Herre S4, efterår 2017, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
974097
1 To 10-08-17
Kl. 18:45
Holluf Pile-Tornbjerg IF Dalby IF Holluf Pile skole 5-3
974098
Kampfakta
1 Fr 11-08-17
Kl. 18:45
Rolfsted IF B 1909 Rolfsted Stadion 4-0
974099
1 13-08-17
Kl. 11:00
Drigstrup BK Oversidder Drigstrup Sognegård
974101
1 13-08-17
Kl. 11:00
VB/KRIF Nyborg G & IF Juulskovskolen 2-10
974102
Kampfakta
1 13-08-17
Kl. 11:00
Herrested - Ørbæk BK Fjordager IF Herrested Stadion 5-1
974100
1 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Langeskov IF Posten (2) Langeskov Stadion 7-3
974103
Kampfakta
2 Ti 15-08-17
Kl. 18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Rolfsted IF Holluf Pile skole 4-0
974211
2 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Herrested - Ørbæk BK Idrætscenter Nyborg UHT!
974212
2 Fr 18-08-17
Kl. 18:45
Posten (2) VB/KRIF Postens anlæg 12-1
974213
2 19-08-17
Kl. 15:00
Oversidder Langeskov IF
974214
2 19-08-17
Kl. 15:00
B 1909 Drigstrup BK B.1909s anlæg 4-5
974215
2 20-08-17
Kl. 11:00
Dalby IF Fjordager IF Dalby Sportsplads 4-3
974218
3 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Langeskov IF B 1909 Langeskov Stadion UMH
974221
3 Fr 25-08-17
Kl. 18:30
Fjordager IF Nyborg G & IF Fjordager IF.s anlæg 3-4
974217
Kampfakta
3 26-08-17
Kl. 12:00
Drigstrup BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Drigstrup Sognegård 3-5
974216
3 26-08-17
Kl. 15:00
Rolfsted IF Dalby IF Rolfsted Stadion 2-2
974219
3 27-08-17
Kl. 11:00
VB/KRIF Oversidder Juulskovskolen
974220
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Herrested - Ørbæk BK Posten (2) Herrested Stadion UHT!
974227
4 Fr 01-09-17
Kl. 18:15
Dalby IF Nyborg G & IF Dalby Sportsplads 3-0
974222
Kampfakta
4 02-09-17
Kl. 13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Langeskov IF Holluf Pile skole 12-1
974223
4 02-09-17
Kl. 15:00
Rolfsted IF Drigstrup BK Rolfsted Stadion 1-2
974224
4 02-09-17
Kl. 15:00
Posten (2) Fjordager IF Postens anlæg 10-8
974225
4 02-09-17
Kl. 15:00
Oversidder Herrested - Ørbæk BK
974226
4 02-09-17
Kl. 15:00
B 1909 VB/KRIF B.1909s anlæg 4-3
974229
5 To 07-09-17
Kl. 18:30
Langeskov IF Rolfsted IF Langeskov Stadion 2-2
974228
5 10-09-17
Kl. 11:00
Drigstrup BK Dalby IF Drigstrup Sognegård 1-0
974230
5 10-09-17
Kl. 11:00
VB/KRIF Holluf Pile-Tornbjerg IF Juulskovskolen 4-8
974231
5 10-09-17
Kl. 11:00
Herrested - Ørbæk BK B 1909 Herrested Stadion UHT!
974233
5 10-09-17
Kl. 11:00
Nyborg G & IF Posten (2) Idrætscenter Nyborg 11-0
974232
5 10-09-17
Kl. 13:00
Fjordager IF Oversidder Fjordager IF.s anlæg
974238
6 16-09-17
Kl. 13:30
B 1909 Fjordager IF B.1909s anlæg 3-2
974234
6 17-09-17
Kl. 11:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Herrested - Ørbæk BK Holluf Pile skole UHT!
974235
6 17-09-17
Kl. 11:00
Rolfsted IF VB/KRIF Rolfsted Stadion 6-4
974236
6 17-09-17
Kl. 11:00
Drigstrup BK Langeskov IF Drigstrup Sognegård 2-1
974237
6 17-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Nyborg G & IF
974239
6 17-09-17
Kl. 11:00
Dalby IF Posten (2) Dalby Sportsplads 1-0
974245
7 Fr 22-09-17
Kl. 18:00
Posten (2) Oversidder Postens anlæg
974241
7 23-09-17
Kl. 11:00
VB/KRIF Drigstrup BK Juulskovskolen HHT!
974243
Kampfakta
7 23-09-17
Kl. 13:00
Fjordager IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Fjordager IF.s anlæg 0-11
974240
7 23-09-17
Kl. 15:00
Langeskov IF Dalby IF Langeskov Stadion HHT!
974242
7 23-09-17
Kl. 15:00
Herrested - Ørbæk BK Rolfsted IF Herrested Stadion 1-4
974244
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:15
Nyborg G & IF B 1909 Idrætscenter Nyborg 4-2
974246
Kampfakta
8 To 28-09-17
Kl. 18:30
Nyborg G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Idrætscenter Nyborg 0-5
974250
8 30-09-17
Kl. 13:00
B 1909 Posten (2) B.1909s anlæg 7-3
974251
8 30-09-17
Kl. 15:00
Dalby IF Oversidder Dalby Sportsplads
974247
8 30-09-17
Kl. 15:00
Rolfsted IF Fjordager IF Rolfsted Stadion UHT!
974248
8 30-09-17
Kl. 15:00
Drigstrup BK Herrested - Ørbæk BK Drigstrup Sognegård UHT!
974249
8 30-09-17
Kl. 15:30
Langeskov IF VB/KRIF Langeskov Stadion 6-1
974256
Kampfakta
9 Fr 06-10-17
Kl. 18:00
Posten (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF Postens anlæg 0-12
974257
9 08-10-17
Kl. 11:00
Oversidder B 1909
974252
9 08-10-17
Kl. 11:00
VB/KRIF Dalby IF Juulskovskolen 3-2
974253
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 11:00
Herrested - Ørbæk BK Langeskov IF Herrested Stadion 3-2
974254
9 08-10-17
Kl. 11:00
Fjordager IF Drigstrup BK Fjordager IF.s anlæg 4-3
974255
9 Ti 10-10-17
Kl. 18:30
Nyborg G & IF Rolfsted IF Idrætscenter Nyborg 6-0
974258
10 15-10-17
Kl. 11:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Oversidder Holluf Pile skole
974261
10 15-10-17
Kl. 11:00
Drigstrup BK Nyborg G & IF Munkebo Hallen 1-5
974262
10 15-10-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Fjordager IF Langeskov Stadion 2-1
974263
10 15-10-17
Kl. 11:00
VB/KRIF Herrested - Ørbæk BK Juulskovskolen 13-0
974264
10 15-10-17
Kl. 11:00
Dalby IF B 1909 Dalby Sportsplads 2-5
974259
10 15-10-17
Kl. 13:00
Rolfsted IF Posten (2) Rolfsted Stadion 9-4
974267
11 21-10-17
Kl. 12:30
Nyborg G & IF Langeskov IF Idrætscenter Nyborg 3-4
974266
11 21-10-17
Kl. 13:00
Fjordager IF VB/KRIF Fjordager IF.s anlæg 2-0
974268
11 21-10-17
Kl. 13:30
Posten (2) Drigstrup BK Postens anlæg 0-8
974269
11 21-10-17
Kl. 13:30
Oversidder Rolfsted IF
974270
Kampfakta
11 21-10-17
Kl. 13:30
B 1909 Holluf Pile-Tornbjerg IF B.1909s anlæg 5-2
974265
11 21-10-17
Kl. 13:30
Herrested - Ørbæk BK Dalby IF Herrested Stadion 4-2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

080817: Chang 2 trukket

080817: Fjordager tilmeldt

210817: Ryslinge trukket