U8 dr (2010) 5M C (begyn), efterår 1. og 2 stævne, Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Lørdag 26-08-17 - Båring GF.s anlæg - Arrangør: Båring GF
488319
Kl. 10:00 Båring GF Verninge IF
488320
Kl. 10:00 Nr. Aaby IK Brenderup IF
488321
Kl. 10:30 Aarup BK Båring GF
488322
Kl. 10:30 Verninge IF Nr. Aaby IK
488323
Kl. 11:00 Brenderup IF Aarup BK
488324
Kl. 11:00 Båring GF Nr. Aaby IK
488325
Kl. 11:30 Verninge IF Aarup BK
488326
Kl. 11:30 Båring GF Brenderup IF
488327
Kl. 12:00 Nr. Aaby IK Aarup BK
488328
Kl. 12:00 Verninge IF Brenderup IF
Lørdag 26-08-17 - Hårby Stadion - Arrangør: Haarby BK
488309
Kl. 10:00 Ejby IK Hårby BK 1
488310
Kl. 10:00 Kauslunde IF MG & BK 1
488311
Kl. 10:30 Tommerup BK Ejby IK 1
488312
Kl. 10:30 Hårby BK Kauslunde IF 1
488313
Kl. 11:00 MG & BK Tommerup BK
488314
Kl. 11:00 Ejby IK Kauslunde IF 1
488315
Kl. 11:30 Hårby BK Tommerup BK 1
488316
Kl. 11:30 Ejby IK MG & BK
488317
Kl. 12:00 Kauslunde IF Tommerup BK 1
488318
Kl. 12:00 Hårby BK MG & BK
Lørdag 02-09-17 - MG & BK.s anlæg - Arrangør: MG & BK
488339
Kl. 10:00 Hårby BK MG & BK
488340
Kl. 10:00 Båring GF Nr. Aaby IK
488371
Kl. 10:30 Aarup BK Hårby BK
488372
Kl. 10:30 MG & BK Båring GF
488373
Kl. 11:00 Nr. Aaby IK Aarup BK
488374
Kl. 11:00 Hårby BK Båring GF
488375
Kl. 11:30 MG & BK Aarup BK
488376
Kl. 11:30 Hårby BK Nr. Aaby IK
488377
Kl. 12:00 Båring GF Aarup BK
488378
Kl. 12:00 MG & BK Nr. Aaby IK
Lørdag 02-09-17 - Brenderup Stadion - Arrangør: Brenderup IF
488329
Kl. 10:00 Ejby IK Kauslunde IF 1
488330
Kl. 10:00 Tommerup BK Verninge IF 1
488331
Kl. 10:30 Brenderup IF Ejby IK 1
488332
Kl. 10:30 Kauslunde IF Tommerup BK 1
488333
Kl. 11:00 Verninge IF Brenderup IF 1
488334
Kl. 11:00 Ejby IK Tommerup BK 1
488335
Kl. 11:30 Kauslunde IF Brenderup IF 1
488336
Kl. 11:30 Ejby IK Verninge IF 1
488337
Kl. 12:00 Tommerup BK Brenderup IF 1
488338
Kl. 12:00 Kauslunde IF Verninge IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Husk tilmelding til de sidste 3 stævner.
Det er muligt at skifte række (fx. B til A) efter de første 2 stævner - sidste frist er onsdag den 6/9.
Se datoplan her:

MG & BK har meldt afbud til stævnet lørdag den 26. august.

Aarup BK har meldt afbud til stævnet lørdag den 2. september.