U9/U10 pige (08-09) 5M C (begyndere) forår 2018 , Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Søndag 15-04-18 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
176861
Kl. 13:00 Strib IF (2) Bogense G & IF
176862
Kl. 13:00 Morud IF MG & BK
176863
Kl. 13:45 Strib IF (2) Morud IF
176864
Kl. 13:45 Bogense G & IF MG & BK
176865
Kl. 14:30 MG & BK Strib IF (2)
176866
Kl. 14:30 Bogense G & IF Morud IF
Søndag 15-04-18 - Nr.Aaby Idrætspark - Arrangør: Nr. Aaby IK
176855
Kl. 13:00 Søndersø BK Nr. Aaby IK 1
176856
Kl. 13:00 Strib IF (1) SSV Højfyn 1
176857
Kl. 13:45 Søndersø BK Strib IF (1) 1
176858
Kl. 13:45 Nr. Aaby IK SSV Højfyn 1
176859
Kl. 14:30 SSV Højfyn Søndersø BK 1
176860
Kl. 14:30 Nr. Aaby IK Strib IF (1) 1
Søndag 06-05-18 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
176867
Kl. 13:00 Søndersø BK Strib IF (1)
176868
Kl. 13:00 Strib IF (2) Morud IF
176869
Kl. 13:45 Søndersø BK Strib IF (2)
176870
Kl. 13:45 Strib IF (1) Morud IF
176871
Kl. 14:30 Morud IF Søndersø BK
176872
Kl. 14:30 Strib IF (1) Strib IF (2)
Søndag 06-05-18 - Nr.Aaby Idrætspark - Arrangør: Nr. Aaby IK
176873
Kl. 13:00 Nr. Aaby IK SSV Højfyn
176874
Kl. 13:00 Bogense G & IF MG & BK
176875
Kl. 13:45 Nr. Aaby IK Bogense G & IF
176876
Kl. 13:45 SSV Højfyn MG & BK
176877
Kl. 14:30 MG & BK Nr. Aaby IK
176878
Kl. 14:30 SSV Højfyn Bogense G & IF
Søndag 27-05-18 - MG & BK.s anlæg - Arrangør: MG & BK
176879
Kl. 13:00 Søndersø BK SSV Højfyn
176880
Kl. 13:00 Bogense G & IF MG & BK
176882
Kl. 13:45 Søndersø BK Bogense G & IF
176883
Kl. 13:45 SSV Højfyn MG & BK
176884
Kl. 14:30 MG & BK Søndersø BK
176885
Kl. 14:30 SSV Højfyn Bogense G & IF
Søndag 27-05-18 - VVS FYN ARENA – Morud - Arrangør: Morud IF
176886
Kl. 13:00 Nr. Aaby IK Strib IF (1)
176887
Kl. 13:00 Strib IF (2) Morud IF
176888
Kl. 13:45 Nr. Aaby IK Strib IF (2)
176889
Kl. 13:45 Strib IF (1) Morud IF
176890
Kl. 14:30 Morud IF Nr. Aaby IK
176891
Kl. 14:30 Strib IF (1) Strib IF (2)
Søndag 10-06-18 - Strib fritids- & aktivitetscenter - Arrangør: Strib IF
176892
Kl. 13:00 Søndersø BK Nr. Aaby IK
176893
Kl. 13:00 Strib IF (2) Bogense G & IF
176894
Kl. 13:45 Søndersø BK Strib IF (2)
176895
Kl. 13:45 Nr. Aaby IK Bogense G & IF
176896
Kl. 14:30 Bogense G & IF Søndersø BK
176897
Kl. 14:30 Nr. Aaby IK Strib IF (2)
Søndag 10-06-18 - Albani Arena Skalbjerg - Arrangør: Skalbjerg BK
176898
Kl. 13:00 Strib IF (1) SSV Højfyn
176899
Kl. 13:00 Morud IF MG & BK
176900
Kl. 13:45 Strib IF (1) Morud IF
176901
Kl. 13:45 SSV Højfyn MG & BK
177364
Kl. 14:30 MG & BK Strib IF (1)
177365
Kl. 14:30 SSV Højfyn Morud IF
Lørdag 16-06-18 - Bogense Stadion - Arrangør: Bogense G & IF
177372
Kl. 14:00 Strib IF (1) SSV Højfyn 1
177373
Kl. 14:00 Strib IF (2) Bogense G & IF 1
177374
Kl. 14:45 Strib IF (1) Strib IF (2) 1
177375
Kl. 14:45 SSV Højfyn Bogense G & IF 1
177376
Kl. 15:30 Bogense G & IF Strib IF (1) 1
177377
Kl. 15:30 SSV Højfyn Strib IF (2) 1
Søndag 24-06-18 - VVS FYN ARENA – Morud - Arrangør: Morud IF
177366
Kl. 13:00 Søndersø BK Nr. Aaby IK 1
177367
Kl. 13:00 Morud IF MG & BK 1
177368
Kl. 13:45 Søndersø BK Morud IF 1
177369
Kl. 13:45 Nr. Aaby IK MG & BK 1
177370
Kl. 14:30 MG & BK Søndersø BK 1
177371
Kl. 14:30 Nr. Aaby IK Morud IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218