U13 drenge C (født 2005) - Efterår 2017, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
531418
1 19-08-17
Kl. 12:00
MG & BK Assens FC MG & BK.s anlæg 1-7
531417
1 20-08-17
Kl. 10:00
Aarup BK Båring GF Scankab Arena i Aarup 13-1
531421
Kampfakta
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:00
Båring GF MG & BK Båring GF.s anlæg 12-0
531519
4 On 23-08-17
Kl. 17:45
Assens FC Sanderum BK Assens Stadion 9-3
531420
2 27-08-17
Kl. 12:30
Assens FC Bogense G & IF Assens Stadion 6-1
531423
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion 5-10
531425
Kampfakta
3 On 30-08-17
Kl. 18:00
Sanderum BK Båring GF Vestfalen Stadion 1-3
531424
3 03-09-17
Kl. 10:00
Aarup BK Assens FC Scankab Arena i Aarup 7-2
531518
Kampfakta
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Bogense G & IF Båring GF Bogense Stadion 1-4
531520
4 10-09-17
Kl. 11:00
MG & BK Aarup BK MG & BK.s anlæg 1-2
531522
Kampfakta
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
Båring GF Assens FC Båring GF.s anlæg 2-7
531422
2 On 13-09-17
Kl. 18:00
Sanderum BK Aarup BK Vestfalen Stadion HHT !
531525
Kampfakta
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Båring GF Aarup BK Båring GF.s anlæg 2-2
531523
5 On 20-09-17
Kl. 18:00
Sanderum BK MG & BK Vestfalen Stadion UHT !
531524
6 24-09-17
Kl. 12:30
Assens FC MG & BK Assens Stadion 11-3
531526
6 On 27-09-17
Kl. 18:00
Sanderum BK Bogense G & IF Vestfalen Stadion 1-3
531528
7 01-10-17
Kl. 11:00
Aarup BK Sanderum BK Scankab Arena i Aarup 9-3
531527
7 01-10-17
Kl. 11:30
Bogense G & IF Assens FC Bogense Stadion 2-10
531529
Kampfakta
7 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
MG & BK Båring GF MG & BK.s anlæg 3-9
531531
Kampfakta
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Båring GF Sanderum BK Båring GF.s anlæg 5-2
531530
8 08-10-17
Kl. 12:30
Assens FC Aarup BK Assens Stadion 6-0
531534
Kampfakta
9 Ma 09-10-17
Kl. 18:00
Båring GF Bogense G & IF Båring GF.s anlæg 3-6
531535
9 On 11-10-17
Kl. 18:00
Sanderum BK Assens FC Vestfalen Stadion 2-5
531532
8 On 11-10-17
Kl. 18:00
MG & BK Bogense G & IF MG & BK.s anlæg 2-3
531533
9 15-10-17
Kl. 10:00
Aarup BK MG & BK Scankab Arena i Aarup 2-3
531521
5 22-10-17
Kl. 11:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
531416
1 On 25-10-17
Kl. 18:00
Bogense G & IF Sanderum BK Bogense Stadion Resultatformidling
531540
10 29-10-17
Kl. 09:30
MG & BK Sanderum BK MG & BK.s anlæg - kunstgræsbane Resultatformidling
531539
10 29-10-17
Kl. 12:30
Assens FC Båring GF Assens Stadion Resultatformidling
531538
10 29-10-17
Kl. 14:00
Bogense G & IF Aarup BK Bogense Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

100717: OB overflyttet til U13M

Læs mere om ombrydning her