-0
915232
Kampfakta
18 Fr 13-04-18
Kl. 18:30
Tarup-Paarup IF Ubberud IF Home Tarup Park 5-1
915229
18 14-04-18
Kl. 
Strib IF FC Avrasya Strib fritids- & aktivitetscenter HHT!
915230
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 15:00
Bogense G & IF Chang Bogense Stadion 1-1
915231
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 15:00
Hårslev Glamsbjerg IF Hårslev Stadion 1-2
915233
18 14-04-18
Kl. 15:00
B1913 KRFK Campus Road UHT!
915226
18 14-04-18
Kl. 15:00
Bolbro G & IF Allesø GF Bolbro-Parken 0-6
915228
Kampfakta
18 14-04-18
Kl. 15:30
Ø.B. Aarup BK Ø.B.s Anlæg 5-1
915234
Kampfakta
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
Aarup BK Bolbro G & IF Scankab Arena i Aarup 2-0
915236
Kampfakta
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
KFUM.s BK B1913 KFUM-parken 2-3
915237
Kampfakta
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
FC Avrasya Ø.B. Risingskolen 1-1
915238
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
Bogense G & IF Strib IF Bogense Stadion UHT!
915239
Kampfakta
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
Glamsbjerg IF Chang Glamsbjerg Stadion 1-1
915240
Kampfakta
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
Ubberud IF Hårslev Korup Kultur- & Idrætscenter (ude) 3-4
915241
19 Ti 17-04-18
Kl. 18:45
KRFK Tarup-Paarup IF Krogsbølle Stadion HHT!
915246
20 21-04-18
Kl. 
Strib IF Glamsbjerg IF Strib fritids- & aktivitetscenter HHT!
915243
Kampfakta
20 21-04-18
Kl. 13:30
Fjordager IF Aarup BK Fjordager IF.s anlæg 0-1
915245
Kampfakta
20 21-04-18
Kl. 15:00
Ø.B. Bogense G & IF Ø.B.s Anlæg 3-3
915247
Kampfakta
20 21-04-18
Kl. 15:30
Chang Ubberud IF Chang Arena 4-0
915248
20 21-04-18
Kl. 15:30
Hårslev KRFK Hårslev Stadion UHT!
915242
Kampfakta
20 21-04-18
Kl. 15:30
Bolbro G & IF FC Avrasya Bolbro-Parken 3-2
915244
20 22-04-18
Kl. 11:00
KFUM.s BK Allesø GF KFUM-parken 1-2
915249
20 22-04-18
Kl. 13:00
B1913 Tarup-Paarup IF Campus Road 1-0
915214
Kampfakta
16 Ti 24-04-18
Kl. 18:30
Hårslev FC Avrasya Hårslev Stadion 1-1
915213
Kampfakta
16 Ti 24-04-18
Kl. 18:45
Chang Aarup BK Chang Arena 4-0
915235
Kampfakta
19 Ti 24-04-18
Kl. 18:45
Allesø GF Fjordager IF Allesø / Spurvelundsskolen 1-0
915256
21 Fr 27-04-18
Kl. 14:00
KRFK Chang Krogsbølle Stadion HHT!
915255
21 28-04-18
Kl. 
Ubberud IF Strib IF Ubberud Stadion - Korup VVS UHT!
915252
Kampfakta
21 28-04-18
Kl. 15:00
Aarup BK KFUM.s BK Scankab Arena i Aarup 5-5
915253
21 28-04-18
Kl. 15:00
Allesø GF B1913 Allesø / Spurvelundsskolen 5-1
915254
Kampfakta
21 28-04-18
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF Ø.B. Glamsbjerg Stadion 3-1
915250
Kampfakta
21 28-04-18
Kl. 15:00
Bogense G & IF Bolbro G & IF Bogense Stadion 7-1
915251
Kampfakta
21 29-04-18
Kl. 11:00
FC Avrasya Fjordager IF Risingskolen 3-8
915257
21 29-04-18
Kl. 13:00
Tarup-Paarup IF Hårslev Home Tarup Park 2-0
915259
Kampfakta
22 Fr 04-05-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Bogense G & IF Fjordager IF.s anlæg 1-1
915261
Kampfakta
22 Fr 04-05-18
Kl. 18:45
Allesø GF Aarup BK Allesø / Spurvelundsskolen 3-1
915263
22 06-05-18
Kl. 
Strib IF KRFK Strib fritids- & aktivitetscenter !
915264
22 06-05-18
Kl. 11:00
Chang Tarup-Paarup IF Chang Arena 2-2
915262
Kampfakta
22 06-05-18
Kl. 11:00
Ø.B. Ubberud IF Ø.B.s Anlæg 0-0
915258
Kampfakta
22 06-05-18
Kl. 11:00
Bolbro G & IF Glamsbjerg IF Bolbro-Parken 0-2
915260
Kampfakta
22 06-05-18
Kl. 15:00
KFUM.s BK FC Avrasya KFUM-parken 7-1
915127
Kampfakta
16 Ti 08-05-18
Kl. 18:30
Ø.B. KFUM.s BK Ø.B.s Anlæg 3-1
915267
Kampfakta
23 On 09-05-18
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Fjordager IF Glamsbjerg Stadion 1-2
915265
Kampfakta
22 On 09-05-18
Kl. 18:45
B1913 Hårslev Campus Road 1-2
915268
Kampfakta
23 Fr 11-05-18
Kl. 18:45
Bogense G & IF KFUM.s BK Bogense Stadion 3-2
915271
23 Fr 11-05-18
Kl. 18:45
Ø.B. KRFK Ø.B.s Anlæg UHT!
915272
23 12-05-18
Kl. 
Tarup-Paarup IF Strib IF Home Tarup Park UHT!
915270
Kampfakta
23 12-05-18
Kl. 15:00
Aarup BK B1913 Scankab Arena i Aarup 5-1
915266
Kampfakta
23 12-05-18
Kl. 15:00
Ubberud IF Bolbro G & IF Ubberud Stadion - Korup VVS 2-2
915273
Kampfakta
23 12-05-18
Kl. 15:30
Hårslev Chang Hårslev Stadion 2-0
915269
23 13-05-18
Kl. 11:00
FC Avrasya Allesø GF Risingskolen 0-8
915274
24 Fr 18-05-18
Kl. 18:45
Bolbro G & IF KRFK Bolbro-Parken UHT!
915275
Kampfakta
24 Fr 18-05-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Ubberud IF Fjordager IF.s anlæg 4-2
915276
Kampfakta
24 Fr 18-05-18
Kl. 18:45
KFUM.s BK Glamsbjerg IF KFUM-parken 2-3
915280
24 20-05-18
Kl. 
Strib IF Hårslev Strib fritids- & aktivitetscenter HHT!
915279
Kampfakta
24 20-05-18
Kl. 11:00
Ø.B. Tarup-Paarup IF Ø.B.s Anlæg 1-1
915277
Kampfakta
24 20-05-18
Kl. 11:00
Allesø GF Bogense G & IF Allesø / Spurvelundsskolen 0-1
915278
Kampfakta
24 20-05-18
Kl. 13:00
Aarup BK FC Avrasya Scankab Arena i Aarup UHT!
915281
24 20-05-18
Kl. 13:00
B1913 Chang Campus Road 5-1
915217
Kampfakta
16 On 23-05-18
Kl. 18:45
B1913 Ubberud IF Campus Road 2-1
915288
Kampfakta
25 Fr 25-05-18
Kl. 18:45
Hårslev Ø.B. Hårslev Stadion 2-3
915284
Kampfakta
25 Fr 25-05-18
Kl. 18:45
Ubberud IF KFUM.s BK Ubberud Stadion - Korup VVS 3-4
915282
25 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF Bolbro G & IF Home Tarup Park 3-2
915289
25 26-05-18
Kl. 
Chang Strib IF Chang Arena UHT!
915286
Kampfakta
25 26-05-18
Kl. 15:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup 2-1
915283
25 26-05-18
Kl. 15:00
KRFK Fjordager IF Krogsbølle Stadion HHT!
915285
25 26-05-18
Kl. 15:30
Glamsbjerg IF Allesø GF Glamsbjerg Stadion 1-1
915287
25 27-05-18
Kl. 11:00
FC Avrasya B1913 Risingskolen 1-10
915499
Kampfakta
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Ø.B. Chang Ø.B.s Anlæg 2-1
915513
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
B1913 Strib IF Campus Road UHT!
915290
Kampfakta
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Bolbro G & IF Hårslev Bolbro-Parken 3-1
915291
Kampfakta
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Tarup-Paarup IF Fjordager IF.s anlæg 2-1
915292
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
KFUM.s BK KRFK KFUM-parken UHT!
915293
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Allesø GF Ubberud IF Allesø / Spurvelundsskolen 6-0
915294
Kampfakta
26 Ti 29-05-18
Kl. 18:45
Aarup BK Glamsbjerg IF Scankab Arena i Aarup 3-0
915295
26 On 30-05-18
Kl. 18:30
Bogense G & IF FC Avrasya Bogense Stadion UHT!
915516
27 Fr 01-06-18
Kl. 18:45
KFUM.s BK Tarup-Paarup IF KFUM-parken 0-3
915518
Kampfakta
27 Fr 01-06-18
Kl. 18:45
Ubberud IF Aarup BK Ubberud Stadion - Korup VVS 0-3
915515
Kampfakta
27 02-06-18
Kl. 15:30
Hårslev Fjordager IF Hårslev Stadion 0-0
915517
27 02-06-18
Kl. 15:30
KRFK Allesø GF Krogsbølle Stadion HHT!
915521
27 03-06-18
Kl. 
Ø.B. Strib IF Ø.B.s Anlæg UHT!
915514
Kampfakta
27 03-06-18
Kl. 11:00
Chang Bolbro G & IF Chang Arena 1-0
915520
Kampfakta
27 03-06-18
Kl. 13:00
B1913 Bogense G & IF Campus Road 0-4
915519
27 On 06-06-18
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF FC Avrasya Glamsbjerg Stadion UHT!
915523
Kampfakta
28 Fr 08-06-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Chang Fjordager IF.s anlæg 0-2
915522
28 09-06-18
Kl. 
Bolbro G & IF Strib IF Bolbro-Parken UHT!
915524
Kampfakta
28 09-06-18
Kl. 15:00
KFUM.s BK Hårslev KFUM-parken 4-1
915526
28 09-06-18
Kl. 15:00
Aarup BK KRFK Scankab Arena i Aarup UHT!
915528
Kampfakta
28 09-06-18
Kl. 15:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion 4-0
915529
Kampfakta
28 10-06-18
Kl. 13:00
B1913 Ø.B. Campus Road 1-1
915527
Kampfakta
28 10-06-18
Kl. 13:00
FC Avrasya Ubberud IF Risingskolen 2-9
915525
28 10-06-18
Kl. 13:00
Allesø GF Tarup-Paarup IF Allesø / Spurvelundsskolen 0-1
915534
Kampfakta
29 Fr 15-06-18
Kl. 19:00
Tarup-Paarup IF Aarup BK Home Tarup Park 3-1
915531
29 16-06-18
Kl. 
Strib IF Fjordager IF Strib fritids- & aktivitetscenter HHT!
915535
29 16-06-18
Kl. 15:00
KRFK FC Avrasya Krogsbølle Stadion HHT!
915530
29 16-06-18
Kl. 15:00
Ø.B. Bolbro G & IF Ø.B.s Anlæg UHT!
915536
Kampfakta
29 16-06-18
Kl. 15:30
Ubberud IF Bogense G & IF Ubberud Stadion - Korup VVS 0-4
915537
29 16-06-18
Kl. 15:30
Glamsbjerg IF B1913 Glamsbjerg Stadion UHT!
915532
Kampfakta
29 16-06-18
Kl. 15:30
Chang KFUM.s BK Chang Arena 3-1
915533
Kampfakta
29 17-06-18
Kl. 13:00
Hårslev Allesø GF Hårslev Stadion 1-6
915539
Kampfakta
30 To 21-06-18
Kl. 18:45
Fjordager IF Ø.B. Fjordager IF.s anlæg 2-2
915541
30 To 21-06-18
Kl. 18:45
Allesø GF Chang Allesø / Spurvelundsskolen 4-0
915542
Kampfakta
30 To 21-06-18
Kl. 18:45
Aarup BK Hårslev Scankab Arena i Aarup 9-0
915538
30 To 21-06-18
Kl. 19:00
Bolbro G & IF B1913 Bolbro-Parken 2-2
915545
Kampfakta
30 23-06-18
Kl. 12:00
Glamsbjerg IF Ubberud IF Glamsbjerg Stadion 0-6
915540
30 24-06-18
Kl. 
KFUM.s BK Strib IF KFUM-parken UHT!
915543
30 24-06-18
Kl. 11:00
FC Avrasya Tarup-Paarup IF Risingskolen 1-6
915544
30 24-06-18
Kl. 11:00
Bogense G & IF KRFK Bogense Stadion UHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

240118: Strib IF trukket
120318: KRFK trukket