U14 drenge B (født 2004) - Efterår 2017, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
528858
1 To 17-08-17
Kl. 17:30
Oversidder Fjordager IF
528854
1 19-08-17
Kl. 09:00
O K S Langeskov IF OKSON-Park 0-5
528856
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:00
Marienlyst KMD Marienlystcentret 0-10
528855
1 19-08-17
Kl. 11:00
Oversidder Nr. Lyndelse / Søby F.C.
528857
1 20-08-17
Kl. 10:30
Årslev BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Netplan Arena 12-0
528859
2 Fr 25-08-17
Kl. 17:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Fjordager IF Holluf Pile skole 1-10
528861
2 26-08-17
Kl. 09:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Marienlyst Carl Nielsen Hallen 5-4
528862
2 27-08-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
528863
2 27-08-17
Kl. 13:00
O K S Oversidder OKSON-Park
528860
2 Ma 28-08-17
Kl. 18:30
KMD Årslev BK Kerteminde Stadion 3-2
528864
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
Fjordager IF KMD Fjordager IF.s anlæg 6-3
528866
3 02-09-17
Kl. 10:00
Marienlyst Langeskov IF Marienlystcentret 1-3
528865
3 02-09-17
Kl. 11:00
Oversidder O K S
528867
3 03-09-17
Kl. 10:00
Årslev BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Netplan Arena 5-2
528868
3 On 06-09-17
Kl. 17:30
Oversidder Holluf Pile-Tornbjerg IF
528874
4 09-09-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Årslev BK Langeskov Stadion 0-1
528871
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 09:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Fjordager IF Carl Nielsen Hallen 3-6
528876
4 10-09-17
Kl. 10:00
O K S Marienlyst OKSON-Park 5-8
528877
4 10-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
528869
4 On 13-09-17
Kl. 18:30
KMD Holluf Pile-Tornbjerg IF Munkebo Hallen 7-3
528882
5 To 14-09-17
Kl. 18:30
Oversidder KMD
528879
5 Fr 15-09-17
Kl. 17:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Holluf Pile skole 1-10
528880
5 16-09-17
Kl. 10:00
Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
528878
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 10:00
Fjordager IF Langeskov IF Fjordager IF.s anlæg 3-8
528881
5 17-09-17
Kl. 11:00
Årslev BK O K S Netplan Arena 6-1
528914
6 On 20-09-17
Kl. 18:00
Langeskov IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Langeskov Stadion 4-0
528917
6 23-09-17
Kl. 10:00
Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
528916
6 23-09-17
Kl. 11:00
Oversidder Årslev BK
528929
9 23-09-17
Kl. 14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF Marienlyst Holluf Pile skole 0-7
528913
6 24-09-17
Kl. 14:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. KMD Carl Nielsen Hallen 6-3
528915
Kampfakta
6 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
Fjordager IF O K S Fjordager IF.s anlæg 11-2
528919
7 Fr 29-09-17
Kl. 17:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF O K S Holluf Pile skole 2-6
528921
7 01-10-17
Kl. 10:30
Årslev BK Marienlyst Netplan Arena 4-3
528922
7 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
Oversidder Nr. Lyndelse / Søby F.C.
528918
7 Ma 02-10-17
Kl. 18:00
Fjordager IF Oversidder Fjordager IF.s anlæg
528920
7 Ma 02-10-17
Kl. 18:30
KMD Langeskov IF Kerteminde Stadion 2-5
528926
Kampfakta
8 Fr 06-10-17
Kl. 18:30
Marienlyst Fjordager IF Marienlystcentret 6-1
528927
8 07-10-17
Kl. 10:00
Årslev BK Oversidder Netplan Arena
528923
8 07-10-17
Kl. 11:00
Langeskov IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Langeskov Stadion 10-1
528925
8 07-10-17
Kl. 11:00
Oversidder Holluf Pile-Tornbjerg IF
528932
9 To 26-10-17
Kl. 17:00
Oversidder Langeskov IF
528928
Kampfakta
9 28-10-17
Kl. 11:00
Fjordager IF Årslev BK Fjordager IF.s anlæg 7-1
528930
9 29-10-17
Kl. 10:00
KMD Oversidder Munkebo Hallen
528931
9 29-10-17
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. O K S Carl Nielsen Hallen 8-5
528924
8 04-11-17
Kl. 13:00
O K S KMD OKSON-Park 6-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

020817: Skårup udtrådt. 
020817: OKS indtrådt.
150817: Dalby udtrådt. 
220817: Tved udtrådt.  

Se mere om ombrydning her.