U14 drenge A (født 2004) - Efterår 2017, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
525116
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Aarup BK Otterup B & IK Scankab Arena i Aarup 9-2
525123
1 19-08-17
Kl. 14:00
O K S KFUM.s BK OKSON-Park 9-4
525117
1 20-08-17
Kl. 11:30
SSV Højfyn Tommerup BK Albani Arena Vissenbjerg 3-3
525124
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 13:00
Skårup IF EGB Skårup Stadion 0-4
525118
Kampfakta
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
Søndersø BK Nr. Aaby IK Søndersø Stadion 1-4
525129
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 10:00
Aarup BK Skårup IF Scankab Arena i Aarup 7-0
525125
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 12:00
KFUM.s BK EGB KFUM-parken 1-4
525128
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 10:30
Otterup B & IK SSV Højfyn Nordfyns Bank Arena 3-6
525126
2 27-08-17
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK O K S Nr.Aaby Idrætspark 4-5
525135
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
SSV Højfyn Aarup BK Albani Arena Vissenbjerg 4-2
525136
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 12:00
Søndersø BK Otterup B & IK Søndersø Stadion 7-1
525138
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 13:00
Skårup IF KFUM.s BK Skårup Stadion 1-3
525130
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 14:00
EGB Nr. Aaby IK Ejby Stadion 4-1
525137
3 03-09-17
Kl. 15:00
O K S Tommerup BK OKSON-Park 3-3
525139
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK KFUM.s BK Nr.Aaby Idrætspark 2-9
525142
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 10:00
Aarup BK Søndersø BK Scankab Arena i Aarup 6-2
525143
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 11:30
SSV Højfyn Skårup IF Albani Arena Vissenbjerg 4-1
525141
Kampfakta
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
Otterup B & IK O K S Nordfyns Bank Arena 7-3
525127
2 On 13-09-17
Kl. 18:30
Tommerup BK Søndersø BK Tommerup Stadion 1-4
525145
5 16-09-17
Kl. 12:00
KFUM.s BK Tommerup BK KFUM-parken 1-4
525146
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:00
Søndersø BK SSV Højfyn Søndersø Stadion 2-5
525144
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 14:00
EGB Otterup B & IK Ejby Stadion 8-0
525147
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 15:00
O K S Aarup BK OKSON-Park 1-6
525148
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 13:00
Skårup IF Nr. Aaby IK Skårup Stadion 2-3
525150
6 To 21-09-17
Kl. 18:00
Otterup B & IK KFUM.s BK Nordfyns Bank Arena 3-3
525151
Kampfakta
6 To 21-09-17
Kl. 18:15
Aarup BK EGB Scankab Arena i Aarup 4-1
525153
6 Fr 22-09-17
Kl. 18:30
Søndersø BK Skårup IF Søndersø Stadion 4-0
525152
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 11:30
SSV Højfyn O K S Albani Arena Vissenbjerg 8-1
525149
6 Ma 25-09-17
Kl. 18:30
Tommerup BK Nr. Aaby IK Tommerup Stadion 6-3
525155
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 12:00
KFUM.s BK Aarup BK KFUM-parken 1-12
525158
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 15:00
Skårup IF Tommerup BK Skårup Stadion 1-2
525156
7 01-10-17
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Otterup B & IK Nr.Aaby Idrætspark 1-4
525154
Kampfakta
7 01-10-17
Kl. 14:00
EGB SSV Højfyn Ejby Stadion 3-2
525164
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 12:00
Søndersø BK EGB Søndersø Stadion 0-1
525171
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 10:30
O K S Skårup IF OKSON-Park 6-1
525162
Kampfakta
8 Ma 09-10-17
Kl. 17:00
Aarup BK Nr. Aaby IK Scankab Arena i Aarup 9-2
525163
Kampfakta
8 Ma 09-10-17
Kl. 17:30
SSV Højfyn KFUM.s BK Albani Arena Vissenbjerg 8-1
525161
8 Ti 10-10-17
Kl. 18:30
Otterup B & IK Tommerup BK Nordfyns Bank Arena 2-1
525157
7 On 11-10-17
Kl. 18:30
O K S Søndersø BK OKSON-Park 2-6
525140
4 On 25-10-17
Kl. 18:15
Tommerup BK EGB Tommerup Stadion Resultatformidling
525175
9 28-10-17
Kl. 10:00
Tommerup BK Aarup BK Tommerup Stadion Resultatformidling
525173
9 28-10-17
Kl. 12:00
Søndersø BK KFUM.s BK Søndersø Stadion Resultatformidling
528556
9 28-10-17
Kl. 13:00
Skårup IF Otterup B & IK Skårup Stadion Resultatformidling
525174
9 29-10-17
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK SSV Højfyn Nr.Aaby Idrætspark Resultatformidling
525172
9 29-10-17
Kl. 14:00
EGB O K S Ejby Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

020817: Skårup indtrådt. 

Læs mere om ombrydning her.