U9/U10 pige (2008-09) C (begyndere) efteår 2017 , Pulje 2 (2017)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score    
Søndag 27-08-17 - ALPI Arena Næsby - Arrangør: Næsby BK
517812
Kl. 13:00 Næsby BK (2) SSV Højfyn
517813
Kl. 13:00 Otterup B & IK MG & BK
517814
Kl. 13:30 Oversidder Næsby BK (2)
517815
Kl. 13:30 SSV Højfyn Otterup B & IK
517816
Kl. 14:00 MG & BK Oversidder
517892
Kl. 14:00 Næsby BK (2) Otterup B & IK
517893
Kl. 14:30 SSV Højfyn Oversidder
517894
Kl. 14:30 Næsby BK (2) MG & BK
517895
Kl. 15:00 Otterup B & IK Oversidder
517896
Kl. 15:00 SSV Højfyn MG & BK
Søndag 27-08-17 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
517802
Kl. 13:00 Strib IF (1) Tarup/Paarup IF
517803
Kl. 13:00 Strib IF (2) Bogense G & IF
517804
Kl. 13:30 Søhus Stige Strib IF (1)
517805
Kl. 13:30 Tarup/Paarup IF Strib IF (2)
517806
Kl. 14:00 Bogense G & IF Søhus Stige
517807
Kl. 14:00 Strib IF (1) Strib IF (2)
517808
Kl. 14:30 Tarup/Paarup IF Søhus Stige
517809
Kl. 14:30 Strib IF (1) Bogense G & IF
517810
Kl. 15:00 Strib IF (2) Søhus Stige
517811
Kl. 15:00 Tarup/Paarup IF Bogense G & IF
Lørdag 02-09-17 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
517946
Kl. 13:00 Strib IF (1) Strib IF (2)
517947
Kl. 13:00 Søhus Stige SSV Højfyn
517948
Kl. 13:30 MG & BK Strib IF (1)
517949
Kl. 13:30 Strib IF (2) Søhus Stige
517950
Kl. 14:00 SSV Højfyn MG & BK
517959
Kl. 14:00 Strib IF (1) Søhus Stige
517960
Kl. 14:30 Strib IF (2) MG & BK
517961
Kl. 14:30 Strib IF (1) SSV Højfyn
517962
Kl. 15:00 Søhus Stige MG & BK
517963
Kl. 15:00 Strib IF (2) SSV Højfyn
Søndag 03-09-17 - Home Tarup Park - Arrangør: Tarup/Paarup IF
517964
Kl. 13:00 Tarup/Paarup IF Bogense G & IF
517965
Kl. 13:00 Næsby BK (2) Otterup B & IK
517966
Kl. 13:30 Oversidder Tarup/Paarup IF
517967
Kl. 13:30 Bogense G & IF Næsby BK (2)
517968
Kl. 14:00 Otterup B & IK Oversidder
517969
Kl. 14:00 Tarup/Paarup IF Næsby BK (2)
517970
Kl. 14:30 Bogense G & IF Oversidder
517982
Kl. 14:30 Tarup/Paarup IF Otterup B & IK
517983
Kl. 15:00 Næsby BK (2) Oversidder
517984
Kl. 15:00 Bogense G & IF Otterup B & IK
Søndag 24-09-17 - Nordfyns Bank Arena - Arrangør: Otterup B & IK
517985
Kl. 13:00 Strib IF (1) Tarup/Paarup IF !
517986
Kl. 13:00 Otterup B & IK MG & BK
517987
Kl. 13:30 Oversidder Strib IF (1)
517988
Kl. 13:30 Tarup/Paarup IF Otterup B & IK !
517989
Kl. 14:00 MG & BK Oversidder
517990
Kl. 14:00 Strib IF (1) Otterup B & IK
517991
Kl. 14:30 Tarup/Paarup IF Oversidder
517992
Kl. 14:30 Strib IF (1) MG & BK
517993
Kl. 15:00 Otterup B & IK Oversidder
517994
Kl. 15:00 Tarup/Paarup IF MG & BK !
Søndag 24-09-17 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
517995
Kl. 13:00 Strib IF (2) Bogense G & IF
517996
Kl. 13:00 Søhus Stige Næsby BK (2)
517997
Kl. 13:30 SSV Højfyn Strib IF (2)
517998
Kl. 13:30 Bogense G & IF Søhus Stige
517999
Kl. 14:00 Næsby BK (2) SSV Højfyn
518000
Kl. 14:00 Strib IF (2) Søhus Stige
518001
Kl. 14:30 Bogense G & IF SSV Højfyn
518002
Kl. 14:30 Strib IF (2) Næsby BK (2)
518003
Kl. 15:00 Søhus Stige SSV Højfyn
518004
Kl. 15:00 Bogense G & IF Næsby BK (2)
Søndag 01-10-17 - MG & BK.s anlæg - Arrangør: MG & BK
518005
Kl. 13:00 Strib IF (1) Bogense G & IF
518006
Kl. 13:00 Søhus Stige Næsby BK (2)
518007
Kl. 13:30 MG & BK Strib IF (1)
518008
Kl. 13:30 Bogense G & IF Søhus Stige
518009
Kl. 14:00 Næsby BK (2) MG & BK
518010
Kl. 14:00 Strib IF (1) Søhus Stige
518011
Kl. 14:30 Bogense G & IF MG & BK
518012
Kl. 14:30 Strib IF (1) Næsby BK (2)
518073
Kl. 15:00 Søhus Stige MG & BK
518074
Kl. 15:00 Bogense G & IF Næsby BK (2)
Søndag 01-10-17 - Albani Arena Skalbjerg - Arrangør: Skalbjerg BK
518075
Kl. 13:00 Tarup/Paarup IF Strib IF (2)
518076
Kl. 13:00 SSV Højfyn Otterup B & IK
518077
Kl. 13:30 Oversidder Tarup/Paarup IF
518078
Kl. 13:30 Strib IF (2) SSV Højfyn
518079
Kl. 14:00 Otterup B & IK Oversidder
518080
Kl. 14:00 Tarup/Paarup IF SSV Højfyn
518081
Kl. 14:30 Strib IF (2) Oversidder
518082
Kl. 14:30 Tarup/Paarup IF Otterup B & IK
518083
Kl. 15:00 SSV Højfyn Oversidder
518084
Kl. 15:00 Strib IF (2) Otterup B & IK
Søndag 08-10-17 - Rema 1000 Arena Søhus - Arrangør: Søhus Stige BK
518085
Kl. 13:00 Strib IF (1) Strib IF (2)
518086
Kl. 13:00 Søhus Stige SSV Højfyn
518087
Kl. 13:30 Otterup B & IK Strib IF (1)
518088
Kl. 13:30 Strib IF (2) Søhus Stige
518089
Kl. 14:00 SSV Højfyn Otterup B & IK
518090
Kl. 14:00 Strib IF (1) Søhus Stige
518102
Kl. 14:30 Strib IF (2) Otterup B & IK
518103
Kl. 14:30 Strib IF (1) SSV Højfyn
518104
Kl. 15:00 Søhus Stige Otterup B & IK
518105
Kl. 15:00 Strib IF (2) SSV Højfyn
Søndag 08-10-17 - ALPI Arena Næsby - Arrangør: Næsby BK
518106
Kl. 13:00 Tarup/Paarup IF Bogense G & IF
518107
Kl. 13:00 Næsby BK (2) MG & BK
518108
Kl. 13:30 Oversidder Tarup/Paarup IF
518109
Kl. 13:30 Bogense G & IF Næsby BK (2)
518110
Kl. 14:00 MG & BK Oversidder
518111
Kl. 14:00 Tarup/Paarup IF Næsby BK (2)
518112
Kl. 14:30 Bogense G & IF Oversidder
518113
Kl. 14:30 Tarup/Paarup IF MG & BK
518114
Kl. 15:00 Næsby BK (2) Oversidder
518115
Kl. 15:00 Bogense G & IF MG & BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

Tarup/Paarup IF har meldt afbud til stævnet søndag den 27. august.