U15 pige 11M (født 2003) - Efterår 2017, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
545330
1 20-08-17
Kl. 11:00
Bogense G & IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Bogense Stadion 0-2
545331
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 12:30
Dalum IF (2) Glamsbjerg IF Lars R. Jacobsen Park. 5-2
545333
2 26-08-17
Kl. 13:00
SFF 2015 (2) Bogense G & IF Faaborg Stadion 3-1
545683
2 Ti 29-08-17
Kl. 18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Dalum IF (2) Carl Nielsen Hallen 1-0
545686
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Glamsbjerg IF Carl Nielsen Hallen 1-6
545684
3 02-09-17
Kl. 14:00
Bogense G & IF Allesø/Næsby Bogense Stadion 4-3
545689
Kampfakta
4 On 06-09-17
Kl. 18:00
Allesø/Næsby Dalum IF (2) Allesø/Spurvelundsskolen 4-10
545332
1 09-09-17
Kl. 12:00
Allesø/Næsby SFF 2015 (2) Allesø/Spurvelundsskolen 3-2
545687
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 15:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion 2-3
545685
Kampfakta
3 On 13-09-17
Kl. 18:00
Dalum IF (2) SFF 2015 (2) Lars R. Jacobsen Park. 0-4
545690
5 16-09-17
Kl. 11:30
Dalum IF (2) Bogense G & IF Lars R. Jacobsen Park. 0-6
545691
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 09:30
Glamsbjerg IF SFF 2015 (2) Glamsbjerg Stadion 1-8
545692
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Allesø/Næsby Carl Nielsen Hallen 1-5
545334
Kampfakta
2 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF Allesø/Næsby Glamsbjerg Stadion 4-2
545693
6 23-09-17
Kl. 13:00
SFF 2015 (2) Allesø/Næsby Faaborg Stadion 10-5
545694
Kampfakta
6 23-09-17
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Dalum IF (2) Glamsbjerg Stadion 2-0
545698
Kampfakta
7 To 28-09-17
Kl. 17:30
Allesø/Næsby Glamsbjerg IF Allesø/Spurvelundsskolen 2-3
545697
Kampfakta
7 30-09-17
Kl. 11:15
Dalum IF (2) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Lars R. Jacobsen Park. 5-0
545696
7 01-10-17
Kl. 11:00
Bogense G & IF SFF 2015 (2) Bogense Stadion 3-4
545701
8 On 04-10-17
Kl. 17:30
Allesø/Næsby Bogense G & IF Allesø/Spurvelundsskolen 0-2
545699
Kampfakta
8 07-10-17
Kl. 13:00
SFF 2015 (2) Dalum IF (2) Faaborg Stadion 0-1
545702
Kampfakta
9 08-10-17
Kl. 14:00
Dalum IF (2) Allesø/Næsby Dalum - Kunstgræsbane 6-2
545688
4 Ma 09-10-17
Kl. 18:45
SFF 2015 (2) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Faaborg Stadion 7-1
545703
Kampfakta
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Glamsbjerg IF Bogense G & IF Glamsbjerg Stadion 0-2
545704
9 14-10-17
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. SFF 2015 (2) Carl Nielsen Hallen HHT !
545707
10 Ma 23-10-17
Kl. 18:15
Allesø/Næsby Nr. Lyndelse / Søby F.C. Allesø/Spurvelundsskolen Resultatformidling
545706
10 28-10-17
Kl. 12:00
SFF 2015 (2) Glamsbjerg IF Faaborg Stadion Resultatformidling
545705
10 28-10-17
Kl. 15:00
Bogense G & IF Dalum IF (2) Bogense Stadion Resultatformidling
545695
6 Ma 30-10-17
Kl. 18:45
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Bogense G & IF Carl Nielsen Hallen Resultatformidling
545700
8 05-11-17
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Glamsbjerg Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218

Bemærk:

110717: KRFK overflyttet til 8-mands