U12 pige A/B (2006) 8M - Forår 2018, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
859703
Kampfakta
1 07-04-18
Kl. 15:00
F16 Søhus Stige Stenstrup Sportsplads 2-0
859701
1 Ma 09-04-18
Kl. 18:00
Tårup IF Dalum IF (1) Frørup Andelskasse Arena 4-5
859705
Kampfakta
2 Ti 10-04-18
Kl. 18:00
Særslev/Hårslev F16 Særslev Stadion 5-2
859706
2 14-04-18
Kl. 11:15
Dalum IF (1) Bogense G & IF Lars R. Jacobsen Park. 4-1
859704
2 On 18-04-18
Kl. 18:00
Søhus Stige Tårup IF Rema 1000 Arena Søhus 3-4
859708
3 21-04-18
Kl. 10:00
Bogense G & IF Søhus Stige Bogense Stadion 5-0
859707
Kampfakta
3 Ti 24-04-18
Kl. 18:30
Tårup IF F16 Frørup Andelskasse Arena 2-2
859709
3 Ti 24-04-18
Kl. 18:45
Dalum IF (1) Særslev/Hårslev Lars R. Jacobsen Park. 6-3
859702
1 Ma 30-04-18
Kl. 18:00
Bogense G & IF Særslev/Hårslev Bogense Stadion 4-4
859710
4 To 03-05-18
Kl. 18:30
Tårup IF Særslev/Hårslev Frørup Andelskasse Arena 4-0
859712
Kampfakta
4 05-05-18
Kl. 12:00
F16 Bogense G & IF Kirkeby skole 2-1
859711
4 05-05-18
Kl. 14:00
Søhus Stige Dalum IF (1) Rema 1000 Arena Søhus 1-2
859715
Kampfakta
5 Ti 15-05-18
Kl. 18:45
Dalum IF (1) F16 Lars R. Jacobsen Park. 6-1
859713
5 On 16-05-18
Kl. 18:30
Bogense G & IF Tårup IF Bogense Stadion 0-4
859714
5 To 17-05-18
Kl. 18:00
Særslev/Hårslev Søhus Stige Særslev Stadion 4-4
859718
6 26-05-18
Kl. 11:15
Dalum IF (1) Tårup IF Lars R. Jacobsen Park. 4-0
859716
6 Ma 28-05-18
Kl. 18:15
Søhus Stige F16 Rema 1000 Arena Søhus 1-0
859720
7 On 30-05-18
Kl. 18:30
Bogense G & IF Dalum IF (1) Bogense Stadion 0-8
859719
7 02-06-18
Kl. 11:00
Tårup IF Søhus Stige Frørup Andelskasse Arena 4-0
865067
Kampfakta
7 03-06-18
Kl. 11:00
F16 Særslev/Hårslev Kirkeby skole 1-0
865068
8 09-06-18
Kl. 11:00
Søhus Stige Bogense G & IF Rema 1000 Arena Søhus 2-2
865070
Kampfakta
8 10-06-18
Kl. 09:30
F16 Tårup IF Stenstrup Sportsplads 1-4
865071
Kampfakta
9 16-06-18
Kl. 12:00
Bogense G & IF F16 Bogense Stadion 1-2
865073
Kampfakta
9 16-06-18
Kl. 12:30
Dalum IF (1) Søhus Stige Lars R. Jacobsen Park. 3-1
865072
9 17-06-18
Kl. 13:00
Særslev/Hårslev Tårup IF Særslev Stadion 0-4
865069
8 On 20-06-18
Kl. 18:00
Særslev/Hårslev Dalum IF (1) Særslev Stadion 1-6
865074
10 23-06-18
Kl. 11:00
Tårup IF Bogense G & IF Frørup Andelskasse Arena 6-0
865075
Kampfakta
10 23-06-18
Kl. 11:30
Søhus Stige Særslev/Hårslev Rema 1000 Arena Søhus 1-3
865076
Kampfakta
10 24-06-18
Kl. 10:00
F16 Dalum IF (1) Kirkeby skole 1-7
859717
6 Ma 25-06-18
Kl. 18:00
Særslev/Hårslev Bogense G & IF Særslev Stadion 2-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller telefon 6617 8218