U12 pige A (født 2006) - Efterår 2017

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
536879
1 20-08-17
Kl. 
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Oversidder Ubberud Stadion - Korup VVS
536881
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 10:00
Bogense G & IF F16 Bogense Stadion 0-3
536880
1 26-08-17
Kl. 10:00
Tårup IF Dalum IF Frørup Andelskasse Arena 2-4
536884
2 27-08-17
Kl. 
Oversidder Tårup IF
536882
Kampfakta
2 27-08-17
Kl. 13:30
F16 Korup-Ubberud Ungdom - KUU Kirkeby skole 8-0
536883
2 Ma 28-08-17
Kl. 17:30
Dalum IF Bogense G & IF Lars R. Jacobsen Park. 8-1
536886
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
Tårup IF F16 Frørup Andelskasse Arena 0-3
536887
3 03-09-17
Kl. 
Oversidder Dalum IF
536885
3 Ma 04-09-17
Kl. 17:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense G & IF Ubberud Stadion - Korup VVS 1-2
536889
4 10-09-17
Kl. 
F16 Oversidder Kirkeby skole
536890
4 10-09-17
Kl. 10:00
Bogense G & IF Tårup IF Bogense Stadion 2-4
536888
4 Ma 11-09-17
Kl. 17:30
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum IF Ubberud Stadion - Korup VVS 0-7
536891
5 16-09-17
Kl. 10:00
Tårup IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Frørup Andelskasse Arena 2-0
536892
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 11:15
Dalum IF F16 Lars R. Jacobsen Park. 3-6
536893
5 17-09-17
Kl. 
Oversidder Bogense G & IF
536896
6 24-09-17
Kl. 
Oversidder Korup-Ubberud Ungdom - KUU
536894
Kampfakta
6 24-09-17
Kl. 10:00
F16 Bogense G & IF Stenstrup Sportsplads 1-2
536895
6 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
Dalum IF Tårup IF Lars R. Jacobsen Park. 1-0
536898
7 01-10-17
Kl. 
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
536899
7 Ma 02-10-17
Kl. 18:00
Bogense G & IF Dalum IF Bogense Stadion 2-2
536901
8 08-10-17
Kl. 
Dalum IF Oversidder Lars R. Jacobsen Park.
536900
Kampfakta
8 08-10-17
Kl. 09:30
F16 Tårup IF Stenstrup Sportsplads 1-2
536902
8 08-10-17
Kl. 10:00
Bogense G & IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Bogense Stadion 7-0
537150
Kampfakta
10 On 11-10-17
Kl. 18:00
F16 Dalum IF Kirkeby skole 1-4
537147
9 14-10-17
Kl. 10:00
Dalum IF Korup-Ubberud Ungdom - KUU Dalum - Kunstgræsbane 3-0
537148
9 15-10-17
Kl. 
Oversidder F16
536897
Kampfakta
7 22-10-17
Kl. 15:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU F16 Ubberud Stadion - Korup VVS 3-4
537146
9 Ma 23-10-17
Kl. 18:00
Tårup IF Bogense G & IF Frørup Andelskasse Arena 6-1
537149
10 28-10-17
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom - KUU Tårup IF Ubberud Stadion - Korup VVS 0-4
537151
10 29-10-17
Kl. 
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218