U12 pige B/C (født 2006) - Efterår 2017, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
537214
1 20-08-17
Kl. 
Oversidder Strib IF
537212
1 20-08-17
Kl. 11:00
Særslev/Hårslev U12 Piger Nr.Aaby/Båring Særslev Stadion 11-1
537211
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 11:30
Haarby BK Aarup BK Hårby Stadion 2-16
537213
1 On 23-08-17
Kl. 18:00
KRFK Glamsbjerg IF Krogsbølle Stadion 5-2
537218
2 To 24-08-17
Kl. 18:00
SSV Højfyn Haarby BK Albani Arena Vissenbjerg 0-7
537215
2 26-08-17
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Strib IF Glamsbjerg Stadion 4-3
537219
2 27-08-17
Kl. 
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
537217
2 Ma 28-08-17
Kl. 18:00
Aarup BK Særslev/Hårslev U12 Piger Scankab Arena i Aarup 7-9
537216
2 On 30-08-17
Kl. 17:30
Nr.Aaby/Båring KRFK Nr.Aaby Idrætspark 3-7
537220
3 02-09-17
Kl. 13:00
Strib IF Nr.Aaby/Båring Strib fritids- & aktivitetscenter 6-1
537224
3 03-09-17
Kl. 
Oversidder Glamsbjerg IF
537221
3 On 06-09-17
Kl. 17:30
Haarby BK MG & BK Hårby Stadion 5-4
537210
Kampfakta
1 To 07-09-17
Kl. 17:30
MG & BK SSV Højfyn MG & BK.s anlæg 1-0
537225
4 09-09-17
Kl. 11:00
Nr.Aaby/Båring Glamsbjerg IF Nr.Aaby Idrætspark 1-3
537229
4 10-09-17
Kl. 
Haarby BK Oversidder Hårby Stadion
537226
Kampfakta
4 Ma 11-09-17
Kl. 18:00
Aarup BK Strib IF Scankab Arena i Aarup 6-4
537227
4 Ti 12-09-17
Kl. 18:00
SSV Højfyn KRFK Albani Arena Vissenbjerg 0-17
537228
Kampfakta
4 On 13-09-17
Kl. 18:00
MG & BK Særslev/Hårslev U12 Piger MG & BK.s anlæg 1-13
537234
5 17-09-17
Kl. 
Oversidder Nr.Aaby/Båring
537231
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF Aarup BK Glamsbjerg Stadion 1-5
537236
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
SSV Højfyn Glamsbjerg IF Albani Arena Vissenbjerg 1-8
537238
6 23-09-17
Kl. 10:00
Haarby BK KRFK Hårby Stadion 1-6
537239
6 24-09-17
Kl. 
Særslev/Hårslev U12 Piger Oversidder Hårslev Stadion
537222
3 Ti 26-09-17
Kl. 18:00
Særslev/Hårslev U12 Piger SSV Højfyn Særslev Stadion 18-1
537237
6 On 27-09-17
Kl. 18:00
MG & BK Strib IF MG & BK.s anlæg 1-10
537235
Kampfakta
6 On 27-09-17
Kl. 18:00
Aarup BK Nr.Aaby/Båring Scankab Arena i Aarup 8-2
537232
Kampfakta
5 30-09-17
Kl. 10:45
Særslev/Hårslev U12 Piger Haarby BK Særslev Stadion 11-2
537223
Kampfakta
3 30-09-17
Kl. 12:00
KRFK Aarup BK Krogsbølle Stadion 5-3
537244
7 01-10-17
Kl. 
Oversidder Aarup BK
537241
7 01-10-17
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF MG & BK Glamsbjerg Stadion UDS Resultatformidling
537242
7 Ti 03-10-17
Kl. 18:00
Nr.Aaby/Båring SSV Højfyn Nr.Aaby Idrætspark 1-2
537240
7 On 04-10-17
Kl. 17:45
Strib IF Haarby BK Strib fritids- & aktivitetscenter 3-0
537243
Kampfakta
7 On 04-10-17
Kl. 18:00
KRFK Særslev/Hårslev U12 Piger Krogsbølle Stadion 1-4
537245
Kampfakta
8 To 05-10-17
Kl. 18:00
SSV Højfyn Aarup BK Albani Arena Vissenbjerg 0-7
537247
8 07-10-17
Kl. 10:00
Haarby BK Glamsbjerg IF Hårby Stadion 0-4
537248
8 07-10-17
Kl. 12:00
Særslev/Hårslev U12 Piger Strib IF Særslev Stadion 3-1
537249
8 08-10-17
Kl. 
KRFK Oversidder Krogsbølle Stadion
537233
5 Ma 09-10-17
Kl. 17:30
KRFK MG & BK Krogsbølle Stadion UHT !
537230
5 Ti 10-10-17
Kl. 17:25
Strib IF SSV Højfyn Strib fritids- & aktivitetscenter 7-1
537246
8 On 11-10-17
Kl. 18:00
MG & BK Nr.Aaby/Båring MG & BK.s anlæg 1-1
537250
9 Ma 23-10-17
Kl. 18:00
Strib IF KRFK Strib fritids- & aktivitetscenter Resultatformidling
537252
9 To 26-10-17
Kl. 18:00
Nr.Aaby/Båring Haarby BK Nr.Aaby Idrætspark Resultatformidling
537251
9 28-10-17
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF Særslev/Hårslev U12 Piger Glamsbjerg Stadion Resultatformidling
537254
9 29-10-17
Kl. 
Oversidder SSV Højfyn
537253
9 29-10-17
Kl. 10:30
Aarup BK MG & BK Scankab Arena i Aarup Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218