U15 pige A (2003) - Forår 2018 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
857341
1 07-04-18
Kl. 10:30
Brylle Team Odense Q Brylle Fritidscenter 8-1
857339
1 07-04-18
Kl. 10:45
KMB Glamsbjerg IF Langeskov Kunstgræsbane 1-0
857337
1 08-04-18
Kl. 11:00
Thurø BK af 1920 OKS Thurø Stadion 4-2
857346
2 14-04-18
Kl. 10:00
OKS Team Odense Q OKSON-Park 0-2
857343
2 14-04-18
Kl. 13:00
Bogense G & IF Brylle Bogense Stadion 3-4
857342
2 Ma 16-04-18
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 Strib IF Thurø Stadion 3-4
857345
2 On 18-04-18
Kl. 18:00
Søndersø BK KMB Søndersø Stadion 0-2
857350
Kampfakta
3 21-04-18
Kl. 10:30
Brylle Glamsbjerg IF Brylle Fritidscenter 5-1
857351
3 21-04-18
Kl. 11:00
Team Odense Q Bogense G & IF Marienlystcentret 3-3
857348
3 21-04-18
Kl. 11:00
KMB Thurø BK af 1920 Munkebo Hallen 4-1
857349
Kampfakta
3 21-04-18
Kl. 11:15
Dalum IF Søndersø BK Lars R. Jacobsen Park. 9-0
857347
3 Ma 23-04-18
Kl. 18:30
Strib IF OKS Strib fritids- & aktivitetscenter 6-1
857344
Kampfakta
2 On 25-04-18
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF Dalum IF Glamsbjerg Stadion 0-4
857353
4 Fr 04-05-18
Kl. 18:30
Strib IF KMB Strib fritids- & aktivitetscenter 0-3
857354
Kampfakta
4 05-05-18
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Team Odense Q Glamsbjerg Stadion 2-1
857352
Kampfakta
4 06-05-18
Kl. 15:00
Thurø BK af 1920 Dalum IF Thurø Stadion 0-13
857355
4 On 09-05-18
Kl. 18:00
Søndersø BK Brylle Søndersø Stadion 1-4
857340
Kampfakta
1 On 09-05-18
Kl. 18:00
Dalum IF Bogense G & IF Lars R. Jacobsen Park. 3-2
857359
5 12-05-18
Kl. 10:30
Brylle Thurø BK af 1920 Brylle Fritidscenter 16-0
857358
Kampfakta
5 12-05-18
Kl. 13:00
Dalum IF Strib IF Lars R. Jacobsen Park. 4-0
857360
5 13-05-18
Kl. 10:00
Team Odense Q Søndersø BK Marienlystcentret 1-0
857361
5 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Bogense G & IF Glamsbjerg IF Bogense Stadion 3-0
857357
5 On 16-05-18
Kl. 18:15
KMB OKS Kerteminde Stadion 5-0
857367
Kampfakta
7 19-05-18
Kl. 11:00
Dalum IF OKS Lars R. Jacobsen Park. 10-0
857356
4 Fr 25-05-18
Kl. 19:15
OKS Bogense G & IF OKSON-Park 2-2
857364
Kampfakta
6 26-05-18
Kl. 10:45
KMB Dalum IF Dalby Sportsplads 1-0
857362
6 26-05-18
Kl. 14:00
Thurø BK af 1920 Team Odense Q Thurø Stadion 4-2
857365
6 27-05-18
Kl. 13:00
Søndersø BK Bogense G & IF Søndersø Stadion 1-3
857366
Kampfakta
6 27-05-18
Kl. 15:00
OKS Glamsbjerg IF OKSON-Park 1-4
857363
6 Ma 28-05-18
Kl. 18:30
Strib IF Brylle Strib fritids- & aktivitetscenter 0-2
857371
7 02-06-18
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF Søndersø BK Glamsbjerg Stadion 3-0
857369
7 03-06-18
Kl. 11:00
Team Odense Q Strib IF Marienlystcentret 0-3
857370
7 To 07-06-18
Kl. 18:15
Bogense G & IF Thurø BK af 1920 Bogense Stadion 3-0
857376
8 09-06-18
Kl. 13:00
OKS Søndersø BK OKSON-Park 3-2
857372
Kampfakta
8 10-06-18
Kl. 13:00
Thurø BK af 1920 Glamsbjerg IF Thurø Stadion 2-1
857368
7 Ma 11-06-18
Kl. 18:30
Brylle KMB Brylle Fritidscenter 2-1
857373
8 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Strib IF Bogense G & IF Strib fritids- & aktivitetscenter 4-1
857338
1 On 13-06-18
Kl. 18:00
Strib IF Søndersø BK Strib fritids- & aktivitetscenter 2-0
857375
Kampfakta
8 On 13-06-18
Kl. 18:30
Dalum IF Brylle Lars R. Jacobsen Park. 1-3
857374
8 On 13-06-18
Kl. 19:00
KMB Team Odense Q Munkebo Hallen 7-0
857478
Kampfakta
9 16-06-18
Kl. 11:00
Team Odense Q Dalum IF Marienlystcentret 0-4
857479
9 16-06-18
Kl. 11:00
Bogense G & IF KMB Bogense Stadion 4-1
857477
9 16-06-18
Kl. 11:15
Brylle OKS Brylle Fritidscenter UHT!
857481
9 16-06-18
Kl. 13:00
Søndersø BK Thurø BK af 1920 Søndersø Stadion HHT!
857480
Kampfakta
9 17-06-18
Kl. 10:30
Glamsbjerg IF Strib IF Glamsbjerg Stadion 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218