Kvinde 7M - efterår 2017 , Pulje 4

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
524220
1 13-08-17
Kl. 15:00
KFUM (2) Skamby BK KFUM-parken 3-9
524219
Kampfakta
1 Ma 14-08-17
Kl. 18:30
Båring GF Skallebølle Sportsklub Båring GF.s anlæg 1-0
524223
1 Ma 14-08-17
Kl. 19:00
Ebberup IF Korup IF Ebberup Hallen 9-2
524221
1 Ti 15-08-17
Kl. 19:00
OBH Nordfyn (2) Flemløse BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter 0-3
524227
2 On 16-08-17
Kl. 19:00
Verninge IF KFUM (2) Verninge Stadion 1-2
524226
2 To 17-08-17
Kl. 18:30
Skamby BK OBH Nordfyn (2) Skamby Stadion 5-1
524228
2 To 17-08-17
Kl. 18:45
Korup IF Stige Boldklub 2017 Korup Kultur- & Idrætscenter 3-10
524230
2 20-08-17
Kl. 12:00
Flemløse BK Båring GF Flemløse Stadion 3-1
524225
2 Ma 21-08-17
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Ebberup IF Nr.Aaby Idrætspark 1-4
524222
1 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Verninge IF Hauge Gruppen Arena 4-1
524229
2 Ti 22-08-17
Kl. 19:00
Skallebølle Sportsklub Otterup B & IK Skallebølle Sportsplads 0-9
524233
3 26-08-17
Kl. 14:00
Skamby BK Verninge IF Skamby Stadion 6-3
524236
3 26-08-17
Kl. 15:00
Otterup B & IK Flemløse BK Nordfyns Bank Arena 2-1
524235
3 Ma 28-08-17
Kl. 19:00
Ebberup IF Skallebølle Sportsklub Ebberup Hallen 2-1
524232
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
OBH Nordfyn (2) Båring GF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter 0-7
524234
3 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Nr. Aaby IK Hauge Gruppen Arena 2-4
524231
3 On 30-08-17
Kl. 18:30
KFUM (2) Korup IF KFUM-parken 1-9
524240
4 To 31-08-17
Kl. 18:30
Korup IF Skamby BK Korup Kultur- & Idrætscenter 3-3
524242
4 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
Flemløse BK Ebberup IF Flemløse Stadion 1-3
524237
4 Ma 04-09-17
Kl. 19:00
Nr. Aaby IK KFUM (2) Nr.Aaby Idrætspark 10-0
524238
4 Ma 04-09-17
Kl. 19:00
Båring GF Otterup B & IK Båring GF.s anlæg 1-2
524241
4 Ti 05-09-17
Kl. 19:00
Skallebølle Sportsklub Stige Boldklub 2017 Skallebølle Sportsplads 1-4
524239
4 On 06-09-17
Kl. 18:30
Verninge IF OBH Nordfyn (2) Verninge Stadion 4-1
524245
5 10-09-17
Kl. 12:00
Skamby BK Nr. Aaby IK Skamby Stadion 4-0
524247
5 Ma 11-09-17
Kl. 18:30
Verninge IF Korup IF Verninge Stadion 1-3
524248
Kampfakta
5 Ma 11-09-17
Kl. 19:00
Ebberup IF Båring GF Ebberup Hallen 2-1
524246
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 Flemløse BK Hauge Gruppen Arena 1-4
524243
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
KFUM (2) Skallebølle Sportsklub KFUM-parken 1-1
524244
5 Ti 12-09-17
Kl. 18:30
OBH Nordfyn (2) Otterup B & IK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter 2-6
524251
6 To 14-09-17
Kl. 18:15
Korup IF OBH Nordfyn (2) Korup Kultur- & Idrætscenter 2-1
524254
6 17-09-17
Kl. 13:00
Flemløse BK KFUM (2) Flemløse Stadion HHT !
524249
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Verninge IF Nr.Aaby Idrætspark 4-0
524250
Kampfakta
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:30
Båring GF Stige Boldklub 2017 Båring GF.s anlæg 3-1
524252
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Otterup B & IK Ebberup IF Nordfyns Bank Arena 6-1
524253
6 Ti 19-09-17
Kl. 19:00
Skallebølle Sportsklub Skamby BK Skallebølle Sportsplads 0-5
524260
7 To 21-09-17
Kl. 17:45
Korup IF Nr. Aaby IK Korup Kultur- & Idrætscenter 2-7
524257
7 To 21-09-17
Kl. 18:30
Skamby BK Flemløse BK Skamby Stadion 5-3
524258
7 24-09-17
Kl. 11:00
Stige Boldklub 2017 Otterup B & IK Hauge Gruppen Arena 7-3
524255
Kampfakta
7 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
KFUM (2) Båring GF KFUM-parken 2-3
524259
7 On 27-09-17
Kl. 18:00
Verninge IF Skallebølle Sportsklub Verninge Stadion 1-3
524256
7 On 27-09-17
Kl. 18:30
OBH Nordfyn (2) Ebberup IF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter 4-6
524266
8 30-09-17
Kl. 13:30
Flemløse BK Verninge IF Flemløse Stadion UHT !
524264
8 01-10-17
Kl. 13:00
Otterup B & IK KFUM (2) Nordfyns Bank Arena 7-1
524261
8 Ma 02-10-17
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK OBH Nordfyn (2) Nr.Aaby Idrætspark 4-0
524262
Kampfakta
8 Ma 02-10-17
Kl. 18:30
Båring GF Skamby BK Båring GF.s anlæg 2-6
524263
8 Ma 02-10-17
Kl. 19:00
Ebberup IF Stige Boldklub 2017 Ebberup Hallen 2-4
524224
1 Ti 03-10-17
Kl. 18:30
Otterup B & IK Nr. Aaby IK Nordfyns Bank Arena 6-2
524265
8 Ti 03-10-17
Kl. 19:00
Skallebølle Sportsklub Korup IF Skallebølle Sportsplads UDS Resultatformidling
524272
9 07-10-17
Kl. 13:00
Korup IF Flemløse BK Korup Kultur- & Idrætscenter HHT !
524270
9 Ma 09-10-17
Kl. 18:00
Skamby BK Otterup B & IK Skamby Stadion 4-2
524267
9 Ma 09-10-17
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Skallebølle Sportsklub Nr.Aaby Idrætspark 2-1
524269
Kampfakta
9 Ti 10-10-17
Kl. 18:30
OBH Nordfyn (2) Stige Boldklub 2017 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter 0-3
524268
9 On 11-10-17
Kl. 17:30
KFUM (2) Ebberup IF KFUM-parken 1-3
524271
Kampfakta
9 On 11-10-17
Kl. 18:00
Verninge IF Båring GF Verninge Stadion 0-1
524278
10 15-10-17
Kl. 13:00
Flemløse BK Nr. Aaby IK Flemløse Stadion 1-4
524273
Kampfakta
10 Ma 16-10-17
Kl. 18:30
Båring GF Korup IF Båring GF.s anlæg 2-0
524276
10 Ma 16-10-17
Kl. 19:00
Ebberup IF Skamby BK Ebberup Hallen 3-5
524277
10 Ti 17-10-17
Kl. 18:30
Otterup B & IK Verninge IF Nordfyns Bank Arena 4-1
524274
10 Ti 17-10-17
Kl. 18:30
OBH Nordfyn (2) Skallebølle Sportsklub Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter 4-1
524282
11 21-10-17
Kl. 14:00
Verninge IF Ebberup IF Verninge Stadion Resultatformidling
524279
11 Ma 23-10-17
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Båring GF Nr.Aaby Idrætspark Resultatformidling
524284
11 Ti 24-10-17
Kl. 19:00
Skallebølle Sportsklub Flemløse BK Skallebølle Sportsplads Resultatformidling
524275
10 On 25-10-17
Kl. 18:30
Stige Boldklub 2017 KFUM (2) Hauge Gruppen Arena Resultatformidling
524283
11 28-10-17
Kl. 12:00
Korup IF Otterup B & IK Korup Kultur- & Idrætscenter Resultatformidling
524281
11 28-10-17
Kl. 15:00
Skamby BK Stige Boldklub 2017 Skamby Stadion Resultatformidling
524280
11 29-10-17
Kl. 15:00
KFUM (2) OBH Nordfyn (2) KFUM-parken Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

090817: Otterup tilmeldt